Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jinak jestli máš rád Uwaise ak si dej Mile 22 taky v pohodě akční film ,
    byt teda ten děj je takovej podivnej jo a hraje tam i Malkovich lol(
    jsem ho s vlasami nepoznal)
  • Jack1947

    Já tě plně chápu chtělo by to nněco mlátícího,  jinak nechápu koukat film na čáasti bych se zbláznil. 

    Já vidím takovejch filmů že za pár dní mi ani neutkví v paměti... zachvilku začnu tahat i ty z těch 70tej let lol, jo mluvím o hororech.

    Asijskou tvorbu mám rád hlavně kriminálky ale nepohrdnu i thrillerem. Tohle mi přišlo chvílema fakjt Over the top, Emerický filmy si dost dneska dávaj pozor aby nezabily moc postav nebo tam nebylo nic ukázaného nechutného, achjo hrozná doba.


  • TheGGG

    dnes jsem viděl půlku a zítra zbytek... zatím u mě top scéna na jatkách 😂 a ten mignutej běloch byl taky cool rip... RDR 2 žere většinu času, ale film zatím dost cool...

    yakuza mě nebere kvůli těm svítícím powerupům plameným pěstím a takovému příliš over the top anime stylu. Radši bych souboják víc při zemi, odladěné sleeping dogs atd.

  • Jack1947

    SPíše ti chybí, nějaká asijská mlátička tam ten asijskej nářez si už teda viděl ?

    ( Moment Yakuza tě nebere jakto moc roztahané ? )

  • TheGGG

    ne konzolisti se review bombingujou na vzájem xbone vs ps4.... na pc hry fakt kašlou

    ano max payne byl i ve trojce mnohem lepší postava než všechny charaktery v GTA hrách dohromady...

    ano R* nikdy dělat hru na styl sleeping dogs nebude, ale snít o tom můžu...

    RDR 2 na pc bude hned po RDR 1 ops....

  • Jack1947

    Děláš jako by konzolisti byli o něco lepší a nebombardovali PC hry ;)

    Tebe max Payne3 bavil wow hrát za 60 letého soptícího dědka ( to mě tam vlastně tehdy sralo nejvíce )

    No právě pro mě to taky asi nikdy stejně jako první díl nebude nějaká pecková hra, GTA je mi stále příjemnější jinak R* těžko bude dělat nějakou hru na styl Sleeping dogs jen pro pořádek.

    Ten tag na tučné písmo je pěkně otravnej.

    ale jo vyjde až vyprchá exkluzivita, smiř se s tím

    RDR2 ještě odolat zvládnu ale TLOU2 už určitě ne, protože první díl byl podle mě jedna z nej zombie sp her - příští rok bude akorát NA pc nebude co hrát moc a těch pár her co tam bude mě nevytrhne no...

  • TheGGG

    ano R* je zárukou kvality, po prvních pár hodinách mohu říct, že RDR 2 je další z řady klenotů od R*... hlavní hero je přeci jen mnohem snesitelnější jak postavy z GTA serie a možnost to hrát tak trochu jako good guy a karma systém se mi líbí...

    každopádně si opět přeji aby R* udělali nějakou hru ve stylu sleeping dogs... tedy prostředí asie (korea, čína či japonsko) drogové klany, bojová umění, přestřelky jak ve filmech od johna woo. Sakra to bych bral stokrát raději než western. Přesto však je RDR 2 dokonalost, detaily jsou dechberoucí, málo která hra měla tak jaw dropping krajinu....

    moje jediná vítka je, že ragdoll pořád není tak dobrý jako v max payne 3, jinak ale perfekce


    BTW: ty 0/10 recenze na metacritic od vyvztekaných soplících pcčkářů jsou skutečně zábavné a smutně infantilní... doufám, že tato hra na PC nikdy nevyjde... to klidně oželím i tu možnost modovat hru

  • Jack1947

    No nevím hele s těma "mazacíma tabulkama, mobilama" bych trochu brzdil. Pc jen tak něco nenahradí je to multifunkční zařízení a hry zdaleka nejsou tak náročné co kdysi díky mnohaleté stagnaci hardwaru😉

    Většina nevím, dost možná ano, ale taky hodně na nich hraje nejnovější hhry a hrstka z nich i v lepší kvalitě.

    Nicméně nevidím důvod se přiklánět jedné nebo druhé straně, pak tady předvádět co lito a "jiní" to je hodně velký a omezený fanatizmus.

    Alternativa ano, ale zase to sráží cena her, a nevím jestli někdo čká u PS4 než bude sleva když chce hrát.

     Já vím jenom jsem tě chtěl trochu trollnout😉

    Nicméně furt doufám v nějakou čistě PC REVOLUČNÍ hru, sice na pc nehraju tak dlouho ) vlastní lepší pc až od prarodičů v roce 2004 - protože každej měl ve škole jen já nic neměl...)


  • TheGGG

    špatně... je rozdíl mezi půjčkou společnosti jako R* která má určitě AAA rating, když tyto peníze dává banka, která má taky určitě nejvyšší rating a je to perfektně promyšlený a vykalkulovaný vztah a půjčkou mezi bandou nejivků a důvěřivců na jedné straně a dost možná podvodníkem nebo snílkem na druhé....

    R* u nikoho neškemrá, to spíš banky škemrají aby si od nich R* pujčil

  • TheGGG

    za zastaralé může RDR 2 na ps4 pro a xbone x označit jen troll, člověk co to nevyděl v běhu, nebo slepec... ta hra vypadá neuvěřitelně a vyrazila mě dech víc, než jakákoliv pc hra co jsem hral. 

  • TheGGG

    no pokud chceš konzoli jen kvůli jedné hře, tak asi čistě kvůli RDR 2 je xbone x nejlepší volba, já bych ale radši šel do ps4 pro, technická kvalita RDR 2 zde není o tolik horší a navíc tuna skutečně promazlených exklusivit co vyšli a ještě vyjdou (mnohé mě zajímají víc jak samotné RDR 2). Každopádně gratuluji k první konzoli

  • to kup z bazaru 

  • Jasný, to už je na zvážení každého, jaké má priority. Za ty prachy si myslím, že XOX je velmi dobrý kus HW, se kterým si MS vyhrál pěkně. A když vezmeš v potaz současné ceny PC komponent, tak pro spoustu lidí je takováto konzole výborná alternativa ke stolnímu PC.

    Většina lidí stejně používá kompy na prohlížení internetu, pouštění filmů, max. sem tam něco napíšou - na což nepotřebuješ kdovíjaké dělo. Spíš mi přijde, že klasické pořítače byly nahrazeny dost smartphonama, které dnes tuto běžnou práci umí v poho.


    Jinak to jsem nemaloval já, pochází to z internetu.

  • Jack1947

    Tím výčet "exkluzivek" končí, heh no kdybych měl XboneX zadara tak bych ho možná využil na čumění na 4K filmy ( Snad to umí ne nejvýkonější konzole ) protože na to je třeba mít celkem výkonné pc a to já bohužel nemám.


    No talent moc na kreslení asi mít nikdy nebudeš ale pobavilo, stejná blbost jako všichni konzolové jsou Peasants.

    Nej je podle mě ( a podle zdravého rozumu) nerozlišovat konzolistu a pcmr (pccčkáře) podle toho co má radši. Pak by tu ubylo i dost pacientů ne ? At si každej má co chce, hráči jsme všichni nebo ne  😉

    Kupovat Xbonex kvůli multiplatformní hře je holej nesmysl, nicméně by mohlo ) byt bez klávesnice) nahradit pc pro méně majetné.

  • A tak to má být - nebrečet tady na diskuzích jen proto, že ostatní lidi mají co hrát, zatímco dotyčným nic nevychází a nic je nebaví i když těch her vyjde tři p*dele každý měsíc (ano, rejpu tímto do LV).

    Přeju, ať hra baví a když už budeš mít XOX, doporučuju zahrát i původní díl - jakožto vlastník XOX verze ta hra ti pojede ve 4k/30fps, což je fajn. Jinak dále doporučím také serii Halo, Gears of War a Sunset Overdrive . všechny tyto hry mne bavily, takže pokud ti tyto žánryy něco říkají, směle do toho.

    A takhle si představuju všechny PCčkáře, co se chovají na fórech nedospěle a pak už to dává smysl: 😎

    https://img.fireden.net/v/image/1451/25/1451251525342.jpg

  • omiklon
    A neboj, je mi jasné, že to na výkonném PC pošlape lépe. To ale není důvod proč shazovat konzolovou verzi, jako by to byl nehratelný sh*t.
  • BohumilCisar

    Patřím mezi tzv "PC Master Race" a v pondělí si jdu koupit Xbox One X jen kvůli této hře. Bude to má první konzole v životě, teda pokud nepočítám orchestrion. To jen, aby bylo jasno, že ne všichni PCčkáři jsou ubrečení závistivci

  • Jack1947

    Metro je hlavně lineární teda (bylo) Fallout zase openworld. Ty detaily nejdou až tak pravda podle m+ to jde stále vidět, jen se už díky uhlopříčce na to člověk tolik nezaměří.

  • ucho

    - textury jsou fajn a dostatečné, větší celkem postrádají smysl a byly by overkill.

    - doskakování objektů se u her s otevřeným světem nevyhneš, většinou je to hlavně o tom, jak moc je to nápadné.

    - jasně že z konzole ždímou maximum. to je tak nějak účel každé hry na konzoli, maximálně využít to, co ti nabízí

    - situace oproti RDR1 v bledě modrým určitě není. PS3 měla 256 MB paměti, takže je neskutečný, co s tím dokázali. PS4 má 8GB paměti. to je řekl bych dost znatelný rozdíl

    - nová edice pro PS5 a PC určitě nebude

    edit: jinak youtube videa jsou co se kvality týče trochu ošemetný. doporučil bych třeba něco takového: Video

    za sebe můžu říct, že lepší grafiku nepotřebuju. ale jo, ať se někdo honí za texturama ve vyšším rozlišení a podobně.

  • omiklon

    Tak pokud někdo bude argumentovat způsobem jako LV a zveličovat marginálie v podobě ovládání, podpory modů atp. tak je to stále PC salt, prostě já jsem víc, vy jste nic...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit