Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zasa na Origine?
    Tak to budem veeeeelmi dlhu uvazovat, ci si to kupim... *7*
    • neNE zase na Uplay *3*
      • Ano, uPlay. Sorry, pomylil som si to s Crysis...
        Kvoli uPlay som prestal po par hodinach hrat HoMaM VI, seria Heroes-of-Might-and-Magic je pritom moja "srdcovka".
  • já se jenom bojim, aby to nebyl klon trojky, akorát v jiným prostředí, co se týče hratelnosti
    • kdepak, bude to klon Assasin´s Creed. akorát v jinym prostřed´j
  • Takže znovu, ten box art je jasný rasismus, glorifikace kolonialismu a homofobie.

    Viz
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=819730

    Dokonce i respektovaný autor Borderlands 2, Anthony Burch, se k tomu vyjádřil.
    • Mato1987
      Oh nein, you didn't !
      http://s10.postimg.org/lozjrtae1/tumblr_inline_n0y0a20y_V31rxy35b.gif
    • x_ander
      Mohl(a) bys napsat, co přesně je na tom boxartu rasistické, co homofobní a co glorifikuje kolonialismus? Nechci nějaký odkaz, chci tvůj názor.
      • Kolonialismus? Bílý muž sedící na trůně s podrobeným domorodcem je snad vidět na sto honů. Homofobie? Chlapík na trůnu vypadá jak stereotyp gay muže. Nosí extravagantní oděv, je upravený. Odívá se do růžové. Řada balíků by řekla: "to je jasná buzna" (viz balík s vytetovanou hlavou na paži). A zároveň je tento muž hlavní padouch. Vytváří tak poněkud primitivním způsobem společenský obraz gaye - zlého člověka. Rasismus? No možná proto, že muž je zároveň archetyp árijce a je vyobrazen jako silně dominantní vůči představiteli ne-bílé rasy.
        • x_ander
          Homofobnimu divakovi muze evokovat soucasny kulturni stereotyp gay muze - naprosty souhlas. Me ten boxart zadneho gaye neevokoval, tobe jo. Tak co tu resime, Pepiku?

          Hergot, preklikl jsem se. Je to reakce na prispevek pode mnou.
          • Demagogie příteli. Nikdy jsem neprohlásil nic, o sexuální orientaci dané postavy. Jen jsem poukázal na to, že v homofobním divákovi může evokovat současný kulturní stereotyp gay muže (což se v této diskuzi potvrdilo) ve spojení s negativními konotacemi. Kdyby na obrázku vystupoval chlapík s pejzama, velkým nosem, a mnul si potměšile ruce, reakce veřejnosti by byla stejná. A studio by nikde nemuselo protvrzovat: "ano, hlavním padouchem bude žid". Těžko říct proč jen zdejší (dovolte mi také jeden stereotyp) "Pepík" nedokáže myslet kriticky.
        • Budiž pochválen.
      • C-BEAM
        aj tu samozrejme platí, že iba rasista v tom môže vidieť rasizmus.
  • Malleth
    Pokus o dalšího Vaase? To si můžou strčit někam...
  • Máme se dneska fajn, je nám hej
    Přijel k nám pan diskžokej
    Pouští nám hity, co se tolik líbí
    Přijel boží jezdec, do kroku nám svítí.
    • že ty jsi ten nejlepší tanečník disco?
      • frag.ment
        Já jsem nejlepší tanečník disko, tak bacha! Říkají mi Druhý Arnoštek *1*
  • Priznajte sa honibrci..i tak ste to vsetci dohrali len s vidinou exotickeho sexu na konci...
    • to víš žejo *7* celo dobu jsem netoužil po ničem jiném než tu dementní pošahanou ségru ultra dementa vojet *13* .... ne jako fakt né škoda že nešla nakopat do zádele milka
  • Mato1987
    Obrázok vyzerá zaujímavo, ale 4ka to bude mať sakramenstky ťažké po výborných predchádzajúcich dieloch.
    Tu sú nejaké cover arty pre pokochanie vo vysokom rozlíšení
    http://oi59.tinypic.com/jrv4oz.jpg
    http://oi58.tinypic.com/2lctvh2.jpg
    http://oi59.tinypic.com/2rnx05i.jpg
    • no vybornych... 2.farkraj bola nuda po 2hodinach a trojka asi po 4roch
      • Mato1987
        ok
  • God-of-War
    Jezisi! Takovej GAYLORD!! Vsadím se, že na něm bude postavená celá reklama na hru a pak bude jen ve dvou misích. Vaas hard *10*
    • Tady jasný důkaz na můj příspěvek výše. Balík viděl dobře oblečeného upraveného muže a hned jej označuje hanlivým přízviskem pro homosexuála.

      Tys opravdu nemocný chlapče.
  • Jack1947
    Jsem rad, konecne po letech nejaka zmena... *3*
  • Asi se mnou nebudete souhlasit ale pro mě je vrchol série dvojka. Mělo to hodně škaredých much ale v té hře jsem cítil tak ohromný potenciál, jen to doladit. Jak se opotřebovávali zbraně a každá se chovala jinak, možnost kreativně uvažovat při boji, systém léčení, kámoši, frakce, v té hře jsi opravdu nastoupil do auta, oheň a hlavně ta nádherná Afrika. Chyběl tomu tak rok vývoje do dokonalosti. Ve trojce z toho něco málo použili, ale už se to moc vzdálilo(jako hra to byla dost dobrá, né že ne) a od čtyřky tak trochu očekávám jen trojku v jiném prostředí ve stylu jak dělají AC. Ne že by mě nemohli překvapit, ale přece jenom je to dva roky od vydání FC3. Tohle asi nebude z fleku nová hra. A sotva oznámili hru, už tu máme preorder edici s harpunou navíc. Jako wtf?
    • Keyz
      Právě pro ty škaredé mouchy to pro mě nebyla nejlepší hra série.
      To určitě první díl. Navíc na svou dobu. U pokračování je obecně, problém že kopírují hodně předchozí díl. Navíc druhý díl měl ty škaredé mouchy opravu velké...
      - Neustále se objevující nepřátelé, které po vás stříleli jakmile jste byl na na dohled. Kupodivu do města které by díky početní převaze dobyli se neodvážili...
      - Sice bylo dobré jak se ničily zbraně ale bylo to moc rychle. To bylo každou chvilku.
      Dobré bylo, množství munice. Odpovídalo to věrohodnosti, jestli si to pamatuji dobře. Bohužel protivník v tričku byl dost odolný a to byl pak problém.
      • Jack1947
        To je neco co me ve hrach stve zbytecne moc odolni protivnici a ty cernosi vydrzely az az... ( pak bylo vtipne ze "BOSS" sel skolit vetsinou par ranami a jeste z pistole). *15*
    • Mato1987
      môžem potvrdiť far cry 2 bola parádna hra s vynikajúcou atmosférou. Trojka bola tiež skvelá ale postupom času hlavne v 2 polke stratila náboj, práve ten záporak v trojke robil fc3 skvelou hrou.
      • No pokud tě tenhle simulátor jeepu bavil a líbí se ti žlutohnědá krajina... Pro mě pořád zůstává nepřekonaný první díl, ale proti gustu žádný dišputát.
        • Mato1987
          veď práve o to išlo , atmosféra sa dala krájať v tej hre, nie je vela hier čo dokáže vytvoriť takú tu pravú atmosféru.
          Prvý diel bol v druhej polke skôr sklamaním keď nastúpili mutanti tak ako trojka keď zgegol vaas
    • Taky mi mi hodně chybí rozbitelnost zbraní. Člověk si zažil pár horkých chvilek když mu bouchl granátomet, a všechny ostatní zbraně se zasekly :D.
      • Tak to se mi nikdy nestalo. Časem sem měl už tolik diamantu a nebylo je za co utrácet že sem zbraně preventivně měnil a horké chvilky se nekonali. Horší to bylo ze záchvaty malárie, občas mě přepadli v největši mele a to pak bylo zajímavé.
        • Jack1947
          Jn, nebylo nad to kdyz prave clovek byl na misi nebo jelna misi/z mise a ejhle za čekpointem nebo prednim dosli leky. To byla pak hezka animacka obzvlaste v aute i s vystoupenim. *15*
    • Presne, excelentni engine a na nem vystavena tragicka hra.
      • MrSanta
        Kéž by bylo více takto 'tragických' her.
    • Jack1947
      Nebudeme pac FC2 byl spatnym dilem celkove nic moc hrou a skriptovane az beda ( u zatarasu pokazde vojaci) ano potencial byl vyuzit nebyl mohla to byt paradni hra ale bohuzel. Samozrejme tvuj nazor ti nikdo neveme. *4* Ja nesouhlasim.
    • MrSanta
      Far Cry 2 je pro mě jedna z nejlepších her vůbec. Na poli FPS her jí mám těsně na druhém místě za System Shockem II.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit