Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gothic z toho na mna dycha tiez a strasne, resp. taky Gothic zmixovany s Oblivionom a tento pocit je pre mna osobne v hrach najdolezitejsi. Moze mat nejake rpg akekolvek skvele mechaniky a co ja viem co, ale pokial ma tam na mna nedycha ta atmosfera, tak si z toho neodnasam nic osobne. Preto je pre mna Gothic vrchol rpg zanru, pre tu svojsku atmosferu, ktoru si nejde zamenit s nicim inym a v tejto hre zazivam podobne pocity, takze za mna zatial palec hore i ked ta beta bezi priserne, to je pravda.
  • Dolero
    Heh, to je třeba moje nejoblíbenější RPG Gothic 1/2A vlastně taky parodie na "velká RPG" (Skyrim, Dragon Age atd.?), protože na quest s podvodníkem v soutěži v chlastání se jen tak nezapomene a ten pocit, když ho člověk nakonec setře a on se bude válet na podlaze, je naprosto skvělý... :D
  • Jo, to mi vadí taky. Chci přesně vědět, co postava řekne, než zvolím možnost.
  • Může, ale kdo si dovoli zkritizovat Vavrovo monumentalni dilo, bude vystaven verejnemu lynci na Vavrove fb profilu, kde se do neho pusti zmagoreni fanboys majici erekci z Vavrova plnovousu a jeho sbirky plastovych zbrani, s nimiz si hraje na vojacky. Paskvildom samozrejme bude prusvih a ano, je mi to lito, protoze potencial studia Warhorse je veliky, ale nesměl by v něm despotickou rukou vládnout guru Vávra. Vávra bude zřejmě schopny vyjednavac, mozna solidni marketer, ale je prachbidny creative director/game designer/director nebo jakym titulem se to castuje... Hra zkratka potřebuje lepší vedeni a design, aby měla sanci.ale to už teď vidi vsichni, kdo nemají nasazene růžové brýle..
  • Tak za me parada. Pusobi to skvele. Jako Gothic bez kouzel, ale mnohem kvalitnejsi. Trochu se ale bojim tech souboju. Je logicky, ze dva jsou presila a ze to asi protivnik v mensine neda. Mohl by si ale vsimat i toho druhyho, co ho seka do zad. Kazdopadne parada. Chce to ale silnej pribeh s durazem na rpg zaklad - ztotozneni s hrdinou.
  • Počkej si na bojovníka proti "nacionalismu"
  • To byl příklad, stejně bych mohl říct, že jako Čech mám být hrdý na eifelovku. Je to nesmysl, pokud jsem si teda nevysnil utopický svět bez států.
  • lol *15* A.I tam není vůbec, combat je sice subjektivní, ale W3 jenom trapně kopíruje Dark Souls od druhého dílu a to ještě nepovedeně, Dragon Age si jde aspoň vlastní cestou a máš tam více povolání a více možností.
  • davidBray
    Vem si léky a napiš to ještě jednou a česky. Ať tomu rozumíme i my ostatní..
  • Mě právě přijde, že W3 má krom tebou zmíněné politiky, rpg systému, AI lepší i ten combat
  • spíše W3, Dragon Age má v pohodě combat oproti W3, je tam slušná politika, funkční RPG systém, lepší A.I atd..
  • Tak zrovna DA:I byl akorát naleštěný odpad
  • Zdar, pár komentářů k této hře jsem už napsal tak už mým sílu snad jen na: Vysnít si hru a realizovat sny jsou dva rozdílné světy, které se tady vůbec nedaří. Chápu, že pro mnohé je Dan Vávra ikonou a neustále kontrujete, že je to skoro bůh když ne světové tak alespoň té české herní vývojové scény, a všem rozdává rozumy, v recenzích pomlouvá skvělé hry jiných studií a když vlastně přednáší jak se mají hry hry vyvíjet ta přeci asi je bůh - to by komentoval jen slovy, s tichou omluvou všem učitelům - "kdo neumí ten učí". Za mne je tato hra a i další hry příkladem proč by se měli zpřísnit podmínky pro různé Kickstarter kampaně, nyní se řeší Bear simulátor, hra je děsná, nehratelná a prázdná, má několik pozitivních fake hodnocení psané autorem a lidma z jeho okolí, ale je slušné říci že si nehraje na 3A titul. Bohužel hra od D.Vávry je v demu, děsná, prázdná a není v ní co hrát a navíc si hraje na 3A titul... Co s tím, hmm nic, asi se jen smát... :D Česká herní média to budou stejně stále vychvalovat, protože lubrikantu je v obchodech stále dost ale aby se tady řeklo na rovinu, že něco je opravdu velmi špatně to se přeci nemůže, nebo už může ?
  • Ty souboje jsou komický.
  • Ze hry se stala tahovka *15*
  • USER47
    Husiti tam vůbec nebudou, vždyť se to odehrává v roce 1403...
  • Tedy ať se na mě nikdo nezlobí, klukům fandím a na hru se těším, ale tohle je opravdu tragédie.
  • to je snad jasne uz nejakych 25 rokov
  • Ty budeš asi nenáročný člověk, když si z takových questů skoro ucmrndáváš do trenek :-D
  • btw: nektere clanky je lepsi cist i po tech letech. Napr:
    "Další Warhorse blog - jak udělat lepší hru s méně prostředky"
    http://games.tiscali.cz/tema/dalsi-warhorse-blog-jak-udelat-lepsi-hru-s-mene-prostredky-58873

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší