Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja vidim teda naprosto jasne, o cem bude zapletka trojky - jedete pul hodiny pres ruzny stanoviste a pri jizde zpatky - BAC a budou tam vsude samy mutanti *1* *1* a - chvile napeti - to potom da smysl, proc se porad na stanovistich budou obnovovat! *1*
  • pozor na ty zvířátka tiscali. u far cry 2 jste psali, že tam bude 1000 druhů zvířat a bylo jich tam pět, tak ať zase nelžete jo? tehdy jsem dostal ban na rok, tentokrát to snad dopadne líp :-D
    • p.s. ten ban byl za to, že jsem na to tehdy upozornil.
      • soucasne redakce mi prijde v tomhle rozumnejsi, aspon nebanuje za to kdyz napises ze se tady banuje.. teda ted uz nebanuje.. sakra, nejak jsem se do toho zamotal :D
  • tak mě zas až tolik ti respawnující se panáci nesrali,ale přece jenom je to poněkud chujovina,kdyby se aspoň neobjevovali všude a až po nějaké době,třeba den-dva,ne že sou tam zas za 5 minut,u konzolové verze-přesněji xboxové,mě trochu sralo neohrabané míření,teď ne aby zas ryli pécaři o fps na joypadu,protože záleží,jak to autoři udělají,takový CODy,Battly nebo Halo fungujou dobře až parádně,
    no která hra s takovou rozlohou a délkou neni stereotypní ? Just Cause 2 sem hrál 80 hodin a taky to bylo v podstatě pořád dokola,buď to baví, nebo ne.
    Takže doufám ,že Farcry 3 bude lepší než 2ka
  • Tak snad to nebude takova trotlovina jak farcry 2 to si muzou nechat.
  • nemelo tam misto dojmy z tropicke sandboxove akce byt xboxove akce :))))
    • nemělo... *1*
  • Já far cry 3 věřím,jasně dvojka byla stereotypem dost nudná,ale kdo to dohrál a prošel to celý tak ví že nechybělo moc,hra měla šanci kerou prostě nedoladili a nevychytali ,i děj měl dobrou myšlenku a afrika byla suprová.DOufám že 3ka se povede a udělí 4ku zas v africe a pořádnou už :D:D
    • Ctyrku radeji nekde na kube nebo na nejakem jinem tropickem ostrove.
    • Jo. Ten dej byl super. Dokonce i ty nahravky jsem si musel najit vsechny. Ono vubec, celkove ty texty, dialogy a charaktery meli na dost velke urovni.

      Jinak ano. Nedodelane to dle meho meli dost. Takze jen prikyvnu. A grafiku meli dost takovou zvlastni - hodne detailovych textur a nikde nic unikatniho - diky tomu se nakonec vmestnali na 3gb a meli dost malou narocnost - snad jen pri zapnutym aa mi to cuka i dnes.
      Za tu ctverku poradnou a v africe bych se hlasoval taky. :D
  • Zdravím, mohl by mi někdo vysvětlit proč se začlo asi rok či dva zpět říkat hrám s otevřeným prostředím sandbox? Nějak nevidím opodstatnění tohoto výrazu. Já měl za to, že sandbox je editor pro Crysis. To zas vypadá, že jeden novinář to někdy vytáhl a lidičky to po něm opakujou. Může mi teda někdo říct, proč má hra s volným světěm přívlastek "sandbox"? Dík
    • risa2000
      Ono hlavně termín "sandbox" se používá v programátorské branži pro prostředí (už asi 20 let), ve kterém běží aplikace, která *nemůže* dělat všechno co chce - tedy prostředí, které záměrně aplikaci omezuje. Je to skutečně podle slova pískoviště, ovšem přesně v opačném smyslu - tady máš svůj plácek, tam si můžeš dělat, co chceš, ale nesmíš/nemůžeš překročit určitá pravidla/hranice.

      Použití ve hrách sám nechápu, nevím jestli to je pouze český pokus o světovost, nebo to nějaký (český) vývojář, nebo novinář někde použil, ale dost mě to zaráží. Nehledě na to, že hra se skutečně otevřeným prostředím je pro mne něco jako první Arma (nebo ještě starší DeusEx), kde člověk měl úkol a jak ho splnil bylo na něm. Tohle podle traileru FC3 zjevně není.
    • Sandbox už se teda používá mnohem déle než rok či dva.
    • v crysis se tomu řikalo sandbox EDITOR.. ne jen sandbox .)
    • USER47
      Sandbox znamená pískoviště. Paralela s hrami, kde si můžeš dělat co chceš a jak chceš, je očividná.:)
      • Hm to se mi moc nelíbí. Takové divné říct, že ta hra je sandbox. Otevřený/volný svět je lepší. Divím se, že se to tak chytlo. Asi proto, že to je anglicky :-)
        • Stačí si zahrať napr. Roller Coaster Tycoon a tam máš "sandbox" mód, čo znamená, že si môžeš voľne stavať čo chceš.
        • No hlavně asi pár redaktorů si bere bez rozvahy do úst nějaký výraz, aniž rozebrali jeho podstatu. Otevřený svět určitě není sandbox. Sorry, ale každý s IQ větší jak 80, když se zamyslí, tak takový význam zamítne.

          Pískoviště je i otevřené, ale hlavně interaktivní a můžeš si ho přetvářet k vlastnímu obrazu. Ve FarCry nemůžeš přetvářet zhola nic! Můžeš zapálit pole nebo rozstřelit auto, ale i tyhle detaily "zahazuje" jakmile odejdeš z oblasti. Tvoje počínání nemá na prostředí žádný vliv, kromě toho teda bezprostředního a krátkodobého.

          SANDBOX hra je třeba Minecraft, určitě ne FarCry. Tyhle malomocne manipulace s vyznamy me fakt stvou uz. To je jako kdyz World of Tanks oznaci jako MMO (sami sebe oznacuji z marketingovych duvodu), ačkoli to s MMO nemá nic splečného (je to stejný model co CS:Source nebo lépe Quake live).
          • Napsal jsi to moc dobře. Zvlášť ta zmínka o World of Tanks mě pobavila. Tu hru často vidím u bratra na monitoru a rozhodně to nevypadá jako wowko...Je to trapný marketing no
  • Autoheal je totalne trapna vec, ktoru v zivote v hrach nebudem mat rad.. Kde su tie casy ked som si musel davat pozor na zivot, teraz chytim 20 guliek zabijem 10 vojakov, schovam sa na 3 sekundy znovu dostanem gulky a dokola.. Doprdele aj z takou kravinou !!!
    Nechapem jednu vec, preco nemozu urobit na konzolu hru bez autoheal ??? nechapem, moze mi to niekto vysvetlit?
    • jop je to zabijak atmosfery ...
    • Na PS2 , a prvom Xboxe alebo Dreamcaste alebo ľubovolnej konzole predtým rozhodne neprevládali hry s autohealom , s týmto trendom začalo až COD 2 a potom sa to rozšírilo všade , ide o trend dnešného herného priemyslu , rozhodne nie o ten konzolový
  • Far Cry 2 byl super, mě se ten sandbox líbil moc a i přes ty nedostatky jsem si hru užil do konce. Kde je teď atmosférická krajina drsné Afriky, léčení po zálesnicku a absolutní volnost? Fuč, tak teda díky nechci. Na nějaký autoheal, bodíky padající z nepřátel a skripty na konci a začátku(a kdoví kdy a kde) každé mise sem se u ohlášení FC3 vůbec netěšil. Prales bych ještě snesl, ale jinak. *7* Jasně, FC2 mělo své mouchy a taky občas velikánské mouchy tse tse se spavou nemocí, ale jestli sem v něco doufal, tak v zachování konceptu. S tímhle u mě autoři neuspějí.
    • To by mne zajímalo čemu říkáte Sandbox ... krabice písku to fakt nebude. Pokud si rozumíme ve významu, zajímalo by mne, v čem byl sandbox FarCry2.
      • no Sandbox znamená otvorená hra, znamená to jazdiť kamkoľvek len chceš, kedy chceš a ako chceš, a nie koridorová strielačka typu Call of duty alebo Medal of Honor.
        Ak stále nerozumieš tomuto pojmu , tak ti už neviem ináč poradiť :)
        • To je právě ten zprofanovaný význam, který odmítám. Sandbox je pískoviště a na pískovišti nechodíš kam chceš, ale přebudováváš ho jak chceš - postavíš si z písku hrad a pak ho zboříš atd. Otevřený svět ve smyslu, že si jdeš kam chceš, je něco jiného, než otevřený (a interaktivní) tak, že si tam děláš co chceš (a můžeš to dělat) - můžeš ho měnit.
    • nebol. bola to sracka.
      far cry 1 - PC exkluzivita - paradna strielacka na svoju dobu.
      far cry 2 - konzole - sr*cka.
      • Dobře, tak nemusíme být tak tvrdí, avšak souhlasím, že na svou dobu bylo FarCry1 o třídu lepší nez FarCry2 (ačkoli třeba pamatovat, že FarCry je předchůdce Crysis, co se vývoje týče, nikoliv FarCry2 ...neboť tvůrci Crysis neměli v rukou práva na značku a rozešli se s vydavatelm co si pamatuju.
      • Nebyla, to může být pouze tvůj názor. *3*
        • A váš názor je, že to byla dobrá hra. Ani recenze nejsou objektivní (tak od roku cca 2001)Já jsem udělal vyjímku a koupil si originál a dodnes toho lituji. Takových hráčů bylo jistě více, takže na prodejnost se taky koukat nemůže.
          • Sto lidí, sto chutí. *3*
  • FC1 je legenda a jedna z nehlepsich FPS vubec. FC2 uz byla slatanina, a respawn fest. Ne diky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit