Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Far Cry 2 bylo ubohé (vydržel jsem ho hrát tak dvě hodiny - za předposlední, nebo nejvyšší obtížnost). Ve srovnání s konkurencí té doby - COD se však vyhoupl na vrchol. Králem zůstává Far Cry a zdá se, že ho ještě dlouhou dobu nikdo nesesadí.
  • Věřím,že 3 bude dobrá, celkově Ubisoft má vysokou úroveň a hry kvalitní. Otevřený svět jako Far cry či Fallout 3 od Bethesdy dává hrám pocit realu a hlavně volby a to se mi líbí, 2 v africe byla dle mě super. 1 šla,ale ti mutanti nic moc,což jsem oželil a jak tu někdo psal, těžko bude ideální špičková hra. Dělají je přeci jen lidi a ti jsou různí. Ti, co tu nazývají hry "sra čka" jsou sami sra čky a neváží si práce lidí,kteří je vytváří .
  • Proč v tom videu v některejch částech bliká to připitomělý písmenko?
  • No ty vole. Další z tuny FPS o které zakopnete na každém rohu. Ale indikátor zásahu a sbírat body z nepřátel v singlu to je fuj. Už u Bulletstormu mě to iritovalo.
  • A pane profesore Frame, jake ze dalsi hry by do toho Vaseho "mene diletantskeho pojeti" (mnoho let zabehleho) terminu SANDBOX zapadaly? *7*
    • Třeba Rollercoaster tycoon, kde můžeš také měnit terén a stavět zábavní park - měníš prostředí. Nebo snad i Dungeon keeper. Samozřejmě hranice bude neostrá, avšak definovat sandbox jako otevřený prostor, je prázdná definice. Nic. Tam můžeš zařadit úplně cokoliv. Sandbox je pískoviště a to je o utváření, interakci.
      Je jedno, jestli je taková hra jedna, dvě nebo tisíce. Na významu to nic nemění. Však taky nikdo nebyl schopen tento pojem zde jinak vymezit. Sandbox jako otevřená hra, kde můžeš chodit kam chceš, je blbost. Proč Red Orchestra nebo Battlefield není tedy označen také jako sandbox? Také tam můžeš chodit kam chceš a není to jen koridor. Snad mapy jsou menší, pro svoje zaměření (MP pro 32-64).
      • To uz ale fakt trochu michas paty pres devaty, ne? Tycoon je proste tycoon. Tam se podobny veci ocekavaj. "Sandbox" je primarne privlastek k akcnim hram. Nejdes tunelem, ale mas nejakou volnost, nemusis se drzet pribehu, muzes si hrat sam, jako na tom piskovisti.

        !!!"Dejte hraci nastroje, a nechte ho, at se zabavi sam"!!! - to je ta zakladni idea sandboxu! Preci neni potreba slovickarit. Resis uplny nesmysly. Spadaji do zanru slasheru jen filmy, kde vrah obeti zabiji sekanim?

        Jinak ti to tady rikali vsichni, tudiz asi nema cenu to opakovat.
        Vzdyt je to proste trochu volnejsi metafora, ktera treba v dobach GTA SA styl ty hry vuci vetsine ostatnich vystihovala vyborne.
        To ze ty asi vsechno beres doslovne snad neznamena, ze ten zavedenej pristup k tomu terminu je jakkoli "diletantskej".
        Pojem sandbox je proste starej, tak se s tim smir. To, ze Minecraft prisel s konceptem, na kterej by se to oznaceni "piskoviste" hodilo uplne nejlip, snad neznamena, ze se najednou musej zacit prepisovat zanry a snad samotny herni dejiny.
        • darmo budeš vysvetlovať niečo čo on nedokáže pochopiť
          • Já to chápu. To, že se snažím o konfrontaci svého názoru, je proces učení se. Tento proces může mít dvě podoby. Buď se snažíš dopracovat kvalitních znalostí konfrontací dosavadních na základě logické argumentace, a nebo prostě tupě převezmeš názor (informaci) někoho jiného a přeměníš ji na znalost (nižší kvality). Zastávám názor, že není důvod přijímat názor davu - nejsi ovce nebo slepice ...kokodák.
            Zdali ti stačí ten druhý případ, nic proti nemám, taky jsem v mnoha ohledem pohodlný a leckdy jednám podobně, to je otázka priorit a zájmu. Špatně vypadá, že to tu tolikrát opakuji. To je ovšem na základě předpokladu, ověřeného, že starší komentáře nikdo nevidí a nečte, takže už na ně nemohu očekávat reakce (resp. minimum).
            • No popsals to hezky, ale o tomhle to preci neni. Misto toho "kdakani" si muzes treba moudre mrucet pod vousy, ale slepice ti pak nebudou rozumet. Pokud si chces podle sebe tvarovat i jazyk, nemyslim si ze te to slechti. Mluva je komunikacni nastroj, ne? Tak komunikuju tak, abych se bezproblemu domluvil, proboha.
              A zas asi musim opakovat, ze je to mnoho let starej termin. Pred Minecraftem by nejspis ani tebe nenapadlo o nem polemizovat.
              To pravidlo "Dat hraci nastroje, a nechat ho bavit se po svem" jsem uz taky uvadel. Z toho to oznaceni vychazi, a tohle splnuje klidne i Far Cry 2
  • Mě by zajímalo, v čem je to ten otagovaný SANDBOX. Projel jsem článek zběžně, ale nikde jsem nenarazil na žádnou zmínku. Právě hraji minecraft, což je naopak čistě sandbox. První FarCry dal editor ... ale interaktivní a volná nebyla ani jedna hra. A nevěřím, že masová komerce FarCry3 bude lepší, ačkoli prodeje i tak graficky slabé hry, jako Minecraft by mohli farmáře dolarů přivést na myšlenku udělat konečně hry otevřené a interaktivní - sandbox.

    Interaktivní a otevřený Farcry bych sice bral, ale nevěřím. Dvojka nebyla španá, ale tak na víkend zastřílet granátometem a zapálit pole. Pak stále dokola a hlavně trapný respawny hlídek dokola ...žádný efekt z mého konání ve světě nebyl vidět. Po chvíli nuda.
    • Už jsem to psal, ale podívejte se na MINECRAFT - TO JE SANDBOX.
  • Po přečtení téhle diskuse musím říct jedno: Crook ty jsi **** co se tu snaží mluvit terminologicky, ale plácáš pátý přes devátý. A kdyby tvůj mozek měl IQ nad 90, tak by jsi pochopil, že se tady řeší obávaná, stupidní jednoduchost hry. Ne nějakej význam slova sandbox atd ......

    A co se týče mého názoru na na hru, tak se bojím ,že hra bude lineární. Po 10 minutách hraní nudnější než FC2 a jediný co se mi na ní bude líbit bude asi grafické provedení. A nemohl jsme si nevšimnout té podoby pohyblivosti hlavní postavy na Crysis :D. Takže další hra na ........ Jediné co se ještě dá hrát jsou Online Hry a RPG tam aspoň ví co zákazník požaduje. *5* *5*
  • Did I ever tell you the definition of insanity? *4*
  • B.o.b
    Pojede Far Cry 3 na Enginu Dunia ?
    • cry engine 2
      EDIT: Teda pardon, sekl sem se, vzhledem k tomu ze je to na konzole tak to nemuze byt logicky v cry engine 2 ale ve cry engine 3. Pardon.
      • to už si mohli počkat na cryengine 3 a ne to dělat v pár let starém enginu
        • Podle mě je Cryengine 2 lepší než trojka
  • doufam, ze kratce po vydani hry vyjde i mod na odstraneni tech experience cisel po zabiti (nebo at to naskakuje nekde v hornim rohu tak 8pt pismem .. jak tohle muzou dat do hry ktera neni delana jako komix ... dead island tim ma uplne zabitou surivival atmosferu ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit