Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tonnymontana
    diky za zajimave porovnani osobne jsme se rozhodl zase jit do thiefa s HD texturama ten dark mod mi nejak nesedi nevim je divnejsi nez puvodni thief pritom vyuzivaj zajimavej engin hmm tak vzhuru do rise zvuku :)
  • Amylee.Anderson
    Tak přecejen jste se nechali stáhnout do Let's playů :) Doufam, že to nebylo poslední, ale příště by to bylo lepší po vzoru vašeho FTL let's play, tohle bylo takový celý unavený.
  • Vrook
    Souhlasim s tim, že je to fajn nápad a mělo by přijít víc podobnejch videí, ale vysvětli mi, co znamená mít talent na gameplay. *15*
  • Děkuju, zrovna jsem to reinstaloval tak to zkusím.
  • PravyMonty
    Pokud máš více jádrový procesor, tak ve správci úloh nastav, aby proces THIEF.exe(či tak nějak) využíval jen jedno jádro.
  • Jack1947
    To je nesmysl, kdyz kodeky co pouzivaj hry jsou na jine bazi nez kodeky na video a prehravani filmu. Takze vymena kodeku za jine preci nepomuze, jen situaci muze zhorsit.
  • C-BEAM
    pomôže, vačšina textúr je v rozlíšení 64 až 128 a to miestami jednoducho vyzerá hrozne.
  • jindra.veliky
    ja se prave pres ten zacatakej nedostal *15* ale az tam bude nejaka, pro me, zajimavejsi serie, tak zkusim celej dil *6*
  • Robotron3
    Podle mě právě tyhle kodeky způsobujou, že ty starý hry pak nejedou.
  • nebo zkusit nakej vyzivnej balik kodeku... treba k-lite megapack *5*
  • Robotron3
    Nehrál jsem, ale po chvilce googlování jsem našel dvě rady, co by ti mohly pomoct. První je nastavit menší rozlišení než máš desktop a druhá omezit hru na jedno jádro CPU.

    Sorry, měla být reakce na Vavřu.
  • PreidaQ
    Jo jo, mě se přesně tohle stávalo taky, ale bohužel jsem to nijak nevyšeřil a mírně zklamaně přestal hrát.
  • nemůže to být nějakým videem na který chybí codec? Já u starších her musím videa mazat, jinak mi je právě shazují do oken.
  • Omlouvám se za off-topic příspěvek, ale napíšu to tu. Nedávno jsem na Steamu ve slevě koupil Thief:Deadly Shadows. Hra se normálně spustí a hraju tutoriálovou misi. Když ji v podstatě splním a dojdu ke dveřím na konec mise, tak se hra zasekne a nereaguje. Hru musím vypnout přes správce souborů = dokončení mise se neuloží a nemůžu postoupit dál. Nestalo se to někomu taky ?
  • No není to spíš o tom , že starého Thiefa byť s novými texturami už dneska jen tak z nostalgie rozjede málokdo ? Pavel "JEN" šíří Levangelium , byť tím možná vykoná novému Thiefovi medvědí službu ...
  • Horst_Fuchs
    Dark mod je fajn, až na to poměrně náročný páčení zámků.
    Ale smysl HD textur do starýho Thiefa mi opravdu uniká. Je to jako oblíct starou bezzubou bábu do sexy prádla, nepomůže *3*
  • Pro poradek – letsplaye nesleduju. Ale Pavluv jsem si pustil (precejenom LEVEL jsou pro me z valny casti prave jeho texty – CHVALIM). A byt jsem si pri sledovani sam zpocatku pripadal celkem trapne, tak po celym shlidnuti to zase az takovej prusvih nebyl. Ale porad je to jenom letsplay a tech par vet z mezivstupu zaujalo o neco vic nez samotny hrani :)
  • Jack1947
    Zrejme ne, kdyz se bude jednat o vlastni tvorbu.
  • Cosi
    Takže názoru, že se lets play videím věnovat nebudete odzvonilo?
  • C-BEAM
    fajn komentár *1* príjemné video nabité nostalgiou a dúfam, že ich bude viac. Môžem potrvrdiť čo spomýnaš ohladne zvukov v thiefovi 1 (rovnako to platí pre dvojku), úsilie čo looking glass vložil do zvukov je v dobrom zmysle skoro až chorobné, je tam okolo 7000 zvukových záznamov, bez nich by thief jednoducho nebol tým čím je. Najradšej mám hlášky stráží, opilecké keci, dialógy, popevky atď. Musel som sa zasmiať keď som chcel jedného omráčiť ale zbadal ma tam stáť s obuškom v ruku, tak sa iba zasmial, vytiahol meč a povedal niečo v zmysle : "ty si ma chcel utĺcť klackem ?" *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit