Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A představte si, že Jim Streling dal Far Cry Primal stejné hodnocení jako Zaklínači 3. Jak si to mohl dovolit, že?
    • A čo teraz? Ak dal Z3 hodnotenie 8,5 z 10, tak to znamená, že hra sa mu asi dosť páčila, nie?
    • asi byl vožralej, nebo blázen.. a kdo to sakra vůbec je? *1*
      • Jim Sterling je asi nejvyznamenanější nezávislý herní kritik současnosti.
        • :D možná tak ve tvém vesmíru
        • "Jim Sterling je asi nejvyznamenanější nezávislý herní kritik současnosti."

          To nemá absolutně žádný vliv na fakt, že jeho recenze = subjektivní názor jednoho člověka. Typicky klamná argumentace autoritou...
        • jo tak a čim se proslavil? *1*
          • Obsahem, fanoušky, respektem od velkých magazínů, citací jeho názorů apod. Asi tím, co obvyklý herní novinář, co?
            • no nastesti pocitacove hry jsou tak mlady zanr, ze se spousta lidi nemusi vubec zajimat o nejakeho J.S. protoze maji vlastni zkusenosti a vi co je pro ne dobre a co kravina :) A muze jim byt uplne ukradene jestli je to zajima ubisoft nebo EA nebo kohokoli jineho
            • napsal jsem asi. Ono kolik herní novinářů má vlastní stránku, kde píše jeden člověk, kterou respektují herní webové kolosy? Jmenuj někoho.
            • Ano, ale on dve tvých slov není obvyklý, ale nejvýznamnější, tak co ho vyzdvihuje nad všechny ostatní
  • Bože nechapu že tady vadí že se to pořad to samé. CoD,NFS, těch dílu je hromada a pořad je to to samy a to vetsine nevadí že po sty hraje to samy.
    • že to většině nevadí? asi až na ty davy lidí, co každoročně na CoD a NFS nadávaj *1*
      • já mezi ně patřím
  • Hra mi včera přišla a nechápu kritiku. Nádherné prostředí, krásne ozvučení, zvířata ve hře, celkové kraftění a lov, atmosféra doby, ochočená zvířata... Parádní hra, za mě nejlepší FarCry. Pěkná graficky a hraje se jednoduše a svižně. Že tam není multiplayer se dá překousnout s tak pěkným velkým světem. Ale to zas PCkaři viděli místo kulometů luk a šípy a už nadávaj..Tahle hra je za mě skvělá.
    P.S: Že jsou všecky Far Cry stejny? Mno tak proto to je Far Cry žejo... GTA jsou taky všechna od GTA 3 stejný.. NFS jsou taky od NFS 1 Stejný.... ... ježiši maria
    • Bodaj by si nadaval ked to mas kupene
      • archie777
        Tak lepší než stahovat 25 rarů a hrát to na 14 palcovym LCD na nižší střední..
        • Obmedzenost ti brani vidiet svet v sirsich suvislostiach
      • Bodaj by si nenadával ked na to nemáš
        • Sra.ky nekupujem
          • Tahle hra není sra*ka. Věř mi že já utratil hodně peněz za hry po kterých sem nehorázně litoval peněz (Nové COD například..) ale Far Cry: Primal je zábava na dlouhé hodiny a že je to podobné jinejm dílům mě rozhodně neodrazuje, to měli udělat podobné NFSku nebo co? :D Je to FarCry kurna! Smažba z pohledu první osoby a tento díl mě baví mnohem víc než třeba hodně chválená trojka.
    • Znáte snad lepší hru kde doba kamená vypadá líp ??? .....
      • No ona ta doba kamená jako by z oka vypadla prostředí z FC2, tohle je jen barevnější. *3*
        • Eh??? Jako fakt? Ja sem pako.. celou dobu sem věřil že hraju PRIMAL ve střední evropě a ono to je afrika... :D
  • No výborně, kdyby po Ass Credu chcíplo i Far Cry a pak třeba celý Ubisoft, herní scéně by se výrazně ulevilo...
  • LOL, ono to uz vyslo? Vzdyt to nedavno oznamili...
    Vidim, ze jim ta recyklace her jde od ruky. Je videt, ze hosi z Ubisoftu maji zkusenosti...
  • Moc nechápu v čem je tedy hra tak dobrá (protože hodnocení celkové dobré je), když z recenze vyplývá pouze to, že má opakující se úkoly, žádný příběh a celé to nudí. *1*
    • Je dobrá hlavně pro ty co minuly předchozí 2 díly, ale to samé můžeš říct i o assassinech, že jsou vlastně skvělé pokud si nehrál to samé 4x předtím. Osobně si nemyslím, že by to mělo být důvodem pro lepší hodnocení
  • Popravdě, on někdo od UBI čekal něco jiné? Opět povrchnost, bez smyslu pro detail nebo hlubší mechanismy, s feelingem hry pro děti (nehledě na mature content, který je zde k smíchu)
  • Být to jakákoli jiná hra, tak by to výsledné číslo bylo nižší... ale že je to ten Ubisoft a "všemi oblíbená" značka Far Cry, tak tomu přece musíme dát aspoň 7.
    • je to tak, pro tyhle "hry" tu existuje stupnice 7-10/10 prostě. Este nez sem otevrel tu recku my bylo jasny ze to je shit, proto tam bude 7/10. Taky mi bylo jasny ze to bude recenzovat Volejník, ten samej co dal fc4 10/10... pro normální lidi je hodnocení realně 5-6/10.
      • to, ze nesouhlasis s hodnocenim, jeste neznamena, ze vis co je "normalni pro ostatni". Jestli umis hru ohodnotit jeste pred prectenim recenze a aniz by si ji hral, tak jsi proste borecek, to se neda nic delat, mel bys to jit delat profesyjonalne *1* *1* hloupoucky
  • tak tendle crap bych vazne ani nekradl, vzdyt jen zasnezili hory z FC4 a vydavaji to jako novej dil...chce se me zvracet
  • Far Cry Primal je herní analogií k hollywoodským blockbusterům typu Avatar nebo Pacific Rim, kde epicky zpracované vizuální kulisy zastírají dementní příběh. Nic proti, spoustu lidí to takhle baví a podobné projekty jsou obvykle spolehlivě ziskové.
    Z pohledu Ubisoftu je Far Cry Primal skvělým tahem, kdy se zákazníkům za plnou cenu nabízí nová hra, u které byly náklady na vývoj drasticky sníženy díky recyklaci Far Cry 4. A proč ne? Je to hra, je to zábava a sofistikovaný příběh či dialogy nejsou nezbytnou ingrediencí, pokud se můžete vyblbnout jinak (klasickým příkladem je třeba Just Cause.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit