Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jsme si odbyly další "mega (s)hit" a jede se dál, na tohle se za chvilku zapomene. Rychle recenzovat zajímavější hry. Třeba Order of Battle: Pacific které zde bylo po delší době a to je velká škoda.
    Nebo UnderRail který zde není.

    Mě by zajímalo proč to tak trvá? To opravu čekáte zda vám to někdo pošle na hodnocení?
    • V Underrailu už se chýlým ke konci a dal bych 8/10. Ta hra je pořád ještě trochu nevyvážené, tj. tlačí tě k určitým buildům, ne všechny buildy jsou životaschopné. Ale jinak super zábava.
  • Navíc v té firmě musí být zábavné pracovat. Makáte jako robot ve fabrice to samé dokola celý život *15*
    To jím o FC, AC musí zdát
    • Potká jeden designer UBI druhého
      "já ti mám v posledních měsících pořád stejnou opakující se noční můru, šplhám na dřevěnou vyhlídkovou věž bez žebříku, ale ta věž je nekonečná, ať šplhám jak dlouho chci, nikdy se nedostanu na vrchol"
  • „Pánové, chtělo by to samostatný přídavek do Far Cry, co vy na to? Co by se tak dalo udělat?“ ozvalo se na firemní poradě. „Hele, a co se vykašlat na ten dotazník, co jsme rozesílali, a zkusit pravěk?“ houkl bezelstně jeden z vývojářů. „Výborně! Výborně! A o čem to tedy bude?“ následoval nevyhnutelný dotaz. „Nooooo…“ A všem došly nápady. *1* Výborná narážka a mrknutí na "recenze" let zlatých devadesátých
  • takže luk a šípy místo kulometu?
  • Ale Orderu napálíme osmičku, a to s klidem.
    • Ale tak to není přetexturovaná blbost jako Primal. *1*
  • Děkuji za scénku s desetikilovou letící kládou, fakt pobavilo *1* *1*
  • kubi-wan
    Skvěle napsaná recenze! Moc jsem se pobavil. *4*
  • jediny co me hodne zklamalo je to ze chybi co-op nechapu, co je na tom tak tezky pretahnout z dobre fungujiciho FC4 do primalu...potrebat moct jit lovit nosorozce s kamosem k jezeru pomoci granatometu ale jit na mamuty s lukem a ostepem to uz je asi problem udelat do co-opu...chjo
  • Tak jsem to začal hrát a baví mě to, začal jsem rovnou s obtížností expert, takže je to dost těžké a člověk se hned cítí jako slabý tvor v divočině mezi predátory. Zbožňuji ve hrách luk a zatím co v jiných hrách je luk spíše jako doplněk, tahle hra na něm staví jako na hlavní zbrani a má na něj ídladěnou hratelnost. Prostředí je mňamka, mně tahle hra ohromě sedí.
  • Parádní hra, za mě 8/10.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit