Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl jsem v aréně (training mission).
    Neboj, já vím co je stealth (podstatně jsem na něm vyrůstal).
  • To by odpovidalo. I kdyz, osobne bych Te zaradil do kategorie 4.
  • calwin
    aj nadávky v hviezdičkách ti vadia? :D
  • Black_Hand
    kratsi hry proc ne. jednodussi na dohrani proc ne. semtam takove hry hraju, ale neuspech je pro me dulezity. moc casu na hry uz nemam, ale kdyz si nejaky najdu, tak pro urcity druh her potrebuju urcitou miru vyzvy a take adekvatni obtiznostni krivku. ted hraju noveho shadow warriora. hraju na hard s pokrocilym ovladanim katany (lze nastavit v menu). narazil jsem zatim jen na 3-4 opravdu narocne momenty, kde jsem umrel tak 15x. pro tento typ her je to pro me prijemna mira, i kdyz bych asi sel dokonce do insane obtiznosti, pokud bych mel vice casu. i tak to ale neznamena, ze neumiram. za level umru hned nekolikrat. potrebuju mit totiz pocit, ze nerezam do papundeklovych panacu, kteri se me ani nemohou dotknout. pokud jde o shadow warriora, tak tam to sedi. a u thiefa to taky sedi. jak se mam citit jako mistr zlodej, kdyz se vsichni chovaji jak natvrdli voresi? hra jako the walking dead to nepotrebuje, ale napr. nechci aby hack'n'slash hry byly jako diablo 3, kde normal jen plytva casem hrace, protoze po nem nechce aby hral alespon trochu schopne a tedy se citil alespon trochu schopne :\. extremni jednoduchost muze degradovat kratsi zazitek, ktery by mohl byt s vyssi obtiznosti intenzivnejsi, o coz u kratsi hry casto jde.
  • Mart9
    sem nepřející svin*
  • wenceslaus
    Nevíš, o čem mluvíš, Mart9. Nikdo se doopravdy nechce zaseknout, nebo umřít, ztratit body atd.... ale ta možnost je pro dost lidí důležitá.
    Navíc je pěkný, když hned uvádíš 5 hodin, aby to dobře znělo :-) ale třeba ten příklad z recenze, který si uvedl jako příklad trápení se, ukazuje, že celou misi dohrál za 4 hodiny, ne?
    Nedělj z lidí, kteří hrajou s nějakou obtížností sebemrskačský exoty.
    V životě řešíš úplně jiný problémy. Já nevím jak ty, ale King Tigery, Draky, nebo nemrtvé v reálu moc nepotkávám.
    To, co píšeš je vlastně docela dost demagogie.
  • No, kdyz mluvis za tu vetsinu, tak ciste statisticky je inteligence (reprezentovana IQ) normalne rozlozena zhruba s N(100,12), dale pokud prijmeme predpoklad, ze moralne na vysi je cca 75% obyvatelstva a jedna se o 2 nezavisle veliciny, pak moralnich a zaroven inteligentnich lidi (IQ>110) je v nasi populaci cca 16% lidi. Takze vetsina jsou bud vice ci mene tupi, nebo svin*, pripadne tupe svin*. Takze do ktere kategorie se presne radis? *3*
  • Mart9
    Většina chce hry hrát a ne se v nich na 5 hodin zaseknout. Takže mluvím za většinu. Samozřejmě jsou tady pak různí divní fajnšmekři, kteří raději než problémy v životě řeší problémy ve hře.
  • presne to rikam o vsech nehrach, proc se ty lidi radsi nedivaj na filmy, kdyz chtej "vyhrat" (dostat se na konec) bez jakyhokoliv odporu...
  • No. a chudáci my, co pořád chodíme do školy a hrajeme s*ačky :)
  • vlastik.plaminek
    Tu uvřískanou opici bych taky po chvilce střelil, ale je plno kvalitních let's playerů (hlavně z UK), kteří se nechovají jak uječená patnáctiletá pička a jsou vtipní. Ale spíš preferuju obsáhlé videorecenze od Biscuita nebo Angry Joea.
  • Ono dřív NPC utrpěly AI a tak stačilo zvýšit jim s obtížností počet hitpointů a peklo bylo na světě.
  • ne nemluvíš za většinu, hry vychází takové, jako vychází, protože žijeme v eknomice tržního hospodářství. A pak se tu chlubte věkem a vzděláním... *7*
  • C-BEAM
    ja sa nikomu neposmievam, v prvom komentári som naznačil, že s jednoduchými hrami nemám problém ak je k ním alternatíva, nech si každý vyberie čo sa mu hodí.
  • To si nemyslím, např. u COD-podobných her jde klidně dát 50x víc nepřátel, ale ne u většiny her... Často třeba dávají větší dohled nepřátel, slyší víc,víc prohledávají, mají přesnější mušku apod.

    Jako hry vícekrat hraju jen minimálně a u těch, které jsem hrál víckrát jsem postřehl spíš ty věci, co jsem napsal výše...
  • wenceslaus
    Nejde mi o to, dohrát ve volném čase co nejvíce her. To, že s zaseknu mi tolik nevadí. Není to příjemné, ale kdyby to nebezpečí vůbec nebylo, neměl bych pocit, že na mě jako hráči vůbec záleží, a raději bych se podíval na film.
    Mluvím i o těch delších zásecích - prostě ve hře neočekávám jen odměny lehký postup. Taková hra by byla skoro ztráta času :-)
    Mimo to, pokud si někdo řekne, že si zahraje Thiefa tak, aby všechny maximálně omráčil („čistě“), tak se tím rozhodně netrápí, jinak by si takovej cíl sám nestanovil.
  • Mart9
    Řekl bych, že mluvím za většinu. Proto také vychází hry, jaké vychází, a o tom je ten první příspěvek v tomto vláknu, na který jsem reagoval.
  • Mart9
    Byl to příklad. Ten SWAT jsem si zahrál znovu asi po 7 letech a bylo znát, že člověk už nehraje tolik, jako před lety. Prve jsem se tam nezasekl. To ovšem ty, který můžeš evidentně hrát 8 hodin denně a pak se posmívat těm, kteří tolik "natrénováno" nemají, nemůžeš pochopit...
  • wenceslaus
    Která většinou spočívá v tom, že je tam víc nepřátel... :-/ Design hry se tím moc nezmění.
  • PravyMonty
    Jo a ještě něco. Nastavuj to,když jsi v hlavním menu a vždy, když hru spustíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit