Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co ? vsak to su typicke arkadove medzihry ktore boli v kazdom jednom cod. Ved to je COD !!!!! Single je najlepsi aky kedy CoD malo. Presne ako si pisal, grafika a filmecky medzi hranim su super. Dobre je to namiesane, plynule prechody, zaujimave zvraty.

    Pochop ze to je interaktivny herny film. ako som pisal ci je to WORMS, Battlefield, Farcry atd, kazda z tych hier ma svoju kostru, svoj styl ktory sa nemeni. Netusim preco dokola komentovat stylom, je to hovadina, lebo je to CoD.
    ja neviem, tak aj angry birds bude vzdy len angry birds. Vyjde trojka, a budem tam vypisovat ze to je uplne trapne lebo tam strielas vtakov prakom.
  • lenze niekedy je ta kritika trapna a dokola sa opakujuca.
    Frazy typu, tupe kosenie nackov, checkpointy pri ktorych sa spusti skript, Hollywoodska filmova akcia atd.
    Ako neviem. Worms bude vzdy worms, Farcry bude vzdy Farcry, Battlefield sa tiez zasadne nemeni atd. Proste kazda ta hra si vytvorila svoju znacku, svoj osobitny styl. Call of Duty ma svoj filmovo herny styl, a moj nazor je taky ze WW2 sa naozaj podarilo. Velmi svizny spad to ma, dynamicky sa striedaju herne pasaze, filmove sekvencie a herne zvraty tak aby to nebol len stereotyp.

    Vlastne dokola sa tu omiela len ze to nieje autenticke. Myslim ze take detaily niesu podstatne ze tam nieje na kazdom rohu hakovy kriz. Neviem, mne to zo zabavy neubralo ze Nemci mali ruske zbrane. Netusim preco to tak je, ale budiz. Je mi to jedno.
    Multiplayer ? Hraval som Medal of Honor, tiez tam behali zeny. Koho to trapi preboha ???? Kto chce pcovat na CoD ze je to vlastne dalsie CoD a nie Arma tak si vzdy dovod najde
  • Kampaň jsem asi po hodině a půl musel ukončit, protože mně to přišlo fakt neúnosně tupé. První CoDka z WW2 se mi moc líbily, Modern Warfare 1 je pro mě jedna z nejlepších stříleček, ale toto je fakt bída. Grafika a CGI filmečky mezi misemi super, ale zvuky jsou naprosto tragické (výstřely zní spíš jak kopnutí do balonu), zbraně ultra nerealistické (naprosto nesmyslné kadence a mechanismy) a design přestřelek taky dost k smíchu - tady je AA dělo, vlez za něj a sestřel těch 50 štuk na obloze... Tady je věž, vylez na ní a postřílej těch 150 granátníků a 20 sniperů dole atd.
  • Sr_Lobo
    Uz dlouho sem nevidel tak cool typka s tak erudovanym a objektivnim nazorem!
    Moc ti dekuju! Hnet to pudu odinstalovat!
    Pro tve odborne oko kritika doporucuju jeste Walking dead Survival Instinct a Rambo the Video game.
    Kazdpoadne sem hrozne moc rad, ze jeste dneska se najde nejaky nebojacny chlapik co nehledi na nasledky a dovede se postavit rozkrocmo doprostred ulice a zakricet siremu svetu do tvare "CALL OF DUTY JE SRACKA!!!"
    Díky neznamy hrdino!
  • To vás těď učí ve škole? Že se negativní kritika nemá říkat a na vše musíme hledat jen to pozitivní?
  • Evidentně jsi chtěl být nějakého vyjádření jak tě hra nepotěšila, ale nevím, z čeho jsem zmaten více, jestli z těch "manuálních pušek" nebo "jak tupé ovce hejtí do nebe". Možná ty vykřičníky, nevím....
  • Kolimátory na zbraních !!! Ženský vřískání v mulťáku !!! Absence manuálních pušek ( jen sniper kempři ) !!! Prapodivné úpravy zbraní !!! Opět chybí hákové kříže ( symbol starý 2000 let ) !!! Ta hra nemá s WW2 nic společného, ale tupé ovce to budou hejtit do nebe.
  • Otázka je, zda v multiplayeru jsou nejake herní mody, kde se dá vypnout kolimátor, skin na zbraně a tak? Protože jinak to nemá cenu, kupovat hru jen kvůli 7 hodinovému singlu za 1600 korun.
  • Kampaň se náhodou povedla.Mohla bejt teda delší.Když si vzpomenu na CoD 2,ve které byly desítky misí,tak je tohle k smíchu.Nicméně i tak se hra povedla a atmosfére druhé světové války byla perfektní.
  • cumpi3
    Deti, misto minusu radsi reknete, co na tom neni pravdy?
  • cumpi3
    To moc her neznáš *3* Doporučuji Mortyr 2, Liquidator, Conspiracy: Weapons of mass destruction *3*
  • cumpi3
    já CoD nehraju, ale ten hejt nechápu. Není to hra pro Vás? Nehrajte...nadávat CoD za to, že je to CoD je prostě divné...jako bych chodil pod cílené hardcore hry a nadával, že to není CoD styl a že to je moooc hardcore *1* *3*
  • Jack1947
    Kampan se tenokrát opět povedla... co možná je jedna z nejatmosféričtějších za poslední COD dobu vůbec *5*
  • Proč, argumenty uvedl dobré. Jednička byla výjimečná hra a jestli tohle na ní navazuje, tak to je krok dobrým směrem. Za plnou cenu bych si CoD nekupoval, ale kampaň si někdy rád zahraji, až to bude ve slevě časem...
  • Lukáša mám rád ale obhajovanie CoD je neospravedlnitelne hlavne od tak skúseného redaktora
  • vraker
    tak tahle hra se nám ukázala jako největší herní průjem všech dob !!!!!!! fuj hnus !!!!!!!!!!!!!!
  • Medal of Honor je předchůdce CoD, dělali to víceméně stejní lidé jen pod jiným studiem. Začl jsem lepit loni :) Není moc času.
  • ZvacA
    Jak se nám tu nenápadně chvástáš.... : D Každopádně, před rokem 2003 v masivnějším směru? Asi žádná, třebaže Medal of honor byl považován za nepřekonatelný i dobu potom. Necelých pár let na to, již pouhé první verze modifikací Red orchestry nebo Forgotten hope pro Bf i s BiA zaúřadovaly ve jménu realismu více. Jestli si však začal lepit až po CoD 1 a 2, chápu ty zkreslené představy, tudíž asi ano, s realističností těchto dílů to není nejrůžovější.

    S přebíráním faktů, jak je prezentují hry je to jako se vším, ale obecně to považuji za jistý nesmysl, i když jak třeba dokazují filmy nebo i hry jimi inspirované (zmiňovaný Ryan), může zanechat zdání, že takto to být mohlo. Já však věřím, že je to právě proto, že se zde vede snaha o konfrontaci ne úplně marného, ale taky ne zcela ideálního zpracování dané hry s reálnými fakty může stát naopak impulsem pro větší poznání dané problematiky, třeba s dovolením jako u tebe, než si začal plácat tanky pro wargamy a začal své vědomosti a poznatky o zbraních srovnávat s těmi virtuálními...
  • Tak mi ukaž jinou fps, která před rokem 2003 zpracovala ww2 lépe. Napád mne snad jen Hidden&Dangerous, ale tam jsi byl za napřátelskou linií v malém týmu, takže se to moc srovnávat nedá. Ta funkce tam správně není, trvalo by to několiknásobně delší čas a animace by byla jiná. Prkotiny, jak se to vezme. Kazí to výsledný dojem, kazí. Navíc to silně zkreslí dojem, těm kteří se o WW2 nezajímají a spoustu těch nesmyslů převezmou jako fakt. Už stačí ta výzbroj. Než jsem začal lepit tanky a sestavovat armády pro stolní wargamy, tak jsem měl dost zkreslenou představu, jak je organizovaná a vyzbrojená pěchota.
  • ZvacA
    Jestli zrovna použity na plážích, to zřejmě nemá oporu, ale lze se dočíst, že navzdory počtu i západní fronta zná ruskou výzbroj, potvrzují to i nálezy na bojištích. Špaginy a jiné se do Wehrmachtu přece jen dodávaly a třeba přestože výstrojí a výzbrojí přefasovaní na německou, váhu by si zasloužily třeba i východní prapory, které v Normandii taky působily, takže úplná kravina to být nemusí. Kolega qwe také mluví třeba o mp28, která připomíná mp18, s tou se ale ve druhé světové taky třeba blbnulo.

    Ale je to zajímavý impuls k dalšímu probádání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit