Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle vypadá opravdu jako opravdová betaverze, na rozdíl od těch ReleaseCandidate verzí (potažmo prostě přejmenovaných dem), které obvykle firmy vydávají za "betu".

    Držím pěsti, tohle bude chtít ještě hodně práce, ale základy jsou.
  • walltar
    Hrál jsem to. Bez seznamu featur nemůžu říct jestli jsou tam všechny, ale řekl bych že pro hru tohohle typu už tam toho moc nechybělo.

    Boj tam je, AI tam je, nakupování tam je, rozhovory tam jsou, systém questů tam je, staty tam jsou, atd...

    Feature complete neznamená, že jsou ty featury 100% hotový, znamená to že fungují ve hře, ale většinou jsou ještě zabugovaný. Právě proto je to beta, aby se ty bugy odstranili a aby se optimalizovala hra jako taková. Znamená to spíš, že je stop stav na přidávání nových featur.
  • USER47
    Ne, beta neznamená celou hru. Beta (obvykle) znamená feature complete, což je v případě her oproti normálnímu softwaru trochu otevřený intepretaci, ale pokud za features považujem systémy, na kterejch hra funguje, tak tohle už feature complete je.

    Obsah samotnej pak můžou přidávat do aleluja, aniž by to funkčnost samotnejch systémů nějak ovlivňovalo.
  • USER47
    Jde o to, že všechny základní mechaniky, tedy ovládání postavy a koně, systém questů, systém rozhovorů, bojovej systém, bylinkářství a podobně jsou implementovaný ve hře. Ano, jsou nevyladěný, celá hra je neoptimalizovaná, ale tyhle věci jsou součástí betatestu. Teď to budou půl roku nebo kolik odlaďovat, kdyby to bylo hotový a plně funkční, tak by to mohli rovnou překlopit z alfy do finální verze.

    Tohle je tradiční betaverze, ne jako ty běžný "bety" velkejch her, který jsou vydávaný dva tejdny před plnou verzí coby demo.
  • tobě tam připadá něco kompletní? kromě menu a tý ručně malovaný mapky? hrál jsi to?
  • walltar
    No jestli je to alpha verze záleží na tom jestli jsou featury kompletní... zabugovanost na tohle nemá moc vliv. Pokud je software feature complete, tak ho můžeš označit za betu ať má kolik chce bugů.

    To co popisuješ je spíš finální fáze bety, těsně před vypuštěním RC. Nebo beta, která se vypouští lidem jako marketing třeba před vypuštěním MMO.
  • bez prominutí, ty hňupe nevíš co to beta verze znamená... je to od slova betatest, tedy skoro finální verze kdy designéři/progamátoři už nevidí bugy a chyby a tudíž jsou povoláni betatesteři, kteří hrají a testují hru do vyčerpání - od toho beta verze.. tohleto co zplodil Vávra a spol. je regulérní alfa verze...
  • S prominutím, ale ty si kus vola. Je to jen beta, není to žádné demo, není to finální hra...
  • jinak samozrejme slušný fail když jim to na te nadupane setave beži 19 fps a to je scena kde se celkem nic nedeje. jestli nekdo čeká že nejakou "opimalizací" za pul roku zvednou o 30 fps tak je naivní
  • ta hra je v bete celá? protože beta znamená celou hru.
    jinak ja bych byl proto aby hlavní postavu v prípade čskeho dabingu daboval dobrovsky. jsou si stejne relativne podobní
  • Já nechci stříka* předčasně ale začínám mít z toho čím dál větší obavu čím dříve se blíží datum vydání... Vypadá to pekelně sterilně..beta nebeta... Hra už by měla vypadat blíže k finální hře toto spíš je pořád ALFA...
  • Já nevím co si všichni stěžují. Sám sem byl v bete asi jen 5 minut ale z toho co sem videl to vypadá nádherně. Ano postavy a jejich obličeje zatim nevypadají kdovi jak, ale to se může nebo nemusí změnit. Doufam v první možnost.
    Lidé si pravděpodobně za poslední dobu zvykli na to že beta je jen vlastně takové demo hotové hry. Pak někdo vydá betu která se za betu jen nevydává, ale skutečně betou je a najednou to působí obrovský rozruch.
    Ja osobně více z této bety než oněch 5minut,kdy sem 3min jezdil na koni 2 min mlatil 2 vojaky hrát nehodlám.Beta je ve stadiu ne úplně hotovém a ja si nehodlam kazit zážitek.
  • Vždy, když vidím nějakou prezentaci hry, ať už se jedná o trailer, gameplay atd..., pořád mi tam chybí ta propracovaná hra do detailů s komplexními questy a inteligentními NPCčky, jak o ní všude Vávra mluví. Mám skoro pocit, že má nějakou vizi (podle mého dobrou), ale výsledek tomu opravdu neodpovídá. Je jako muzikant, který neumí poslouchat sám sebe. Chápu, že se jedná o "betu", ale zatím tam není ani náznak čehokoliv, co by ve mě vyvolalo pocit, že vidím/hraju něco speciálního a výjimečného. Grafika je sice pěkná, ale všechno ostatní je strašné.
  • Nekolikrat tam zminili ze obliceje a mimika zatim zdalerka nejsou finalni. Dokocnce tu byl nekde i nejakej clanek nebo novinka o tom ze se prave ve WH pracuje na skenovani obliceju a ze jim muzes poslat fotky sveho obliceje a budes mit sanci ze si te vyberou a nakonec se objevis ve hre.
  • vypadá to zatim strašně :D ale tak času mají dost. Nejvíc mě zarazili obličeje a mimika. Je to fakt divný, ale chápu je to beta.
  • No já bych se třeba styděl vyjít s tímto buildem na světlo, ještě k tomu, když si Vávra hraje na takového vizionáře v oblasti RPG.
  • Hráči si osahají svojí oblíbenou hru půl roku před vydáním a tvůrci od nich dostanou feedback a bugreport *3* win-win
  • Jaký smysl má hrát betu ve 20 fps a navíc zabugovanou....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit