Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Derp_1337

    Tohle je jediná nevýhoda PS4 Pro, nepodporuje nativní renderování pro minoritní trh herních monitorů v 1440p.

    Ale jak jsem říkal, kdo chce pohádkovou grafiku, ten hraje na PC. PS4 kupujou lidi, co si chcou zahrát ty skvělé exluzivity, které na jiných herních zařízeních nevyšly.

  • TheSuffering

    Kluci, když mě tak lanaříte na PSko, jak je to s podporou nativního 1440p rozlišení? Televizi nemám a kupovat ji ani nehodlám, tak by musel posloužit 32" monitor.

  • ucho

    jo, PS4 je jasná volba, ale Forzu bych s Gran Turismem nesrovnával. něco jako Forza mi popravdě na PS4 chybí.

  • Derp_1337

    Sice RDR2 může vypadat o něco lépe na Xbox One X než na PS4 Pro, ale jenom kvůli trochu lepší grafice bych konzoli nekupoval. Jestli chcete pohádkovou grafiku, tak si počkejte na PC verzi.

    A koupi konzole bych doporučil spíš podle větší nabídky "exluzivních" her: Xbox One v tomhle totálně pohořel, za zmínku stojí snad jenom Gears of War a Halo (Forzu bych neřešil, Sony má svojí variantu Gran Turismo). Takže PS4 Pro je jasná volba.

  • Carnage666

    ¨Tak to je celkem škoda, hru pořídim ale na tohle jsem se těšil.

  • TheGGG

    naopak, já mám znalosti dobré, ty jsi očividně zaslepený fanboy té černé díry na prachy star citizen

  • TheSuffering

    Pokukuji po Xbox One X, protože RDR na tom vypadá nejlépe, navíc se chystám i na Forzu 4. Na PSko mě táhne jen God of War, Last of Us a Uncharted, veškerá ta další klasická asijská tvorba / stylizace jde mimo mě. MGS jsem hrál pouze to, co bylo i na PC a nebavilo mě to, po několika hodinách jsem to vzdal. Ale určitě tam je spousta dalších titulů, které bych bral (jak to člověk nesleduje, tak ani neví...). Ale ve výsledku bych všechno oželel, ale když poslední týden koukám na gamesplaye RDR, tak to je po dlouhé době fakt chuť rovnou naběhnout do obchodu a vzít to i s tou krabičkou. 😛

  • Waclavka

    Já čekám na PS5 😉

  • Derp_1337

    LOL takový blábol

    Reálný svět nikdy není neostrý (teda pokud nemáš zrakovou vadu), to jenom fotoapárat/fotograf nedokázal správně zaostřit a zachytil neostrou fotku. Někteří lidé tytot nepovedené fotky dokonce nazývají "umělecké fotky".

    Ačkoliv na internetu je masivní množství neostrých fotek, ale z toho nikdy nemůžete vyvozovat, že reálný svět je neostrý. To je blbost.

  • Derp_1337

    Pokud ještě nemáte PS4, tak jste přišel o opravdovou spoustu vynikajících her:

    The Last of Us, Detroit Become Human, Uncharted 4 (& 2 & 3), Metal Gear Solid (3 & 4 & 5), Persona 5, Horizon Zero Dawn, Bloodborne, Heavy Rain

  • Asi moc ne. Já se do pouště ještě neostal. Ale má tam být značná část mapy z jedničky (teda krom mexika), tak tam to bude víc taková ta suchá prérie. (včetně Armadilla)

  • TheSuffering

    Já si tu konzoli snad vážně koupím.🙂

  • tvoje ocividne taky

  • Matees

    No ten svět je Huge... Rozmanitý by měl být ve všech ohledech, takže asi ano ale já se Teda zatím s pořádným sombrerem a chqřestýšem nesetkal

  • Carnage666

    Může nekdo napsat kolik je tam pouště? V traileru sem viděl jen asi sekundu s kaktusem a z toho prd poznám a na yt když to někdo hraje všude jsou lesy. I ve vašem lets play byli všude jen lesy nebo bažina. Nějaký městečko v poušti tam je?

  • Ale jó. Když máš třeba někde mlhu a ještě ti přes ni svítí třeba slunce nebo měsíc, tak ty objekty v mlze pochopitelně ostré nejsou. Ale pro někoho jsou tyto grafické efekty asi naprosto nevídané :-D

    By mě zajímalo, jestli si tito lidi stěžují i na neostrost reálného světa? :-D https://bit.ly/2EXqW1k

  • Matees

    No co tady čtu je celkem solidní kabaret.Nedá mi to. Mám solidní pc výbavu a vůbec rád hraju hry na pc. Ps4 mám více méně na fotbal ufc apod oddechovky.

    RDR 2 jsem si koupil protože nejsem na modlení jestli ta hra vyjde na pc či nikoliv. 

    Grafiku nemá cenu komentovat. Je prostě strop. Tohle se jim povedlo. Příběh (prozatím) 

    Hodně dobrej. 

    Ovladatelnost a pochopení herních mechanismu už taková pohádka není. V tom si stojím za svým že klávesnice a myš mi tady prostě chybí a kolikrát mám chuť ten gamepad rozhryzat. (ale je to i rukama ikdyz bratr taky občas nadával a to je tezkej konzolista) A plynulost je taky na hraně... Já jako člověk co má 240Hz monitor ku*evsky trpím. 

    Jinak je to solidní po*no

  • v tom případě doporučuji navštívit očaře nebo psychiatra, evidentně jsi slepý, blázen a nebo obojí 

  • jindra.veliky

    skoda, ze ani jedno ve hre neni

  • TheGGG

    což možná taky financoval, ale ani tak, princip není stejný, tvé znalosti ekonomiky, bankovnictví, crowfundingu a dalších jsou očividně hodně povrchní...


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit