Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uz nech tu mame remake FF VII :)
  • Odulin
    Rozehraných máme s dcerou teprve 7 hodin, ale bavíme se dobře. Když je ale řeč o FF, tak se prostě musí nějak zmínit i soundtrack. Moc jsem toho zatím neslyšel, ale už teď mi furt hraje v palici ten song z Hammerheadu a pak tracka Valse di Fantastica. No a jak tam na začátku v intru pomalu spustí Stand By Me.....no není to asi pro každýho, ale za mě velké bravo! :)
    • maros.goc
      no po takmer 60 hodinach musim povedat, ze soundtrack je asi najslabsi z celej serie :) strasne odosobnene skladby bez duse, az na par vynimiek ako je Somnus, a niekolko bojovych tém, je soundtrack dost priemerny
    • Kolik let ma tvoje dcera?
      • Odulin
        V lednu jí bude 8.
      • To ti může být úplně jedno *3*
    • Navíc můžeš u obchodníků kupovat soundtracky všech FF dílů. Navíc můžeš v Regalii koupit mp3 přehrávač (nebo něco takové) , měl bys mít možnost si je pouštět i mimo auto.
      • Odulin
        !!! Díky za super tip, to je dost dobrý.
  • Asi tak http://videacesky.cz/video/clueless-gamer-conan-recenzuje-final-fantasy-xv ..uz aby to bylo opravdu finalni :D
    • ty tuhle satiru povazujes za smerodatnou?,..potespanbu teda..
  • Další japonský průjem s Emo účesy.....
    • porad lepsi nez potetovanej lumberjack, ktery jsou dneska na kazdym rohu..
      • porad radeji lumberjack, kde alespon poznas, jestli ma koule na spravnym miste, nez ty pohlavne neutralni stvoreni z japonska...
  • osmička je náhodou hezká známka :D
  • ve zkratce: velice prumerna hra s peknou grafikou
    • souhlas, na zahrani dobry, ale na osmicku stezi. to je tak, kdyz se recenze cte jako 6-7 a da se 8.
      • maros.goc
        ta 8 len kvoli menu Final Fantasy
    • Souhlas, akorát ta grafika taky neni žádný zázrak
  • recenzent hru pořádně ani nehrál, takže těžko mohl něco napsat o příběhu...
  • How to make a great game garbage in two steps:
    1. make it anime
    2. enjoy the cringe
  • Nahráno přes 20 hodin a zatím jsem se ani minutu nenudil a to většinu času zabraly víceméně opakující se vedlejšáky. Nevěřil jsem, že ta hra může dopadnout dobře, ale opak pravdou :)
  • 8/10? Docela nadhodnocená recenze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit