Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V téhle hře je hodně velké zaměření na souboje, které se mění s tím jak se mění vaše postava a jaké povolání jste si na začátku zvolili, byť si můžete nakonec postavu rytíře klidně přeformovat do lučišníka i čaroděje během hry. Rozvoj postav je v tomhle ohledu opravdu bohatý. Co se týče prostředí, tam jde o kouzelný otevřený svět, který ale vizuálně v dnešní době tolik neupoutá i když tam je několik příběhových částí, který vezmou dech i dnes. To, že vaši spolubojovníci vliv na děj nemají je skoro pravda. Ovšem postavy z vedlejších úkolů a některá vaše rozhodnutí ten vliv mají. Přesněji ovlivnitelný je váš závěrečný dojem. V určitých částech totiž můžete zachraňovat někoho jiného, než koho zachraňoval někdo, kdo se rozhodoval jinak. Já jsem si začal ve hře hned několik milostných románků. Při jednom průchodu nechtěně i jeden homosexuální. Je jen na vás zda to v té hře najdete a nějak to rozvinete. Po 20 hodinách o té hře nevíte vůbec nic, to se na mě nezlobte. Já tam nahrál asi 250 hodin a přídavek dark arisen jsem nikdy nedohrál...
    • *1*

      Tedy to má 250 hodin propracovaného příběhu? Však to je rubačka! U Diabla jsem tahé nahrál hodně hodin a neříkám, že většinu nezjistíš rychle. Zjistíš. Další věci se týkají rubání. Ničeho jiného.

      Spíš x hodin budeš trávit během po x km a rubáním toho, co jsi již rubal 20x, protože z nějakého záhadného důvodu, se monstra oběvují na stejném místě a pořád dokola.... Generování v Diablo mělo něco dobrého a hlavně, tam když jsi to vyčistil, tak se tam poté pohybovalo minimum anebo nikdo.
      • "Generování v Diablo mělo něco dobrého a hlavně, tam když jsi to vyčistil, tak se tam poté pohybovalo minimum anebo nikdo. "

        asi jsme oba hráli jinou hru
  • to tam fakt nic jineho nez souboje neni? treba moznost koupit dum a vybavit si ho jako kdysi v oblivionu nebo remesla? nechci byt negativni ale to je na rpg malo
    • Není. Dokonce tam není ani smysluplný příběh.

      3d rubačka která je starší.
    • U dark souls to málo ještě ve spojení s koridorem nebylo?
      • jenze dark souls nikdo neprezentoval jako rpg, tam se to bralo jako bojovka. ale tohle je pry rpg navic nekdo rika pry nejlepsi hra vsech dob. pravda, rikaji to hlavne konzolisti, ale i tak...
        • Podívej se po internetu co je dark souls za žánr, očividně máš mezery v informacích.

          Hold prostě prosté hlavičky některých zdejších existencí nechápou že už dneska není jen jedno univerzální rpg, ale že už i rpg má svoje subžánry. Pokud se stím nesmíříš, do budoucna plakat ještě víc
        • Pro mně je to rozhodně nejlepší hra co jsem hrál na PS3, to ale neznamená nejlepší hra, nezapomeň, že tahle hra i když je teď "remaster" vyšla před nějakým tím pátkem.
          Souboje s velkými monstry jsou zábavné (dokud každou příšeru nezabiješ milionkrát), příběh se rozjíždí dost pomalu, ale závěr je dost povedený.
        • to konzolisti neříkaj, to říkaj lidi, který jiný hry nehráli... dark souls byl vždycky brán jako RPG. Nevzpomínám si, že by jej někdo bral jen jako bojovku.
  • BoB.2
    Čeština začátkem února (pro ty co přispějí) pro ostatní později. *2*
    • 250,- minimalni prispevek za cestinu pro rubacku za 600,- diky nechci.
      • Doufám, že jednou ztrávíš desítky hodiny nad něčím za co ti dá pak někdo 50kč místo 5000kč. Chtěl bych vidět ten výraz v tváři až přijdeš o své iluze o hodnotě něčí práce
    • Vojta_Ilavsky
      On ještě někdo čeká na titulky, navíc od amatérů, co často neovládají ani základní pravidla pravopisu?
      Angličtinu umí obstojně snad každý kdo to s hraním myslí vážně; obzvláště v dnešní době. Angličtina je přítomna na každém kroku a jsme s ní ve styku dennodenně.
      Zbytečná práce za pakatel.
  • Práve som dorazil hydru, tak pome chvapci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit