Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poradi mi nekdo jake je namapovani tlacitek na klavesnici kvuli jedne hre nebudu kupovat gamepad a popis ve hre ze se neco dela tlacitkem RT a neco Rb je fakt super to ty d.menti v Ea si mysli ze jim nekdo bude cpat prachy za neco u ceho ani nejsou shopni prepsat tech deset tlacitek pro klavesnici omg.
    • Tak uz jsem to nasel vzhledem k tomu ze jsou potreba 2 smerove krize tak je to na klavesnici nehratelne, hold ps3. to jisti.
      • prudislav
        mě to tea fur vyjde výhodnější si koupit hru na pc a připojit gamepad než kupovat ps3 verzi
    • Gamepad seženeš kolem 300,-. Od MS k xboxsum kolem 650,-. osobně bych ti radil nad gamepadem zauvažovat, kvůli téhle hře se to vyplatí.
    • Nepochybuji o tom, že sis koupil i hru, takže gamepad by měl být to nejmenší, ne?
  • nevim na co to kupujete dementi, jen si čekejte na 30.9. - stahnu za hodku z torrentu a hraju :)
    • Hraj si to, ale dementa ze sebe dělej na v jinejch diskuzích :) Takový jako ty tu máme nejraději.
    • Jo a jakymi klavesami prosimte stinujes a tak co je rt a rb, dik za odpoved.
  • A je to tady. Očekávám do týdne recenzy PES 2012 s hodnocením 6. Masáž EA začala *1*
    • Za 6/10 bude PES ještě rád.
  • morik
    žůůůůůůžo FOČUS!
  • Zdar, vyřešili jste nějak to čekání do 30.9. ? To přecene není možný ? Na co je ten CD-key na papírku a co v obalu ? Díky :))
    • Ten je na Origin, můžeš si hru stáhnout jako digitální kopii. Stejně jako u Fifa 11.
    • to by aj mna zaujimalo
  • http://fifa.gameway.cz prijdte si zahrat ligy na PS3 s manualnim ovladanim :-)
  • Dnes mi přišla fifa 12 z xzone.... nainstaluji a už se těšim jak si zahraju. A najednou že si nezahraju a musim počkat do 30 na oficiální vydání ? Co to je ? Jasně hodně z vás si řekne, tak si počkej, ale když už sem to zaplatil, leží mi to na stole a já si to nemůžu zahrát.....
    • zkusit odpojit net+nastavit datum na 30. ?
      • pokial viem, potrebujes net na spustenie - ten date release check sa pripojuje rovnako ako cela hra na net
    • sleepless
      Ber to takto: to ze ti hra prisla uz dnes, je veci prodejce a ne EA. Oficialni datum vydani je 30. 9., kdy by clovek teoreticky mel hru teprve dostat do rukou. Takto je aspon pripravena na okamzite spusteni v den launche. A mimochodem, mam ten stejny problem - hra nainstalovana, pripravena, ale do tricateho ji nespustim :)
      • jesusek
        No jako jasný. *1* Nevěděl jsem, že to má vycházet až 30. 9. Spíš mě ale n*sral ten Origin.

        EDIT: Nevíš náhodou, k čemu je ten papír se serialem při předobjednávce? *4*
        • v origine si najdete FIFA 12 a tam to je napisane caps lockom - info o bonuse: nainstalujes hru s normalnym serial kodom a potom ten kod z obalu pouzijes PRIAMO v hre vo Fifa Store *3*
    • jesusek
      Přesně to jsem teď chtěl napsat. Hodím to do mechaniky a jakou super zprávu nezjistím. Hra vyžaduje Origin. Nějaká zmíňka o tom by v té masové marketingové kampani snad být mohla ne? Pak se mi hra stáhla (nějak nechápu proč, na co mám to DVD?) a nainstalovala. Nakonec zjistím, že datum vydání je 30.9. a zahrát si to nemůžu. EA je prostě banda kret*nů.
      • To ze sa ti hra stiahla to je to iste ako na Steame! Kupil som si krabicovu Mafiu II a ono sa to stiahlo zo Steamu. Cize DVD som nikdy nepotreboval a ked som to chcel predat zistil som ze len ak predam cely ucet na Steame :D Sme otroci , nic viac.
        • jesusek
          No jo. Co se dá dělat...
    • Stejnej problém. Na papírku je Preorder code, Origin ho rozpozná, ale nepovolí ho aktivovat a neřekne proč. A instrukce k tomu nikde žádný nejsou...
      • Neni ten kód na tom papírku náhodou na aktivaci bonusu pro předplatitele ? Teď v tom mam právě docela dost zmatek
        • Evidentně ne, Origin ten kód rozpoznává jako FIFA 12 Premium pre-order PC.
          • Jasně, ale k předobjednávce bylo tričko a bonusy do ultimate team. Jestli to neni ten kód pro ně třeba.
            • -prémiovou edici s dodávkou 18 "zlatých balíčků" FIFA 12 Ultimate Team (v podobě tří balíčků měsíčně po dobu půl roku), a to zcela zdarma!

              Tohle jsem myslel
      • jesusek
        Můžu se zeptat, k čemu přesně je ten serial na tom papíře? Při instalaci jsem použil ten co je v krabici a nainstaloval jsem to, akorát to nemůžu spustit.
        • To je právě pre-order code pro Origin, kterej by měl hru odemknout. Ale zřejmě nejde aktivovat.
  • Skusil som meno na PS3, som v tomto type hier uplne lavy a mal som obrovsky problem kopnut loptu smerom ktorym som chcel. Vie mi niekto poradit, ako napr. pri kopani 11tky kopnut loptu kam chcem? Bud (v 90% pripadoch) ju hrac kopne vysoko nad branu, plati aj pri normalnej hre, alebo kopne slabu a kolmo pred seba, takze to brankar chyti aj keby tam stal bez pohybu.
    • Oprava: Skusil som demo, nie meno samozrejme.
      • Dej si hřiště a dostaň míč do pokutového území, zmáčkni na ovladači špiku doleva a kopeš penaltu. Na hřišti můžeš pomocí klávesi LT zobrazit malý modrý terčík a pak už to snad pochopíš *3*
  • Pane redaktore, zamyslete se uz u vas v redakci a prestante davat a timpadem sidit hrace s tak vysokym hodnocenim her, chapu ze loby je velika a sem tam vam kapne do penezenky nejakovy ten kousek provize ,ale uz to zacina byt velice okate, zacnete alespon obcas u her davat realnejsi hodnoceni jelikoz 9/10 je opravdu ubohost. A nemyslim ted jen FIFU dekuji
    • Šidit hráče? Jen z dema byli hráči nadšení, když pominu počáteční problémy s gamepady, sekánim obrazu...
      Jak ste přišel na to, že si hra 9/10 nezaslouží?
    • mirekdusinojc
      Opět číselné hodnocení je relevantní. Zvláště u hry typu FIFA. Ovšem autor rozhodně není člověk, který tuto sérii nesleduje a v recenzi je velice silně znát, že ví o čem mluví. Konec konců sama recenze vysoké hodnocení velice dobře obhajuje, takže kde je problém? Možná v tom, že před napsání tohoto blábolu jste zaregistroval pouze hodnotící číslici bez toho, abyste znal jak text recenze, tak samotnou hru? A co se ostatních her, které zde dostaly vysoké hodnocení. Všechny do jedné si to zasloužily a všechny do jedné své vysoké hodnocení měly podložené kvalitní recenzí.
    • Ano, redaktoři herních webů už vlastně žijí pouze z úplatků a provizí. A recenze jim píšou distributoři.
    • a co treba ? deus ex 3 ? prober se
  • na PC je to hroznej sh*t
    • letos ne... letos to vypada na slusnej narez

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit