Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • škoda že z toho udelali rpg, být to strílečka, možna bych to zahrál.
  • Na podzim jsem zvyklý prubnout aspoň jednu FPS. BF plný bugu letos zřejmě nebude, CoD ani omylem takže volba podle všeho padne na FC4. Jen doufám že nás ušetří stahování zvěře s kůže, soubojů pod vlivem houbiček a co kilometr se nebudu muset škrábat na nějakou rádiovou věž.
    Mustru ala AC už mám totiž plné zuby. Pak je tu ještě nebezpečí že optimalizaci PC verze budou dělat kluci z Kyjeva a to by nebohý FC4 mohl dopadnou stejně tragicky jako Ghost Recon.
    Nezbývá než držet palečky.
  • R* se muze jit se svim piseckem zahrabat nez se uraci GTA V vydat pro PC vyjde tolik sandbox her ze mu na to kazdy hodi bobek!
    • pb_historic
      Můžou se zahrabat třeba do hromady koksu, kterej si koupí, za obrovskej balík peněz, co už na tom vydělali. A klidně to na pc vyjít nemusí.
      • jo to by k nim pasovalo balik penez hlavu vymastenou z koksu a hrani uz jen na konzoli
  • pri hrani trojky som si presne hovoril, ze dalsi diel by mohol byt zasadeny do nejakeho studeneho prostredia, taky kontrast oproti tej tropike a pozrime sa....
  • KeanuX
    Říkejte si co chcete ale Afrika ve dvojce byla nádherná. Úžasně zpracovaný prostředí, jen škoda toho gameplaye : *9*
    • Možná úžasně zpracovaná, ale jinak neskutečně monotónní.
    • MrSanta
      Dvojka byla super. Mě bavil i ten gameplay. Pro mě jedna z nej her vůbec, škoda že spousta hráčů nepchopila, jak jí hrát. Za další 'mercenary sim' bych byl rád. Snad se alespoň nějaké prvky vrátí. Hlavně minimalistický UI. I když člověk povypínal všechno, tak toho na obrazovce na můj vkus ve trojce zůstalo moc. Taky by to chtělo omezit ten systém 'nápověd', ten byl ve trojce na přeshubu.
      Doufám, že zapracujou na pohybu hlavního hrdiny. Ufňuk z trojky byl schopnej padnout na hubu i když skočil z jednoho metru. To by mohl být v Himalájích problém *1*
      • Coffin.Corner
        A jak se měla dvojka hrát? Ptám se zcela vážně, protože mě tenhle díl minul, ale uvažuji, že se k němu vrátím *4*
        • MrSanta
          Zjednodušeně - nechvátat, prozkoumat každou oblast mise, plánovat postup, na každou misi vzít 'čerstvé' zbraně, nebát se autobusů. Jeden 'kufr' do savehousu na primární zbraň (ideálně Dragunov) taky dokáže hodně pomoct. Auťák s granátometem je tvůj nejlepší přítel *1*. A samozřejmě, všichni tě chtěj zabít. Ale to ti hra řekne velmi často.
          Jestli nemáš zásadní výhrady proti dívání se na walkthrough videa (a umíš anglicky), tak se podívej na tohle: http://www.youtube.com/playlist?list=PLA6EB09E4FBAA6AEB Z toho by sis měl udělat obrázek co je dobré a co ne.
          • Coffin.Corner
            Díkec.
          • Mato1987
            presne tak , plánovanie bolo veľmi dôležité v fc2 :)
  • oktavius66
    Cože ? Už letos ? A já jsem bl*ec tomu nechtěl věřit... Jsem opravdu velký Fanda Far Cry a toto si nesmím samozřejmě nechat ujít a nesmí samozřejmě chybět v mé sbírce her na poličce. A ještě se to bude konat v Himalájích... No co víc si přát ! Doufám, že do toho páni vývojáři dají všechno a dají nám hráčům opět skvělou hru jako ostatní hry Far Cry. A když se jedná o tvrdou hru, tak rovnou tvrdě šoupnout do košíku ! A rovnou sběratelskou edici *14* .
  • Proč musí být král vždy exot?
    • ucho
      protože normální člověk nechce být králem.
      • To je z Marxe?
      • Proto jsem já "Král králů"?
  • Keyz
    Jsem zvědav na dané prostředí a pohyb hráče.

    V horách se pohybuje autem blbě i když tam podle obrázků jsou nějaké cesty. Ve 3 díle šlo jezdit lehce i mimo cesty.
    - Asi to bude mít stejně opakující se akce (zabíraní bodů, sbírání známek..). I když to možná nějak upraví aby alespoň šlo o zabraný bod přijít a byla tam nějaká správa spolubojovníků.
  • MrSanta
    Příjemné překvapení, letos jsem nový Far Cry neočekával ani v nejdivočejších snech. Takže na podzim mám Far Cry 4, Destiny a Lords of the Fallen. To jsem zvědav, jak to budu stíhat. Aspoň budu moct část nákladů přenést na Ježíška a část na příbuzné v rámci narozenin. Kde na to vezmu čas netuším.
    Ještě by mohla překvapit Bethesda s novým Falloutem a budu v pérdeli ouplně *1*.
    Hlavně ať zase hrajeme za nějakého žoldáka/bývalýho mariňáka a ne za ukňučenýho fracka jako ve Far Cry 3. Pak budu spokojen.
    • Takže někoho jako ve Far Cry 3: Blood Dragon? :D
      • MrSanta
        To by bylo moc*1*. Ale jestli tam zase chtějí vrazit nějakého 'zajímavého' hrdinu, tak bych raději hrál za maniaka ve stylu Sam 'Blitzkrieg' Becker z trojky *15*. Ale on by stačil prostě libovolný člověk s nějakou zkušeností z armády. Mě celá ta část ohledně Jasona a jeho 'psychologického' vývoje neoslovila. Stejně jako celá ta 'magická' část kolem Citry a jejího gangu.
        Prostě to celé zcivilnit, jako to bylo ve dvojce. Žoldák/CIA agent/cokoliv a úkol vykydlit toho sympaťáka z přebalu krabice.
    • Miserius
      Mě se ten ubrečenej puberťák v trojce právě líbil... Správná béčkárná *2*
      • Já si v duchu představoval volné pokračování, které by se odehrávalo v křesle psychiatrické ordinace, kde by se vyrovnával s posttraumatickým šokem, způsobeným zabitím asi tisícovky lidí.
        Stejně takové bude doufám pokračování restartované série s Larou.
      • MrSanta
        To ti závidím. Já s ním několikrát skočil z útesu jak mi lezl na nervy *15*
  • Zjevný rasismus.

    Viz
    http://fucknovideogames.tumblr.com/post/85827226483/our-first-glimpse-of-far-cry-4-and-its-already-racist
    • smejki
      tumblr je ráj zoufalců a agendičkářů, koukám.
    • Mato1987
      krista :D:D koho to zaujíma veď je to hra, ktorá sa odohráva vo fiktívnej krajine Kyrat....
    • Miserius
      Rasismus? A kde prosimte? Nesmis verit vsemu co se pise...
      • Ticho, bílý mužský utlačovateli.
    • Aby se moralisti nepo*rali *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit