Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Redakcii - na konci recenzie uvádzate, že budete recenzovať zvlášť PC verziu, ale hore pri hodnotení máte uvedené, že hodnotenie platí aj pre PC verziu. Asi by to chcelo opraviť buď tak, alebo onak.
    • sleepless
      Recenzovana verze je jasne uvedena, ze hodnoceni plati i pro zbyle verze je systemova zalezitost, protoze recenze na vice platforem obvykle nedelame - to jen ve vyjimecnych pripadech, kdy to ma zavazne opodstatneni. Clanek o PC verzi bude, jak je uvedeno v clanku.
  • Souhlasím s "karl". Hrál jsem demo a zas tak veliký rozdíl oproti předchozí verzi nevidim. A pokud, tak jednoznačně k horšímu!! Schválně si pust to video co jsi vložil do recenze, příjde ti to reálný? Hráči hrajou v takovým tempu, že po by po 20 minutách byli totálně vyčerpaný. Navíc sleduj hru obrany... absolutně žádná!! Takovej průchoďák se jen tak nevidí *1* Zase to bude ideální pro ty, kteří se naučí pár kliček a pak je nikdo nezastaví!!
    • wtf, si uplne mimo ... priznavam ze pri prvnim spusteni sem si taky rikal ze je to stejny jako 11 .. ale pak uz sem jen rikal jen ano ano a a ano ... 12 je o tolik lepsi nez predchudce ze si ji letos koupim i jako predrazenou novinku ... prave ze tempo mne prijde nejpomalejsi ze vsech fotbalku co kdy byli... navic se to da pry nastavit ... viz recenze. .. ale to slo uz nastavit v 11 takze vosap? .. za druhe .. pruchodak ? diky tak. def. sem se strasne bavil nad tim jak si AI nevi rady a postrkava si mic jen do strany zatim co ja si v klidu vykrejvam prostor ... jde spis o nervy jak dlouho dokazes byt ve strehu pac driv ci pozdeji stejne bud skrz projdou a nebo ziskas mic ty ... ale hlavne jde o to ze oproti 11 ted AI dokaze udrzet mic o dost dele na svych kopackach .. coz je nekdy flustrujici ale je to hlavne vyzva. a vubec ta kontrola hrace s micem kdyz stoji na miste je opravdu evoluce jak ma bejt...
  • davno som sa tak nezasmial, to hrali s nejakymi cheatmi, ked maju brankari tankisticke prilby na obrazkoch alebo to je nejaky crazy exotic mod v recenzii sa o tom nezmienuju ????????
    • Další kdo nemá rád Čecha s hrncem na hlavě. :-D
    • Ty asi moc fotbal nesleduješ co :)
      • Prosim tebe, tohle vi i moje pritelkyne, matka i babicka. To nema s fotbalem co delat.
    • a kde jsi jako byl posledních deset let? treba, ze ji Cech pouzivá, protoze mel zranení hlavy. Dej si facku a zalez zpátky do lesa
      • trolled hard
  • dobra recenze, jen mi tu chybi vetsi rozebrani novinek v manazerskem mode jako moralka a forma a jak moc musi byt stridani hraci zakladni 11 v sezone, jestli to treba nuti rotovat tym ob zapas a pak taky rozbrani zraneni... jinak sem se dozvedel dost o novinkach v multaku coz chvalim
  • Cosi
    opravdu dlouhá recenze, ale vůbec né na škodu. Dobře, že se podrobně zabývá novými věcmi v každoročně vydávané sérii.
    Z toho videa co je u článku to vypadá, že hráči po hřišti plavou nohama nebo se vznášejí ve větru. Vůbec to nevypadá, že by se dotýkali hrací plochy.
  • Jak to vypadá s předobjednávkama borci? *3*
  • mimochodem na Doupe.cz je zase skvela recenze Nhlka... trochu z jinyho uhlu pohledu ale stejne dobre napsana. PS: jak to bude s ceskym komentarem? bude to ten sami z 11ky nebo udelali novy? ja osobne doufam v moznost druhou protoze ten z 11ky mi uz lezl krkem. "Videl si nejaky ofsajd Petre? Ja myslim ze se rozhodci asi upiskl" kdo zna vi o cem mluvim
    • jeste ze uz tohle u hokeje neni, a i kdyz je ten anglickej komentar furt stejnej, tak to clovek tak nevnima... i kdyz, je vtipne, ze letos porad mluvi u vancouveru, jak je tezky prohrat seri na sedm zapasu, ale mluvi o roce 94 a NY Rangers :) ale chtel jsem tim rici, ze to asi bude zase stejne, jako u hokeje a americkeho fotbalu...
  • fifu nehraju, jsem hokejovej, ale moc pekne napsana recenze...
  • Jako sorry "Po letech kvalitní, ale strnulé hratelnosti přichází období dynamických bojů o každou píď hrací plochy"

    A ty oslavné ódy při přechodu na nový engine ve FIFA10??? Jako nic ve zlim, ale i když je recenze subjektivní tak to "po letech" je trochu mimo. Ano před fifou 10 by to sedělo jak p*del na hrnec.
    • sleepless
      Ano, to "po letech" na to sedi, nebo je zpetne hodnoceni zakazano? Desitka prinesla zmenu, ale optikou dvanactky je strnula stejne jako dily predtim. Ze je v urcite dobe neco oslavovano a nasledne prekonano s tim, ze je oslavovano neco jineho, je u pravidelnych serii bezne. Nikdo z nas do budoucnosti nevidi. A volit superseriozni pristup, kdy radeji nic nehodnotim ze strachu, ze mi to nekdo za pet let hodi na hlavu, by byl obycejny alibismus. Fifa 12 prinasi velkou zmenu, ktera se de facto rovna vymene enginu.
  • parada. uz z fify 11 sem byl po ldouhem pustu na PC nadsenej. tohle zni vic nez dobre. ted jeste to nhlko
    • jj zkousel sem s kamosema PC demo a vypada to super, uz se tesim az to vyjde *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit