Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To by mne zajimalo, s cim teda Vavra pred tremi roky objizdel investory, kdyz si stezoval, ze mu nechteji zafinancovat hru kvuli tomu, ze tam nejsou draci....
  • Vždy jsem byl zastáncem 3rd person pohledu. Ale po té co jsem viděl tu krajinu v KC, tak jsem rád, že to bude 1st person. I když si to možná někdo neuvědomí, tak ve 3rd person se stále díváte na postavu trochu shora. Tedy stále koukáte do země. Zatímco v 1st person se krásně pohlíží do krajiny, pohled je níž a všechno to krásné je kolem Vás. Vávra měl pravdu, že 1st person lépe vtáhne do hry.
  • Chapu tvuj pohled, kazdemu se libi neco jineho. Kazdopadne skvele na kingdom je, ze vydavaji ta videa o tvorbe. Me se libi sledovat zakulisi vyvoje, taky jsem programoval a zkousel i hry...
  • Animace, obličeje a všechno bude vylepšeno. Oblečení se bude špinit a poškozovat postupně.
  • Bacha na pusu! Ty šašky si vyprošuju... *1* Můj obličej je tam také naskenovaný, takže s citem ke kritice postav, jo?!... *1* *1* *1*
  • Vávra neřekl, že je to odpad, jen vytkl hlavní quest, že po dlouhé době hraní úplně zapomněl, čeho se hlavní quest týkal. A já s tím souhlasím. Nemám rád v RPG takovéto hlavní questy, kdy se quest tváří, že je časově omezenej a hrdina stále někoho honí. Vypadá to pak velice nepřirozeně, když se v hlavní dějové lince za někým honím a při tom mi hra dovolí dělat miliardu vedlejších questů s tím, že hon za hlavním qeustem počká až pomůžu všem vesničanům, vylovým všechny potvory, nasbírám super zbroj atd. Prostě se mohl jen vymyslet jiný hlavní quest... Né tak uspěchanej. Jinak Zaklínač 3 byla a je fakt výborná hra!
  • Tak ono bavit se u čehokoliv víc než u DA:I není žádnej kumšt, to i piškvorky mě chytly víc
  • jetkeyz
    Nevíte jeslti bude nějaké demo? Abych si vyzkoušel jestli mi hra bude šlapat.
  • I v betě jsou fajn side questy, něco jsem psal níže. Takže např(trocha spoilery).:

    Vidíš jak ženská seřve chlapa ...jdeš za ním zjistit o co jde. Zjistíš že chlapa seřvala manželka proto, že se včera ožral jak dobytek a ztratil klíče od baráku. Tak mu buďto pomůžeš, nebo ne. Dveře vypáčit nemůže, páč by si o něm celá vesnice myslela že ožrala a manželka by ho za to zabila :D

    Nebo: Někdo otrávil farmáře a starosta potřebuje zjistit co se stalo. Farmář ti řekne, že ho otrávila hostinská, páč je bohatej, ona po něm jede, ale on ji nechce. Hostinská ti řekne, že se farmář opil a nechutně ji plácal po zadku, že po ni neustále vyjíždí a že od něj potřebuje pomoct. Otrávil se prý doma ze zkaženého jídla. No a pak ti někdo řekne že farmář s hostinskou podvádí manželku :D :D
  • Máš na mysli KCD nebo Honzu s Pavlem??? *2*
  • U bety se bavím víc jak u F4, nebo DA:I. Tohle bude sakra dobrá hra a opět někdo světu ukáže, že češi(samozřejmě nejen češi jsou ve studiu), umí :) Respektp Vávrovi.
  • Njn. též mi chybí questy velkých rpg typu: Zabij 10 draků, 10x zlikviduj bandu supermutantů na různých místech ...originalita sama :) *9*
  • ChyrenCZ
    Tak já se těším na to, až budu studovat soubojový systém a doufám, že budu za to odměňován. Jinak grafika se mi moc líbí. A jsem velmi zvědavý na rozmanitost prostředí. Taky bych chtěl mít v pokročilé fázi hry kolem sebe nějakou skupinku a přidat se na straně Husitů v bitvě proti Křižákům. Uvidíme, co s příběhem. Dostanu se do hradu? Budu řešit nějaká morální dilemata? Setkám se se zástupci cizích mocností na tomhle území? Naučím se něco zásadního z tehdejších poměrů ve společnosti, uvědomím si, že život v té době závisel velmi úzce na komunitě a její soudržnosti? atd. atd. Těším se. MOC. *5*
  • Drzim palce, at hra dopadne podstatne lepe, nez jak zatim vypada a neskončí trapným a dehonestujicim fiaskem, jake jsem predvidal...
  • nevim jestli jsem koukal na stejný video, ale třeba ten průjezd kolem říčky s Maďarem...jsem chvilku znejistěl, jestli to neni natočené real kamerou. Až mě zamrazilo. To jsem zatím u žádných omalovánek nezažil.
  • Magister_Peditum
    Ksichty nejsou finální.
  • Příběh mě zajímá, ale nechci být vláčen z jednoho úkolu do druhého. Tedy chci i sandbox. Chci mít čas se připravit na další dění, chci mít možnost postavu(nebo mě jakožto hráče) zdokonalit než "spustím" další úkol.
  • ravux
    Ty postavy budou ve finalni verzi kvalitnejsi, v bete jsou pouzity mene kvalitni placeholdery.

    Mne se ten projev naopak libi, je to takove prijemne a mnohdy zabavne odlehceni. A nezapominej, ze Honzovi je teprve 16 (i kdyz vsem tvrdi, ze je starsi a dokonce si poridil falesny zrzavy vous)... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit