Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jo veľmi dobré, ale treba si hovoriacu hlavu zostrihnúť do miniokienka počas hrania cez webku, netreba to prestrihávať zvlášť na hovoriaceho moderátora opisujúceho hranie, to je nuda....ale koment počas hrania bol pekný...normálne by som si to zahral...
  • Lidi, neštvěte mě! Mě se tenhle formát moc líbí, díval jsem se na to rovnou dvakrát - podruhé se tu zastavil můj třináctiletý bratr a i jeho to velice pobavilo, dokonce prohlásil, že by si Thiefa chtěl vyzkoušet. Stopáž do 20 minut je ideální, sestříhání nejzajímavějších momentů a nejvtipnějších komentářů mi příjde velice zajímavé. Někdo tady vytahoval hrej.cz, ale tam mám často problém s tím, že se nevydržím hodinu dívat, jak hrajou nějakou blbost, tudíž zvládám tak maximálně jejich retra apod. Gamesácký formát je rozhodně atraktivnější a hravější. Rozhodně doufám, že se dočkáme i dalších "gamesplayů", protože přesně tohle jsem vysnil už před nějakou dobou a konečně jsem se dočkal debutu. Tak jen houšť a koho tohle nebaví, nechť ať zrak obrátí - já dávám palec nahoru (jeden, ale kdyby to šlo, dám klidně deset).
  • USER47
    On "fíf" by byl asi ještě dál od origo anglický výslovností, než "týf":).
  • mirekdusinojc
    Aha, už vim, proč se nekoukám na letspleje
    BTW: Pokud v tom chcete pokračovat, dělejte to alespoň ve dvou. Třeba na takové staré videorecenze z Levelu vzpomínám se slzou v oku a s nostalgickou vzpomínkou jaká to byla sranda (i když asi nebyla)
  • hele dobrý video..
    jen prosím (fakt nechci znít jak pedant) naučte se aspoň správně vyslovit NÁZEV té hry...
    mě to uplně ničí když poslouchám [týf] místo [fíf]. já nevím..hejtujte si mě nebo..sorry no.
    ale díky za článek a video bylo to dobrý!
  • Pavle, Pavle, ty mě mučíš! Musím okamžítě koupit trilogii z GOG. Hitmanovi jsem dával přednost 15 let, znám kvality Thiefa, projel jsem Deus Ex 1 a 3 sem a tam, i Dishonored byl fajn, ale tohle je lahodná esence všech barev a chutí pro mé smysly. Až ty jsi mě přesvedčil, že do toho mám už konečně skočit střemhlav. Díky!

    Je fajn vracet se, a hrát to, co jsem zatím nestihl. Zlatá devadesátá...
  • JohnyTheZik
    Pavel je vybornej proste :D..
  • Neprud a radsi si sezen nejakej nepouzivanej nick, nebo se zase budu muset zacit prihlasovat...
  • Není, protože udělat v dnešní době PewDiePie píčusů apod. normální Let's Play je vzácnost, takže to jistý talent vyžaduje.
  • Ja teraz idem Thief: Gold, som este nehral tie pridane levely tak som zvedavy.
  • Kdysi jsem na téhle hře odrovnal monitor Targa 17palců. Smrtící kombinací pro monitor bylo Ctrl-S a Ctrl-L tzn. quick save a quick load *1* Obrázek menu byl totiž 800x600 a hra byla 1024x768 a monitor těžce nesl přepínání rozlišení při načítání. A že toho načítání byly mraky!!
    Targa bylo vůbec takové neštěstí, nakonec jsem dostal zpět peníze a vyměnil je namístě za LCD
  • pav-le--ne-mů-žeš-to-ješ-tě-víc-sla-bi-ko-vat?
  • Cosi
    Ty si taky průchod.
  • Kedaro
    Při tom nahánění, strážným v temné chodbě v darkmodu, vedle mě praskla PET láhev a skoro jsem se podělal.

    Pokud jde o video, střih a živé vsuvky mezi gameplayem dobré. Děláte to po svém, alespoň se lišíte. Taky je fajn, že se dozvím o té hře něco, co jsem předtím nevěděl.
  • Paul_cz
    Supr video, víc takových.
    Příště ale kdyžtak netočit ve tři ráno :))
  • Zpočátku jsem si říkal bože to snad ne, neb na lets playe fakt nejsem, ale nakonec dobrý. Uchopil jsi to pěkně Pavle. Díky.
  • rozdiel je v tom ze to hra normalny dospely clovek a nie 13 rocny blbecek so snapbackom hrajuci minecraft
  • Ony se nějak v tom HD modu upravovaly i zvuky? Já jen že mi připadají naprosto stejné, jako v původním Thiefovi. Ostatně rozdíly v dopadech kroků na dlažbu a na koberce byly přece základem tutoriálu :)
    Jinak se mi to líbilo, klidně bych to dal delší, i když sem, tam věcnější komentář ke konkrétním aspektům hry, by taky neuškodil.
  • A jak jste byli proti let's playům..

    Ano, stačí video nazvat "GamesPlay" a hned tu máme nový formát :D Tohle přece není let's play voe. *7*
  • kdo ma na to koukat na hodinovej lets play... to uz si to radsi zahraju, myslim, ze zrovna stopaz je rozumna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit