Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Ktož sú boží bojovníci" Teaser (fan made)
    http://www.youtube.com/watch?v=_viZ_xXa6BU
  • Angry a TB za to peníze mají, ale Warhorse by to nic nestalo.
    Podle me delat to hlavne pro USA není zbytecnost.
    Minecraft hraje cele vekove spektrum, deti tam mozna je nejvic, ale i tak par set tisíc deti uz urcite nejsou, ato je dost. Ale je fakt ze to je mozna trochu blbost, spis jsme to uvedl jako priklad..něco kde je hodne lidi z celého světa.
    Spisovatel je problém, ale za pokus by to stalo, když by byl levne..proc ne.
  • Samozrejme to není nic nového pod sluncem, ale proc to nenapsat..navic když uz jsem dal like na facebooku, coz nikdy nedelam a fb me stve, tak se citim soucasti husitske komunity:)
  • Jazz
    *Vávrovou
  • Veskoslav
    1. No sice je sledují lidí. Ale třeba já Anfry Joe poslední dobou naprosto nemusím. A zadarmo? Oni z toho prachy mají, ne že ne.
    2. Nevím jak na Východě. Ale Slovensko, Polsko, Německo, Francie, Anglie či Švédsko. Tam všude je v osnovách Husitství jako součást historie. A dělat to pro USA je zbytečnost. Těm je to putna a tento typ RPG se tam stejně bude špatně prodávat. Stejně jako Zaklínač 2.
    3. Minecraft? Vážně? A sochu Žižky? To mi nepřijde zrovna jako dobrý nápad. Většina lidí by to nepoznala a pak spousta lidí Minecraft=dětské zlo. Spíše by bylo dobré, udělat vozovou hradbu ve velkýcm městech a tam v dobových převlecích rozdat pár informací. Lidi to více zaujme než socha Žižky v "dětském" Minecraftu.
    4. Nikdo nedělá zadarmo A slavní spisovatelé si za to nechávají zaplatit. A to jsou další výdaje navíc. Navíc není zárukou, že to bude kvalitní.
    5. Věř mi, že toto zajímá malý okruh lidí. Naopak hejblata a podobné srandičky více zajímají lidi. Je nezajímá na čem to dělají. To jim je jedno. S tím, aby ukázali jak, to souhlasím. To je dobrá propagace.
  • Mart9
    Tobě a tvým nápadům je games.cz malé.
  • Dalsich par rad a napadu.Doufam ze to zdejsi osazenstvo fora vydycha:)

    1.jeste nez hru takzvane zajme nejakej distributor a bude si hlidat marketing, tak by mozna nebylo od veci oslovit lidi jako je třeba Angry Joe nebo Totalbiscuit aby vam udelali osvetu, preci jen kouka na ne statisice lidi a je dost pravdepodobny ze za to nebudou chtit zadny peníze.
    2.Udelal bych video nebo clanek (spis video), hlavne v anglictine kde bych vysvetlil co to vlastne ti husiti byli.Opravdu je dost pravdepodone ze plno lidi v zahranici o nich nemá ani tuseni.
    3.nebal bych se pouzit i neotrele zpusoby reklamy, hlavne s ohledem na to aby to moc/nic nestalo a mělo to maximalni efekt. Nemyslim tim aby se z toho stal internetovy spam, ale pouzit moznosti které mají hodne uzivatelu a mají statut serioznosti. Napada me třeba Minecraft, třeba by vam někdo z fandu mohl udelat v ty hre obrovsky logo se sochou Zizky na koni a k tomu třeba vysvětlující text kdo byl Zizka, udelat video, sirit ho přes facebook a YT a tak. Je to jen priklad, Minecraft ocumujou miliony lidi..proste cokoliv co ma obrovskou herni komunitu. /hmm, ten minecraft pusobi smesne co?:)
    4.Pokusil bych se oslovit nejakeho slavnějšího spisovatele historických romanu který psal nebo pise o tehle době, uz z principu by o to mohl mit zajem, hlavne když by vedel ze je snaha o realne pojeti. A třeba ho pouzit jako záštitu v clancich a vypichovat ho jako konzultanta.
    5.Az bude co ukazovat, tak bych ukazoval, mluvil bych i hodne o technickem aspektu hry, Cry Engine zna každý, ale detaily jak tam co delate, co na to pouzivate, jaky mate pocitace a všechny tyhle pitominy lidi zajimaj a vytvorej fandy i u lidi co hra moc nezajima.
    6.Forum kde bude někdo aktivne od vas s lidma diskutovat, az bude o cem a proste to bude mit smysl.
    7.na fotkách kde jsou lidi z Warhorse používat Danova psa, pusobi to dobře:)
  • jindra.veliky
    to je fakt zahada, ze Botanicula nema tolik komentu jako velky cesky RPG nebo Mafia, omfg
  • Je to tim ze Dana Vavru tu každý zna, diky podcastum, a lidi ho maj radi, aspoň většina.
    Prakticky všechny clanky kde ma hlavni slovo DV jsou nejvic ctene..viz 100 duvodu o Skyrimu atd. Navíc open world rpg pouta pozornost samo o sobe..
  • Ultron
    Mel jsem napsat "vetsi ceska hra".
  • wenceslaus
    Díky, že jsi to tak rozsáhle rozvedl. Některé z těch věcí, jako přechod komín/střecha, vnímám taky, ale neberu to jako tak zásadní. Jinde (jako ten přístřešek, přechod střecha/les, necky) to vůbec nevidím jako chybu. Všechno to jsou samostatné objekty a není důvod je nějak nějak víc spojovat, to by měl zajistit stín.
    Co se týče nasvícení, tak nesouhlasím. Ta káď a zadní stěna domu nejsou nasvíceny jinak, jen za kádí je o dost tmavší zem a proto tam vypadá stín tmavší.
    Naopak ve Skyrimu je to světlo rozptýlené, a všechno hodně změkčuje... to mi přijde dost nepřirozené. Je to trochu jako ten filmový efekt „ve snu“ a tak nějak rozplizle. Všechny materiály tam působí stejně (tohle je velký nešvar Skyrimu).
    Podívej třeba v Kingdom Come na ten štít baráku, špalek... tam je krásně vidět kontrast slunce/stín a působí to dobře.
  • RegularJohn
    petr13: Sorry, ale to snad nemůžeš myslet vážně? Jestliže je celá grafika Skyrimu velmi promyšlený umělecký záměr, co je potom grafika Falloutu 3? Tam totiž nerozeznáš interiér polorozpadlého veřejného záchodu od prezidentské lože, protože všechno tam vypadá stejně hnusně a to taky asi bude umělecký záměr, viď? Je tady tolik krásných her a ty si jako příklad vybereš jednu z viuiálně nejnudnějších.
  • sipecka
    "Až na to že Skyrim patří mezi mí nejoblíbenější hry" Se máš opravdu čím chlubit Veskoslave. Infantilní hra pro děti do deseti let. Více v mojí očekávané recenzi.
  • To Jejdasek: Jak to můžeš vůbec srovnávat :D. Naprosto tristně vystínovaný Skyrim bez ambient occlusion, kde všechno vypadá, jak kdybych zbastlil několik obrázků v malování do sebe. A proti tomu totálně vystylovaný obrázek, kde všechno parádně zapadá do sebe. S parádním stínováním. A už si ani neumím představit lepší herní grafiku. Jen antialiasing by mohl být trochu lepší. Ale to není chyba těch úžasných grafiků co na tom dělali, ale výpočetního výkonu.
  • C-BEAM
    Jejdasek: sorry ale ty máš neuveritelne pokryvené vnímanie reality. Ak nejaká stavba nezapadá a pôsobí ako päsť na oko je to práve stavba zo skyrimu. Nasvetlenie a shading je ok, oproti skyrimu kde je vidieť ako je všetko osvetlené nejakým ambientným zdrojom svetla vďaka čomu napríklad predná strana domu pôsobí plocho a nezáživne. Kontrast je tiež vporiadku, že je obrázok na niektorých miestach ztmavený je možno dôsledok zásahu v PSku.
  • Veskoslav
    Ovládá co? Až na to že Skyrim patří mezi mí nejoblíbenější hry, ale žij dál v hlouposti, že když kritizuji naprosto nereálnou architekturu, která nemůže stát, tak mám nějaký ten tvůj nemoc hate *7*Navíc výbornou grafiku má třeba Crysis, Skyrim má pěknou grafiku. Nereálnou, ale pěknou a potrhující severskou mytologii a celkový dojem ze hry.

    P.S: vždycky mě fascinuje, kolik lidí je zde odborníky na grafiku a tvorbu prostředí. Od Jejdáska až po Tebe. A když se člověk zeptá, zda-li něco umí nebo prostě jenom "kecají", tak z nich vypadne, že by nevytvořili ani mochomůrku na zeleném podkladu. Což sice není argument, ale při chytrých řečech ohledně stylizace atd. si pak člověk naivně myslí, že tomu rozumí. Obzvlášť bych chtěl vysvětlit tu paletu barev, která je naopak zvolena dobře. Pakliže nevidíš rozdíl mezi realistickou grafikou u hry od Vávry a Skyrimem, který vypadá pěkně, ale při bližším "ohledání" najdeš více než dost chyb, tak je pak diskuze marná.
  • Robotron3
    Je to dáno hlavně tim, že všichni znají Dana Vávru. A Dan Vávra má přesně ten zdravej způsob kritiky, která ho nutí pokusit se dělat něco líp než ostatní a nebojí se o tom otevřeně mluvit. Tedy přesně ten zdravej způsob, kterej si lidi cení na západě, kdežto u nás je tomu naopak. Tady když někdo začne kritizovat praci druhých a bohužel pro něj má to odhodlání jít do toho a udělat to jinak, setká se tu, já ani nevim co to je, a jak to nazvat, ale něco jako s nenávistí a se společenským odsouzením, jak si to vůbec může dovolit tohle a o to víc ho setřeme z jakýkoli detaily, který nejsou dokonalý, protože bejt sebevědomej, úspěšnej a dělat to, čemu věří, to je smrtící kombinace, která se u nás neodpouští.
  • To petr13: Asi nepoznáš render :-D. Mám takový dojem, že možná ani nevíš co to render je.
  • podle mě lidi dráždí Vávrovo obří ego *1*
  • Tak sharpen umí sám Cryengine ... takže ani to nemuselo být přetáhnuté shopem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit