Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    nikdy jsi na žádné konzoli nehrál zahořklý trollíku, takže co řekneš je absolutně bezvýznamné... no dnes jsem pařil RDR 2 asi 10 hodin a byl to nekompromisní zážitek... každý zdravý člověk co si nechce u televize kazit oči sedí alespoň 2 metry od televize a pokud jde o dropy a sekání, tak na žádné jsem nenarazil a to už v RDR 2 brouzdám nějakou dobu.... patetický knikot pcčkářů co hrají svoje f2p blbinky pro chudé, to mě vážně nerozháže

  • Tak PC verze asi někdy nejspíš bude. Asi teda ne v dohledné době, ale někdy asi ano.

    https://rockstarintel.com/red-dead-redemption-2-companion-app-files-hint-to-pc-version/

    Což je fajn, protože si to dohraju teďka někdy nejspíš o vánocích na konzoli (až se proberu hrama, co mám teď nakoupené) a pokud vůbec budu chtít, tak pak využiju služeb hodných lidí ze zátoky u PC verze.

  • BohumilCisar

    Na bazaru jsem ještě XOX neviděl

  • ucho

    ty žádný konzolovky nehraješ, jen tu trolíš ;)

  • jasně, dropy jsou v pohodě, sekání je v pohodě, lowres textury jsou v pohodě, stačí bejt 20 metrů od televize a ani nepoznáš že to běží 640x680 😂

  • Princip je porad stejny, jediny rozdil by to byl, pokud by si to Rockstar financoval sam.

  • TheGGG

    nope DF jasně řekli že fps dropy jsou tam v jedné cutsceně a to byla skutečně slovy JEDINÁ za celou hru... jinak xbone x většinu času 30 fps min 29 fps a ps4 pro většinu času 30fps občas 29-28fps...

    ¨zvláštní je, že když youtubeři co hrají armu 3 a dělají tam velké PvE bitvy s tunou hráčů a postav jedou často jen kolem 30fps... master race mlčí... že na steamu je v diskuzi spousta lidí co se ptá, jestli tu či onu hru rozjedou alespoň na 30 fps, taky je najednou pc hrdost pryč.

    Na konzoli s gamepadem dva metry od velké teliny je 30fps naprosto v pohodě propady o jeden dva snímky toho si nikdo ani nevšimne.... mě spíš sra*y propady z 60 fps na 50 fps u PC verze předposledního AC pokaždé když jsem byl v nějakým velkým městě

  • TheGGG

    řekl pc trollík, který hru na vlastní oči v běhu ani neviděl... na YT bude hnusně vypadat cokoliv... na velké telce je to neuvěřitelná pecka. Neznám PC hru, která by vypadala líp... i ps4 exklusivity které jsou jinak umělecká díla, jsou o krok pozadu za RDR 2

  • Majkl

    sekání nevadí, rozplizlý textury nevadí, tvl, čtete vůbec po sobě ty směšné apologetismy? 😯

  • tak ona nebude jedna, že? navíc těch 30fps je hrůza už samo o sobě, když je navíc ani nedá a padá to někam ke 20, je to průšvih.. jakože kdyby to jelo na 60 a spadlo na 55 tak ok, ale když máš 30 fps a spadne na 25 už je to brutal cukec 

  • BohumilCisar

    Myslíš tu jednu cutscénu, kde FPS padne na 22, ale pak řeknou, že to je jediné místo, kde FPS spadne,  ale že jinak celá hra jede stabilně na 30? To má být to "padání jako přezrálé třešně"? :-)

  • právě že zmiňují 

  • BohumilCisar

    To je zajímavé, že v žádných technických rozborech to nezmiňují,ale ty to víš určitě líp. A pokdu tam opravdu někdy FPS spadne, tak to pro mě nebude až takový problém, Kingdom Come jsem jsem celé dohrál s 15-20 FPS, takže jsem zvyklý :-)

  • oni vykradli Steam??? 😬

  • spíš kdokoliv, kdo není zaslepený fanboy 

  • Jack1947

    Jenže FPs tam padá jak přezrálé třešně stejnak😬

  • BohumilCisar

    Já se právě díval na to detailní srovnání od DigitalFoundry a rád bych si to užil v maximální kvalitě, ten rozdíl mi příjde docela výrazný, proto XOX, rád si zahraju i předchozí remastrovaný RDR. A díky tomu, že je to momentálně nejvýkonější konzole, tak tam vidím výhodu v tom, že to nebudu muset hned tak měnit za novjěší (pokud by mě k tomu nějaký titul přiměl)

  • hmmm, ne? to píšeš pěkné nesmysly ve všech bodech

  • jenže já konzolovky stejně hraju většinou na monitoru u PC

  • Jack1947

    Blbne vám úprava FFS Server error (500) 😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit