Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukass

    Popravde musim souhlasit,   kdyz sem dneska mrkl na videa,  vidim GTA western,  animace,  vegetace,  textury,  to je Gta jak vysity.  Nelibi se me jizda na koni,  pestni souboje a i strileni me prijde nic moc. 

    Ale ma to hromadu super detailu ktery by odted meli byt povinost vsude,  tohle rockstar proste umi,  ale celkovej gameplay me hrozne pripomina GTA a tim ze sem ho hral az letos,  to vidim asi mnohem vic nez ostatni a celkem me RDR 2 nechava proto celkem chladnym. 

    Nevim no Gta 5 sem hral letos,  takze tohle si dam tak v roce 2022 za 500 :)

  • Já nevím, asi jsem divnej, ale mě na té hře nepřijde nějak nic revolučního, co ještě nebylo k vidění. Mě to připadá jako AC v kulisách westernu bez parkouru (ježdění na kobyle, lov, lukostřelba atd.).

    Tím netvrdím, že Rockstar neumí dělat kvalitvní hry s cyhtlavým příběhem, ale když něco dostane 10 z 10 tak bych čekal, že ve hře bude nějaký inovativní prvek, který ještě dosud nebyl k vidění.

    Nicméně všem přeji při hraní skvělou zábavu. 🙂



  • Cajicek

    Ještě jsem to nehrál, teprve se to instaluje... ale docela rychle jste zapomněli třeba na God fo War ;))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit