Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak proč říkáš že se ti to nelíbí ?
    Já takovýhle lidi fakt nesnáším př : Hele fantasy nemám rád
    Ale fantasy je třeba pán prstenů nebo hra Warcraftc 4 (trošku do budoucna :D)
    Jojo tohle znám to je super.
    už vidíš co říkáš ?
    ps: nejsi ty náhodou ženská protože takový blbý komentáře měla moje sestra *15*.
  • Mart9
    Zlatý kompas jsem viděl, takové filmy mám rád, ale steampunk tomu říkat nebudu, prostě fantasy.
  • Přečti nebo se něco vyhledej o těch žánrech, punky jsou podžárny fantasy a sci-fi.
    uvádím filmová díla:
    steampunk/clockpunk-Zlatý kompas
    cyberpunk-Já robot, Minority report.
    podívej se na ty filmy a pak pochopíš *3* .
    pak alternativa se jmenuje WIKIPEDIE
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Hlavn%C3%AD_strana nemáš zač *3* .
  • Mluvis jak nejakej duchodce.
  • Mart9
    nevim o tom vůbec nic, jenom mě štvou ty pojmy, to je samej kyberpunk, steampunk, teď zase nějakej clockpunk, to je špatný už podle názvu.
  • Proč je punk špatný ?
    Prosím tě, výš něco o těch dvou žánrech aspoň něco *7* ?
  • Mart9
    každej punk je špatnej
  • Black_Hand
    no a ted jsem navic prisel na to, proc nektere souboje byly tak tezke. neuvedomil jsem si silu jedne mechaniky. ted to jde jeste lepe :). nastesti to ale neni automaticke a porad si muzu velmi lehce nabit kokos.
  • To já jsem ten kostel úplně vymýtil *1* .
    taktika : zhasni světlo, on to půjde zapálit, šlehni ho kyjem a doraž ho na zemi mečem.
    do kostela se musíš dostat jinou cestou, přes kanály ale to ti nebudu říkat jak to udělat,
    ať máš aspoň hledáš *3* (Já osobně jsem se mrkl na tu cestu na yt *15* ale pak jsem to hrál na slepo.).
  • Black_Hand
    videa z her se typicky nahravaji s naschval prepalenou svetlosti, aby bylo neco videt. pro samotneho hrace, ktery nahrava, je to jeste horsi, ale jinak to moc nejde.
  • MidnighT91
    Zkusil jsem dark mod, ale v slzách svaté lucie jsem dostal na tlamu hned od prvního nepřítele. Nějak nereagoval na ten praskací šíp...
  • Co je podle vás lepší ? :
    clockpunkový thief nebo steampunkový dishonored ?
  • Hele Hermeline, ty mi pripominas typickeho konzumenta marketingu a Mart9 marketingoveho guru. Nejak se jim podarilo lidem prodat, ze je lepsi zahrat si 10 her, kde kazda trva 8 hodin, nez mit jednu, ktera trva 80 hodin. Financne je to z pohledu uzivatele rozhodne naopak - 10 her Te vyjde treba na 8 tisic, kdezto jedna kvalitni hra na 800 Kc. Takze zkus pouzivat tu kouli co mas na krku i k necemu jinemu nez k noseni cepice.
  • a myslel jsem FP stealth *4* .
  • Vyrůstal jsem na mgs takže first person úplně v pr.
  • Je to zvýšením Brightness, přijde mi, že spousta her se "zesvětluje" a pak se ztrácí kouzlo. Myslím že hry jako Dishonored a Hitman předáví úplně to samé
  • jindra.veliky
    05:00 - to jako ten chlap neslyses otvirani dveri???
    05:50 - wth??? straznej stoji naproti hraci a nic nevidi?? To maj bejt ty vase OLDSCHOOL HC HRY?

    6:25 - co to jako bylo za fight? Ta pomala reakce straznyho, omg

    dal radsi koukat nebudu
    *7*
  • Ne, za většinu skutečně nemluvíš, pokud teda nejsi novodobý Dolfi nebo Stalin. Hry jsou v tak zbědovaném stavu proto, neb firmy které je vydávají mají zájem pouze o rychlý zisk. Konec tečka.
  • "V akci nepřežiji ani 10 s." – Mozna jsi na stealthu vyrustal, ale evidentne jsi ho tak uplne nepochopil :)
  • Děkuji za radu *3* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit