Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Meow
    To je horší jak Skyrim :-D
  • CryEngine je prověřený engine pro hry, ve kterých se nesimuluje celý svět a 10 "živých" NPC je hodně. Aby KCD běžel, tak to rozhodně nestačí "nezprasit". WH už udělalo tolik změn (a bugfixů) do samotného enginu, že je CryTek začal integrovat do vanilla CryEnginu. A nejsou to pouze NPC... WH netestuje limity CryEnginu, WH je nechalo dávno za sebou a teď směle kráčí tam, kde ještě lidská noha nevkročila.
  • Tilwaen
    Tohle bude fakt úžasná kochací hra. Opravdu je tohle ze hry? Neskutečná grafika.
  • já to vidím zrovna přesně opačně...konečně můžete vy dva a podobní internetoví rváči začít pořádně kopat a brečet a vyjímečně vás možná bude i někdo poslouchat, neb se tvoří něco u nás, o co je celosvětový zájem, tudíž budou vaše zbytečné plky i vidět *3*
    asi věc pohledu...jen mi laskavě vysvětlete, co za problém zrovna s touhle hrou a jejím současným stavem a výhledem do budoucna máte za problém (kecy na Vávru mě nezajímají, ptám se na hru samotnou)
  • souhlas se zetkem...podle mě UI věc vkusu (třeba já naprosto nesnášel Skyrim)...mě se líbí hodně a navíc nepochybuju, že se na PC velmi rychle po vydání vyrojí spousta módu, takže to půjde upravit dle libosti *1*
  • podle mě ne...přeci jen se nedávno řešilo (už pravda nepamatuju kde) že vydání bude až Q4 2016...čili skoro rok je ještě dost času odladit takovéhle věci...navíc CryEngine je celkem stabilní a prověřený engine, pokud to Warhorse vyloženě nezprasí, tak by to problém být neměl
  • další nemocná duše, zkažená neustálými obchodními humusy studií typu EA a Ubi, která nepozná, nechápe a není schopná zpracovat rozdíl mezi skutečnou betou a "týden před vydáním betou"
    doufám, že se tvá omezená mysl ještě probudí a nasaje nějaké znalosti ze scény vývoje videoher, aby si ze sebe nemusel dělat blbce i nadále
  • Mám hrůzu z toho nestabilního FPS. S tím už do vydání nicmoc neudělají a jen doufám, že se to vyřeší aspoň někdy a že řešením nebude jen maximální investice do HW (která je stejně zjevně k ničemu, co jsem slyšel z videa). 25 fps je velmi málo.
  • Právě že uživatelské prostředí je geniálně udělané v dobovém stylu. Ta mapa mi přišla naprosto dkonoalá co do vizuálu (ovšem nedovedu posoudit, jak moc je praktická).

    Vše pěkně ladí. Nesouhlasím, co píšeš. Zrovna inventář a mapa jsou sladěny úžasně.
  • Také mi na hře vadí, že nemá jednotný vizuál.
    - hra samotná , 3D prostředí je v reálném provedení
    - mapa kreslená, vlastní styl
    - inventář opět vlastní styl s mapou nijak neladí
    - obrázky před misí opět vlastní styl
    Jako když tu hru dělali 3 grafici a nedohodli se na jednotném stylu, kočkopes. :(
  • Tvoje odbornost se da poznat podle toho, jak si myslis, ze v roce 1403 byl "kus dratu" bezna vec. Popravde receno mi dost uchazi potreba lidi komentavat hru, kterou nehrali, max. videli na kratkem spatne zkomprimovanem youtube videu. Kdyby jsi ale hral, tak by jsi vedel, ze vetsina dveri ve hre skutecne zamek nema a kdyby jsi vedet cokoliv o vyvoji te hry, tak by jsi vedel, ze mnoho veci, specificky frekvenci zamku v roce 1403 WH konzultovalo s historikama a stravilo nad temito veci docela dost casu.

    Ale ty pochopitelne vsechno vis lip, aniz bys vedel cokoliv o cemkoliv. Dobra prace.
  • Fordzy
    Pro průzkumníky tu mám návod jak se dostat v Betě za hranice zábradlí.
    http://forum.kingdomcomerpg.com/t/beta-world-behind-the-great-invisible-wall-spoiler-allert/26985/3
  • To jsou teda fakt questy jak noha. Mimochodem, když už si Vávra hraje na henten realismus - klíče od baráku ve středověké vesnici jsou nesmysl. Zámky byly drahý jak prase a celkově neměly na dveřích moc význam, protože v barákách furt někdo byl a coural sem a tam. Zámky se dávaly především na truhlice s prachama, aby je nědo nevykrad. Vrcholem odemykacího systému na středověké vesnici byl kus ohnutýho drátu kterej se strkal zvenčí do dveří aby se jím otočila petlice na druhý straně.
  • sandbox asi bude, ale upřímně - co extra zajímavýho se tak dá dělat v okruhu dvou kiláků kolem Ratají? I dneska je tam dohromady prd a ve středověku to nebylo o nic lepší. V TES, Gothicu nebo Zaklínači máš k dispozici celý království/kontinent s monstry, dungeony, ruinami, městy, zakopanými poklady, bandity, nekromanty a kdovíco ještě ale kolem Ratají Léta Páně 1403? Pár vesnic, pole, louky, černý les, v něm nějakou vysokou, pár divočáků a vlků, s bídou medvěda, retardovaného poustevníka Diviše a pět lapků. plus nějakou havěť jako zajíce, lišky, koroptve a nějaký ptáky. Ve vesnicích ani neni co ukrást, protože nikdo nic nemá, dungeony veškerý zádný, loot taky. tak co tam chceš sakra dělat?
    To bude asi největší problém celý hry - nudný nezajímavý (byť hezky vypadající) prostředí co se za chvíli okouká. A pak nudný a nezajímavý vedlejší questy s mizernejma odměnama, protože co zajímavýho můžeš dostat jako quest ve středověké vesnici? natrhat nůši čtyřlístků pro králíky, vyčistit žumpu a naštípat dříví. A jako odměnu dostaneš bochník chleba se sejrem a džbán piva a bonusovou možnost zprznit paňmámu jen co pantáta usne :)
  • nejlepsi recenze KC:D https://www.youtube.com/watch?v=b5EAEDi0LOU
  • taktéž si myslím, že s DelO se nedá než souhlasit, jistá dávka infantilnosti, někdy až kyčovité dětinskosti, je této pokémoní kultuře zkrátka vlastní
  • wenceslaus
    Souboje nejsou technicky náročné?
  • Souhlas s Del0. Možnosti roleplayingu v JRPG byly vždy na mizerné úrovni. Na druhou stranu s těmi příběhy o princeznách soulasím jen částečně. Když si vezmu, o čem je jedna z nejlepších japonských her historie a vůbec her celkově, tak se musím smát. Je pravda, že v západní produkci je to často o zachraňování princezen a o zlu vs dobru. Na druhou stranu, ve většině JRPG za ty princezny (i prince) rovnou hraje sám hráč. Největší bolestí je, když se tyhle dětsky a naivně působící postavy pokouší o duchaplné dialogy, které jim jaksi nejdou. Působí to velmi komicky, i když, pokud mi bylo 12 a byl bych holka, tak bych si hraní v takové partě postav asi i užil.
  • Proto se tomu říká JRPG a ne RPG, že :) v JRPG opravdu můžeme nálezt zajímavé příběhy na rozdíl od současné západní produkce, kde se pořád hledají princezny a zachraňují světy...
  • Každá hra něco kopíruje / z něčeho se inspiruje, i ten tvůj Dark Kotouls...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit