Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mňa najviac štve, keď hrám na obtiažnosti "profesional", že súper hrá s úplne presnými prihrávkami. Je to proste nereálne aby za celý zápas nespravili v rozohrávke ani jednu chybu...
  • Největší mínus na nové FIFĚ je, že chybí Personality + z minulého ročníku. Všechny pohyby jsou prakticky totožné ať už hrajete s hráčem co má 70 overall, nebo 90. V FIFA 11 měl každý hráč světové extratřídy svoje vlastní specifické vlastnosti a pohyby zde mi to přijde stejné... Jinak hra se vcelku vyvedla dávám 8/10
  • Je tu už někdo schopný a ochotný zodpovědět mi tyto dotazy? FIFU na PS3 si kupuju rok co rok, ale 2011 mě s každým přibývajícím měsícem štvala víc a víc.

    Takže:
    - opět je manažerský mód tak skvěle vyřešen, že se musí půl hodinu čekat, až se načte okno s emaily, pak půlhodiny čekat, až se z něj vyjede?
    -opět otravuje počítač s maily typu "Potřebuje hráč přestávku?"
    -opět se stává, že nahráváte míč dopředu útočníkovi a i když tlačíte páčku směrem k míči, útočník stojí jako dřeve, zatímco kolem něj proběhne obránce a míč pohodlně získá?

    Tyto tři věci mě deptaly nejvíc. Pokud s tím EA něco udělala, tak si to koupím, pokud je vše při starém, jdu radši do tenisu.
    • 1 - Fifu 2011 jsem také hrál a toto mě štvalo a byl to důvod se vrátit k Pro evu. Tento rok je to vyřešeno svižně. Všechno šlape jak má. Maily a všechno šlapou rychle.
      2 - Ano, informuje tě fyzioteraopeut.
      3 - Není to stejné jak v 11, po odehrání balónu jedním hráče máš libovolně volný pohyb s druhým hráčem na kterého přihrávka letí.
      • Díky za odpověď.
        Kupuju.
  • http://www.youtube.com/watch?v=lk1Lze-WO-A
  • uvazuji o prechodu z PES na Fifa a zajímalo by mě, je ve Fifě možnost vytvoření vlastního týmu, začít třeba někde ve druhé lize a tým postupně budovat?
    • Ano je tady ta možnost. Taky jsem hrál PSA od 3ky,ale tento rok jsem přešel na fifu a je to super.
      • diky moc, jdu nakupovat:-)
  • hovadina *5*
  • Když jsem si zahrál demo nového ročníku, tak jsem říkal bude to fajn hra. Změn bylo vcelku dost oproti předchozímu ročníku. Zkusil jsem i nový PES a říkal jsem si, že tady se čas opravdu asi zastavil a to především v rámci animace hráčů, jinak celková prezentace se nám zase o něco posunula dopředu. Pak jsem si konečně zahrál plnou Fifu a po pár zápasech se mi začíná vytrácet motivace k dalšímu hraní. Je sice fajn, že se letošní ročník soustředil především na samotný zápas, ale další omáčka navíc prostě ke skutečnému fotbalu patří, jako jsou podrobné statistiky či starání se o klub do nejmenšího detailu. Je mi jasné, že Fifa nesmí převzít místo svému bráchovi Fifa managerovi, ale prostě mi tu nějak chybí další mini hry a to na tom PES není o moc lépe.
    Jak to vypadá, tak se vrátím zase nazpět ke hraní NBA 2K11 a zachvilku je tu dokonce i nový vylepšený ročník NBA 2K12. Tak jak totiž 2K Sports prezentuje skupinové i idividuální sporty, tak to dělá jen málo kdo v oboru. Animace supr, nejsou sice dokonalé, ale mají rozhodně nejlepší úroveň ze všech sportu s míčem i bez něj. Navíc v každé sportovní hře použá i přirozený pohyb a vlnění dresů. Pro další hru zbývá rozhodně dost motivace. Vždy jsou zápasy vyrovnané a každý z nich je jedinečný. Spoutu doplňkových módu, detailní statistiky, které nevynechávají ani dlouhou historii daného sportu a předevší skvělá prezentace při zápasech jak na palubovce, tak i v jejím okolím. Jednoduše NBA 2K12 je mnohem lepší investice do sportovní hry než do nových ročníku fotbálku, i když se jedná o jiný typ sportu a ve skutešnosti raději hraji fotbal, tak naopak jako digitální stálice u mně jasně vítězí NBA 2K12...
    • souhlas, prožil jsem naprosto totožnou zkušenost:) i když mě basketbal v reálu moc nebaví ani vlastně nezajímá, jako HRA je to skutečně o moc lepší zážitek než fifa nebo PES...i já nový ročník jednoznačně doporučuju
  • Dobrý den,

    Prosím o radu už mám FIFA 12 plnou a mám takový problém. Obraz se mi trhá... Ale pouze při samotném zápase... Replay opakované závěry a tréningové zápasy atd. jdou naprosto hladce... FIFA 11 a PES 12 mi šli/jdou na FULL absolutně plynule. Včem může být chyba?
    • Jistě jsi si hru koupil.... s demem se mi to stávalo taky, přeinstaloval sem windows a de to v pohodě. Popravdě nevim v čem je problém, ale v tym HW to nebude :)
    • podle me ta fifa pro plne plynuly beh potrebuje aspon ctyrjadro a nebo core i5..
    • jo hochu , ja mam sestavu na ktere by me to melo jet taky na high a hraju to na low a presto mi ten obraz neprijde uplne plynuly takze si to radsi koupim na xko
  • Ahoj, rozhoduji se zda-li si mám koupit letošní PES nebo FIFU dokázal by mi prosím někdo objektivně poradit, která bude lepší volbou? Popřípadě, která je na PC lépe zvládnutá?
    • příspěvek od DoktorMate. Pokud máš rád takovou tu omáčku tak si kup fifu, pokud si chceš zahrát fotbal a to ostatní jde bokem tak si kup pes
      • uzivatel1982
        některý lidi melou dokola pořád ověřený fráze aniž by si pořádně vyzkoušeli proč druhej tábor prosazuje svoje. Hraju fotbaly od sensible socceru, kick offu, prvnich fif az pres ISS a winninga(we9le je moje modla) a řikat, že poslední fifa je jen omáčka mi přijde dost z cesty. Spiš mi přijde, že oboje má něco do sebe. i když osobně poslední dva roky preferuju fifu. Řek bych, že pan Poláček(péťa náš ušatej vlasatej:)) to vystih na začatku recenze docela přesně, že přichod Peter Moora to zlomil do něčeho co se vydalo správným směrem...a na stěstí si ten směr dál dřží a jde v něm kupředu. Poslední roky mi přijde, že i co do autentičnosti zážitku se fifa prostě zlepšila natolik, že PESko překonává. Což je pro Konami, který měli správnej směr už v roce 2005 docela smutný a pro mě jako pro jejich fanouška taky. Na druhou stránku ani PES není špatnej fotbal, ale tak nějak ztratil a zatím znovu nenalez takovej ten pocit, že člověk kope do balonu a působí takovým digitalnějším dojmem(letos ověřeno jen demem)...ale je to jako porovnávat v autech porsche a ferrari.
  • Pamatuji si na svoje první setkání s PES,tuším díl druhý na PSX.Do té doby jsem hrál pouze FIFU,protože jiná alternativa v podstatě nebyla.Byl to dá se říci kulturní šok.Člověk cítil,že skutečně hraje něco co snaží simulovat fotbal,bylo to opravdu odrovnávající.V tu chvíli si člověk uvědomil,že do té doby hrál něco co se vzdáleně jako fotbal tvářilo ale celou doby si to z vás dělalo jenom srandu(FIFA).Poté EA od určítého ročníku okopírovalo systém hry a nejdnou jsou všichni odvaření a pějí chválu.No zkusil jsem FIFU,je to všechno takové hezké barevné,reklamy sponzorů blikají,řčlověk si připadá jak v McDonaldu,ale bohužel pocit fotbalu stále z té hry nemám,A ukamenujte mě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit