Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upřímě já na to v 360p koukal, protože to ze záhadného důvodu nešlo na nic jiného přepnout.
  • Je to moc hezky a nevadi mi ani to unyle tempo, je lepsi pro prilezitostniho hrace jako jsem ja, kdyz do hry vklouzne bez zbytecneho stresu. Ksichty postav vypadaj na stredovek akorat, snad bych je vice umazal a obleceni udelal opotrebovanejsi, ale mozna je to zdani cistoty zpusobeno kompresi videa.
    Cekal jsem vic od animaci, obcas pusobi trochu drevene, jakoby zavan starych adventur. Ale neni to zas tak spatny.
    Snad nejvic mi na tom videu vadi slovni doprovod obou panu, nic ve zlym, ale je to infantilni, rekl bych ze oba by meli mit toto zivotni obdobi uz za sebou. *1*
  • Beta mi na very high jede 30 FPS v prumeru a na High kolem 40 FPS takze nic moc ale rozdil mezi neni nijak extremni..nicmene rika se ze to neni optimalizovane..

    myslim ze soudit hru podle bety je stejne blbost..a podle me to mela bejt jen dalsi alfa verze zatim nic extra...ale krajinka to je pekna a rad sem se tam jen tak prochazel.....

    jeste co bych dodal tak ta anglictina tma proste taha za usi hruza...a pak kdyz tak placaj cesky jmena tak to je brutal....
  • Magister_Peditum
    Včera jsem to chvíli zkusil, než mi hra spadla, ale řekl bych že zatím dobrý. Jen by to chtělo ten svět trochu víc oživit. Víc npc, klidně i nějaké náhodné chodce na cestách. Taky nějaká hospodářská zvířata. Slepice jsou fajn, ale nějakou tu kravku nebo čuníka by to pro dokreslení venkovského života chtělo. Souboje nejsou špatné, ale AI je tragická, taky by to ještě chtělo doladit animace přechodu v postoji držení meče.
  • Magister_Peditum
    Kde prosím tě tvrdí, že je Zaklínač odpad?
  • ravux
    Ja bych to nevidel tak tragicky. Nekde mas na vyber konkretni vety, nekde jen temata. Ve starych adventurach byly jen ikony a nijak to neumensovalo kvality vlastniho scenare, ktery jsi potom otevrel. U zmineneho Falloutu 4 to byla uz jen takova posledni kapka k tomu, ze to a) neni fallout b) je to debilni hra.
  • Hodina a půl nudy - původně jsem je chtěl v den vydání podpořit, ale tohle nekoupím ani ve slevě, větší hrůzu jsem snad neviděl. A když vidím tu spoustu věcí a nedodělků, tak to neodladí ani za dva roky. *11*
  • Já nelžu, jen jsem přesvědčen o své pravdě. Možná je to pro něj hra roku, ale pořád ji nepovažuje za dost dobrou, takže jsem zvědav na ten jeho "revoluční" skvost.
  • Vzpomínáte si, co lidem vadilo (mimojiné) na Fallout 4? Ty možnosti v dialozích, kdy není jasné, co postava řekne. Kdo se nepoučí z chyb je odsouzen si je zopakovat... akorát na to spíš doplatíme my, než WarHorse *7*
  • wenceslaus
    No proti gustu... ale mě ten tvůj Elex přijde ošklivě Blizzardovský, kýčovitý a laciný.
  • A copak máš být hrdý na pražský hrad ty? Kdo je tady potom směšný.
  • Ještě řekni, že slováci mají být hrdí na pražský hrad aby to bylo spravedlivé. Jsi směšný.
  • Ty jsi teda houby filozof.
    Jen bojuji proti zkostnatělé instituci národního státu.
  • Nejsi trochu mimo?
  • Zaklínač 3 je Vávrova hra roku, což říkal víckrát, třeba v Levelu. Je poměrně legrační někoho obviňovat ze lží a při tom lhát.
  • Že je Zaklínač odpad? S tím opruzuje akorát tady na games.cz jeden zamindrákovaný kotoulsboy troll pod alteregama, to sis asi spletl s ním.
  • ucho
    https://www.youtube.com/watch?v=tafARqQtCek

    no zatím stále nic moc.
  • Nacionalismus - být hrdý na věci, které jsem sám nedokázal a nenávidět lidi, které jsem nikdy neviděl.

    Pokud se ti jejich práce líbí, tak se nestyď být na ně hrdý i přesto, že máš v občance v kolonce místo narození napsáno Slovensko.
  • není to naivní, hra beží na tak malých proto že v pozadí musí běžet jakási simulace aby hra vůbec šla zapnout. Ta se ale kompletně změní omptimalizace prostě bude taková aby jí dávaly v pohodě konzole.(8x1,6ghz) karta horší jak je 970. To že to vydaly tak brzo je podle mě tah jak hru zviditelnit co nevíc protže nejsou prachy na masivní reklamní kampaň
  • Ehm, o třetim zaklínači Vávra ve svym komentáři v únorovym Levelu prohlásil, že je to jednoznačně hra roku. To mi připadá tvrzení "je to v podstatě odpad" dost vzdálený.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit