Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak nedávno jsem dohrálo Far Cry 4 ( vynechal jsem FC 2 a 3) a byl jsem zděšen jak někdo mohl takto domrvit tak vynikající hru, žádný volný pohyb kam se mi zachtělo, žádné volné možnosti jak vyřešit mise prostě stupidní tuctová arkáda, ale to absolutně nejhorší na celém FC4 bylo když váš příběh donutil používat luk, byla to ta nejotřesnější zbraň ve hře a díky této blbosti jsem to málem nedohrál, a toto nové slátané FC má luk jako nejlepší zbraň ve hře, všem normálním je jasné že ta hra je totální odpad a vůbec nemá cenu jí kupovat ani ve slevě za 5 EUR *11* *11* *11*
  • Proboha, vzdyt tahle hraje 100x lepsi nez zku..rvene DLC k FC3, ktere tady dostalo 9. Vam uz fakt jebe *8* *8*
    • rika ti neco subjektivni ?!?!?!
  • To byly časy různých dobrých her: Far cry 1, Fra Cry 2 a pak Far Cry 3. Od toho to je již pořád dokola.

    Jednička byla za mě nejlepší. Také to dělal Crytek a vypadalo to skvěle. AI reagovalo na hráče apod. Dvojku zabil, nekonečný a rychlí respawn černochů a nutnost zabírat nějaké kraviny.
  • Lukyz
    Zdá se mi to nebo jsou na screenech český titulky, ale UI je v angličtině? *1*
    • Pokud si neumíš nastavit kompletní CZ lokalizaci v počátečním menu hry před zpuštěním samotného příběhu, tak to máš v pořádku *3*

      S hodnocením nesouhlasím, hra je určitě lepší jak Far Cry 4, hra navíc přináší nejvíc originálních prvků od vydání třetího dílu.
    • https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg
  • Hype bublina splaskla...
    • jeanczarny
      Ona nějaká byla?
  • maros.goc
    čo čítam, tak ako keby som sa vrátil späť do časov kedy vzniklo Far Cry 3 ...to Ubisoft je skutočne až tak zúfalo sterilný, že musí vykrádať sám seba? ale vykrádať úplne doslovne? ...je to smiešne ...veľmi
    • Jde o prachy, dokud se to bude prodávat, nic zásadního měnit nebudou.
    • on se nevykrada on dela hry stylem Ctrl+C a Ctrl+V *11* *12*
  • PC verze bude mít ochranu Denuvo, takže si, stejně jako drtivá většina zdejších čtenářů, hned tak nezahraji.
  • Coffin.Corner
    Pěkná recenze, v úvodu dokonce s malým příběhem. Že by se Honza nakazil čtením starých recenzí při retro pátcích...? *3*
  • takze to muzou vlastne udelat "far cry hru" z jakehokoli prostredi...co takhle řím/řecko? nebo prvni/druha svetova valka...co takhle napoleonske obdobi?hmm...vikingove? stredoveka anglie? :)
    • ty bys moh z fleku delat kreativniho manegara v Ubisoftu, myslim ze bys je tam vsechny predcil VAZNE, ale je to smutne *13*
      • :D diky...ono by to vazne asi moc tezke nebylo...
  • Proč tu doprdele vytahuje Order. Úplně nové IP, jiná hra a zase jak malí fakani ze školky srovnáváte neporovnatelné. Dal tomu 8/10, tak se třeba poserte, já bych dal Order třeba 7, no to je strašná odchylka. Fakt tady se nedá.
    • já bych dal Orderu 3/10 a FC: Primal 2/10
      • Předpokládám, že jsi nehrál ani jednu. Já taky nesnáším příteplený hry jako Zaklínač či Dragon Age, ale taky bych tomu nedal 2/10, když tam je za tím vidět spousty práce.
        • no vidíš, takže když na Far Cry 4 je z dálky vidět, že jim moc práce nedalo, tak si dle tvé vlastní logiky 2/10 zaslouží, check
          • Far Cry 5 tedy, i když 4 taky, je to všechno stejný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit