Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všude dobře, na PC nejlépe *4*
  • Lukass
    Pokud se hra povede okamzite kupuju, podobne pristup se jen tak nevidi a cte se to hezky.
    Tohle je potreba podporovat!
    • Podporovat ako co? Ze je to PC exclusive? Ze su male studio a nemozu si dovolit vyvoj na platformy?
      Mne sa to prave cita velmi smutne...
      • XorxoxTalarius
        Firaxis a male studio? Vis o tom ze jsou soucasti 2K? A kdyby chteli, tak jim 2K ty kity posle?
  • Firaxis port nevylučuji ale bude to až po vydání na PC.
    • XorxoxTalarius
      A jak se jim zije, kdyz nevylucuji?
  • To zní sakra dobře - změny a rozšíření, která si podmiňují PC, mimo grafiky... To zní gurevsky dobře!!! Těším se jak malý kluk a doufám, že nezmění názor...
    • Doufám, že bude hráčské obecenstvo přející a nebude se snažit hru získat alternativními způsoby. Samozřejmě, pokud bude hra dosahovat kvalit prvního dílu novodobé série.
      • No právě silně uvažuju, že dost možná bude patřit mezi promili mých her - předobjednaných - je to sice proti lidskosti, ale UFO a ještě k tomu s takovýmto příslibem *14*
  • žeby sa vyvracali teórie o tom. že AAA hry sa na PC nepredávajú a vývojárov živia len konzoly
    • Anebo protože strategické hry byly vždy doménou PC a na konzolích snad nikdy neměly kdovíjak větší úspěch?
      • tak to se vi uz dlouho, ze konzolisti radsi QTE jednohubku na odpoledne, nez hru, u ktery nedej boze museji zapojit i mozek *1*
        • ...ty ho tiež moc nezapájaš, čiže si konzolista?
        • A na tom je špatné co?
          • Podpora retardace? Počkat, já zapomněl že to je základ dnešní doby. *PAT* *PAT* good reta*d III, there there.
  • jsem rád že se rozhodli pro PC platformu. A ještě víc, že JEN pro tu jednu platformu. Aspoň ta hra bude za něco stát. A díky GoG, Steam a podobným distribucím, nepřijdou zkrátka ani vývojáři, protože PC hry se prodávají lépe než před pár lety, řekl bych.
    • ne, jen jim steam a gog odežere 30% prodejů...
      • zaty
        Kolik myslíš, že mají z prodeje krabicovek? Když odečteš tisk, logistiku, marže distributora a koncového prodejce, tak bych se vůbec nedivil, že to bude podobné s tím, co jim sebere Steam nebo GOG.
        • C-BEAM
          z krabicovky má vývojář méně než z elektronického prodeje.
  • Ilusiveman
    Holly sh*t!?!
    • Asharak
      Proč né normal? :(
  • Jinak jak koukam na ten trailer, tak to muze i vypadat tak, ze bude hlavni zakladna vlastne litajici mesto :)
    • Avengers...
      • Spades
        A co UFO: Aftershock?
        Zajímalo by mě, jestli se tím inspirovali...
      • Jj, to me doslo. Ani vlastne nevim proc az ted, i kdyz je mozny, ze jsem si toho vsiml i predtim. Ale ted to bylo jak palici do hlavy :D *zing*
        • tvl jumpe.. prijd nekdy na TS ti narvu do hlavy.. ze jooo ze to tak bude :D
  • No som zvedavy. ci bude ovladanie rovnako hrozne neprakticke alebo vyuzije komfort , ktory poskytuje v takomto type hry mys. Pretoze v predchadzajucom gamepadovom dieli, namiesto kontextovych info, drag & drop a pod. sa bolo k vsetkym info okrem percenta strelby preklikat cez 2-3 obrazovky.
    A gameplayovo by som vazne privital navrat k AP, zlozitejsej logistiky inventara a vybavy a vyvazenejsie classy..nie, ze vsetko povrazdi sniper.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit