Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wenceslaus
    To by mel spis teaser, ne update video.
  • PreidaQ
    Hlavně, že dokážeš předvídat revoluci ze 13 sekundového videa a jednoho krátkého odstavce textu, génie.
  • Aby se alespoň mé děti dočkaly plné verze. Stále si myslím, že si tvůrci vzali příliš velké sousto stejně jako Vávra s KC, ale stále doufám...
  • ono by to šlo i bez tech animací, to je jen kosmeticka zaležitost, hlavní je spomalení pohybu postavy pri zmene smeru pohybu a pak nasledna akcelerace, co simuluje setrvačnost.
  • paradoxne se dočkáme posunu v FPS žánru od vesmirniho simulatoru... je zajimave že tohle nikomu doposud v FPS-kach nechybelo (krome mne a par dalsich lidí). to nam tvurci serviruji každy rok genericke CoD a BF a hráči jsou spokojeni. a takovych nedostatku maji dnesní strilečky spoustu
  • Paulcz
    škoda, že nepoužili něco jako Euphorii místo standardního MOCAP
  • OK Toto v podstate uplne zodpoveda akekolvek otazky :D GO FPS.
    Fakt verim, ze to eventualne naozaj bude ako pises.
  • Nevím co od toho čekají ostatní, ale já bych čekal, že by ukázka měla něčím zaujmout a vyvolat v divákovi chuť si to zahrát.
    Pokud tomu tak není, tak je asi něco špatně.
  • hele tady to zpracování pohybu je to o čem celou dobu mluvím že ve hrách chybí - a bude to mít zásadní vlyv na hratelnost protože pohyb se zpomalí a bude treba víc plánovat
  • walltar
    Mělo by být kolem 400 lokací. Na planetách, na stanicích, vraky. Hodně toho bude procedurálně generovaného s tím, že to potom doupraví lidi. Hodně stanic bude podobných, ale budou postavené z různých modulárních částí. Takže dost jich bude vizuálně podobných, ale nebudou mít stejný layout. Některé stanice budou úplně generované... ty boudou pro potřeby misí. Některé stanice a základny na asteroidech a podobně si budeš moct přivlastnit... a ten současný obyvatel ti ji asi jen tak nepředá. No a potom máš ty vraky... Když si průzkumník, můžeš třeba najít vrak na kterém se uhnízdily zajímavé zviřátka, které mají chuť ti ukousnout hlavu.A ty se zase chceš podívat jestli na tom vraku není nějaké vybavení které bys prodal. Takový žoldák může zase dostat misi někoho osvobodit z nějaké lodě ... takže znehybnit loď a FPS. No a samozřejmě když si pirát tak FPS boj pro tebe bude denním chlebem... protože když loď zničíš, tak z ní nebude skoro žádný loot. Takže pěkně obsadit a přeložit náklad.

    FPS bude mít hodně využití... Celá hra se bude hrát z první osoby od lítání s lodí po chození po planetách. Takže když budeš potřebovat při těžbě přesednout z mining laseru do ovládání skenerů tak si tam budeš muset dojít.
  • Znie to super ale prave toto myslim zostane este nejaky cas len rozpravkou :D
  • a cim by normalni prestrelka mela bejt extra? nejak nechapu, co od toho lidi cekaji
  • walltar
    Jo ty přechody jsou udělané z toho co jim vyplivne mocap... Musí se ještě ručně dodělat aby tam nebyly ty záseky mezi jednotlivýma animacema.

    Ono je celkem zajímavé kolik je tam ještě ruční práce po tom co se udělá motion capture.
  • C-BEAM
    ten door check vypadá super, konečně něco co se pohne od dob Swat3 o něco dál a druhé video také fajn, jen s přechody mezi animacemi bude ještě kopec roboty.
  • Blue.Shark
    Když mluvíš o odměně: myslím, že by mělo být možné (ale ne jednoduché) obsadit a přivlastnit si cizí loď, což zahrnuje zachycení vlečným paprskem, vyřazení motorů, zadokování, prořezání se do lodi a vystřílení posádky (tady trochu vařím z vody, možná jsem na něco zapomněl). Zní mi to velmi pěkně. Zdali něco podobného bude fungovat i se stanicemi, to nevím, ale bylo by to zajímavé.
  • alien5
    Detailni info o FPS modulu ZDE : https://www.youtube.com/user/alien105cz/videos
    Jsou tam 4 dily, Astro arena a Star marine 3 dily.. Vse co se mi podarilo zjistit z vice zdroju..
  • Taky mě ta gameplay ukázka ničím nenadchla. Přišlo mi to jako generický fps gameplay, kterých tu je desítky. Ale beru, že to byla jen nějakká ranná ukázka a snad z toho vyleze něco zajímavého.
  • walltar
    Oni od té doby hromadu věcí přepracovali. Na paxu to byla celkem hodně early alfa verze.

    Třeba systém dýchání a postojů/míření tam myslím vůbec nebyl. Ty animace pro přechody z běhu do stání a podobně tam nebyly. Celý systém animací je úplně nový.
  • No vypada to urcite zaujimavo...Dufam len, ze vsetka tato snaha pre detaily a nove myslienky(ktore vypadaju naozaj fajn) nebude na ukor celkovej odladenosti, hratelnosti a komplexity hry.

    Je vcelku lahke si predstavit, ze smykanie sa k prekazkam alebo otacanie sa, budu relativne realne, ale potom sa stane, ze v hre bude spusta bugov a hluchych miest. Tak napriklad kde sa bude bojovat? Budu sa prostredia menit? alebo bude proste 10 rovnakych map ako v Counter Striku? Bude to mat nejaky zmysel okrem FPS vyzitia? Uprimne velky FPS hrac niesom ale ak by tym, ze sa nalodim na stanicu a postrielam superov som za odmenu dostal nejake kredity alebo suciastky... Tak sa rad tohoto zucastnim...
  • Je vidět, že vážně chtějí udělat kvalitní hru. Když je tu ale článek o FPS části, jsem vůbec zvědav, jak zrovna ona dopadne, protože co jsem koukal na gameplay z PAXu, tak teda mě to přišlo nic kdovíjak extra (nepočítám-li úroveň grafiky samozřejmě).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit