Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Radkaa
    Já jsem z Moravy, ale to nehraje roli v tom, že mi to vadí. *4*
  • Tohle mam nejradši, lidi co prijdou do diskuze ostatním oznamovat ze něco nemusi delat/používat/využívat. Diskuze je hovor na nejake téma, tak co ti je kurrva divného na tom ze se tu někdo k necemu vyjadruje. To jestli to vyuziva nebo ne s tim nemá co delat.
  • Mart9
    To je pro ženský, mě se naopak víc líbí, když se někdo nebojí na rovinu říct svůj názor, že je to s r a č k a.
  • fallanga
    Ale to, že pan Vávra říkal za každým druhým slovem "jako", to nikomu nevadí. Mně také ne, ale na druhou stranu mi nevadí ani Poláčkův mluvený projev. Když takhle mluví mezi přáteli (a fight club je takový přátelský pokec), tak je těžké si na to v živém vysílání odvyknout.
  • Pokud ti early access nevoní, nikdo tě nenutí jej využívat.
  • ringmancz
    vadí nám to. o to víc, že Petr je z Moravy
  • Mart9
    Bylo to jen na začátku a omluvil se za to. Takže za mě žádný problém.
  • No jo, ale co čekat, když si dnes na "šéfredaktora" nebo "novináře" hraje kdejaký neandrtálec.
  • No vidíš, a ja zas třeba oceňuju ze kluci mluvi normalne tak jak jim zobak narostl. Preci jen nejedna se o porad na Ct 1. Ono to strojene predpisove televizní chovani je tak umele ze kolikrat taha za usi vic nez nejaky vole. Ale chápu ze třeba lidem z moravy to vadit muze, ale to bych radsi nerozebiral.

    PS: navíc se pan sefredaktor nize v diskuzi omluvil, takze bych to uz nehrotil.
  • Mart9
    Mám podobný názor na early acces, ale beru to pozitivně. Jen ať mi to ti testeři pěkně otestují a já si pak zahraju pěkně funkční a vyladěnou hru.
  • Osazenstvo je občas hodně nevybíravé a někdy mi to také vadí, ale redakce pořad pojmenovala FIGHT Club (Klub rváčů), takže sám za sebe to v tomto případě beru.

    V recenzích, videorecenzích a rozhovorech bych pochopitelně podobné vyjadřování neuvítal.

    Aporopos - díky redakci za Fight Club a za Dana.
  • 0011
    Zaskroluj níž a uvidíš jak v komentářích "dostává sodu"*3* *1* ostatně jako vždycky když napíše nějaký článek na games, jestli promazali útočné provokativní komentáře, tak mě to nepálí, i kritika se dá vyjádřit i na úrovni
  • Me se libi nazory vyargumentovane necim vic nez volume projevu. Tech Dan nema mnoho, bohuzel.
  • Radkaa
    ak jsem sledovala chvilku ten váš slavný podcast a dlužíte mi 5 minut života. "Vole" za každým slovem bych očekávala u pubert'áka v hospodě, ne u šéfredaktora webu před kamerou pro své čtenáře a diváky. Chování opravdu na úrovni a to vyjadřování jakbysmet. *9*
  • Thorar
    vole voe vole voe :-) Petr byl docela nabroušenej, ale aspoň to byl po dlouhé době Fight Club *1*
  • K tomu early accesu : Já osobně jsem kategoricky proti němu a neberu skoro žádnej argument na jeho obhajobu. Ani to, že to někomu vydělalo půl milionu dolarů nemusí bejt přece přesný. Lidi pak ty samý prachy už nezaplatí za full verzi, takže to akorát vydělalo peníze trochu dřív. Ale nejsou to peníze navíc. Nechápu proč bych měl chtít vykzoušet naprosto nehotovou část hry a ještě za to platit. Dřív to byl beta testing a firmy za něj platili testerům, teď tomu říkáme early acces a testeří za něj platěj firmám. Nevím, jestli existují nějaký jiný odvětví průmyslu, kde by se něco podobnýho dělo, jestli zaplatím za nedopsanou knihu, nebo nedodělanej stůl ale prostě s touhle filozofií nesouhlasím. Já chci bejt hrou překvapenej "na první dobrou". Chci si ji koupit a kulit oči jak to vypadá a jak dobře se to hraje a ne dopředu vědět, co mně čeká. A jelikož to dělá Vávra a hodně dobrejch lidí, až hra vyjde, půjdu a koupím ji a prostě budu věřit, že to nepodělali. Ale když už je to RPG, tak k němu prostě patří šarády s hromaděním a kombinováním výstroje a výzbroje a jestli tam tenhle faktor nebude, věřím, že to hodně lidí naštve. Podle mého to byl i jeden z velkých problémů jedničky zaklínače, kde člověk za celou hru našel tři meče a dvě brnění. Nechci po někom magiské brnění, ale chci mát možnost equip hromadit a vybírat.

    Jinak moderátorská úroveň pořadu stojí a padá s ne/přítomností Pavla Dobrovského. Poláčkovo "V zásadě" mně irituje o něco méně než Bachova nekonečná "jako, tak jako a jakoby" která dokáže použít desetkrát v jedné větě a ani o tom neví.

    Nakonec mi připadá, že to s Danem tak pěkně neodsejpá proto, že se nebojí mít negativní názor, ale proto, že se nebojí mít vůbec nějakej názor.
  • Mart9
    Lidi tady v diskusi bohužel mění názory každý týden *2* Obecně jsem to ale myslel tak, že i v těch podcastech je to nezvyk, aby měl někdo takhle jednoznačné a nekompromisní názory.
  • No chci tim rict ze když ma jednoznacny názor vavra tak to je v poradku, ale jakmile ho ma někdo tady tak to je spatne:) takove jakoby pokrytectvi malinko, ale myslim to obecne, ne primo na tebe
  • Mart9
    A co tím chceš říct?
  • No a nedej boze aby někdo mel jednoznacnej názor tady v diskuzi, to je pak kecu a minusu, ale hlavne ze se ti to libi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší