Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tak se tam zase vrat, tady neotravuj. *3*
  • Mart9
    Je to dobrý. Kdyby natočili standartní Lets play, šli by sami proti sobě, protože zrovna dnes jsem rozbalil Level 234, kde je redakční komentář na toto téma a jsou dost proti tomu. Takže už z principu Lets play video nemohli udělat. Tohle je povedený kompromis.
  • 16 minut není letsplay, ale spíš videorecenze. Buď to dělejte pořádně, nebo to přenechte těm, kdo v tom jsou již zběhlý a mají o čem mluvit a ukazovat i přes jednu hodinu čistýho času a navíc dokážou online zapojit diváky (hrej).
  • Jack1947
    Nojo, jenze pak by mohli zacit nektery o jednoduchosti a ze te hra vede jako ostatni za rucicku, grafika je nad hratelnosti... mohl bych dale pokracovat ( nostalgii netrpim).
  • Keyz
    To je z části pravda. Ale zorné pole a odolnost nepřátel tam je lepší. Není to z dnešního pohledu tak komické.
  • Vrook
    LOL a na to je třeba talent? Já chápu, co tim tak zhruba chtěl OP říct nebo respektive vim, jak to myslel, ale slovo talent je v tomhle případě naprosto zcestnej. *3*
  • Jam97
    Jen tak pro info, Let´s play je průchod celou hrou. Tohle byl Gameplay, což je ukázka hry, z pohledu hráče :)
  • Amylee.Anderson
    Ze všudypřítomných dotazů na to, jestli budete dělat LP, to půlsobilo, že to neni zas tak reálný. Tak jsem to nečekala tak brzo. Ale ta věta nebyla zas tak důležitá, spíš by to chtělo řešit ten formát. Jak napsal BH :)
  • You Have Finally Used The Force Harry:Gandalf
  • Black_Hand
    ja nevim. me to moc nesedlo. ani z toho nemam pocit extra velkeho potencialu. uz jen format mi moc nesedi, takze tezko rict "chtelo by to vylepsit tohle a tamhleto a taky pripadne tohle". nicmene, zakladni problem je podle me asi delka.
  • Looking glass studio mělo výborný leveldesign ve svých hrách. Sic se na to nekouká hezky (i system shock 2), ale pro tu atmosféru to stojí za to projít.
  • Jack1947
    To radsi nepis, Dishonored je totiz pro nekoho prave urazkou vsech tech skvelych mechanismu puvodniho Thiefa.
  • Jack1947
    Drive mozna ovlivnovali spousteni, hra ovsem vyuzivali sve vlastni kodeky a ty byli nezavisle. (aspon si to myslim) jo nektere mohou chtit zasahnout do hry, jinak nevim se starsimi hrami tolik zkusenosti nemam tak se mylit muzu.

    Ohledne Mafia1 ta totiz mela Indeo, pokud sem nesmazal (to video) nechtela se spustit ale to mozna byla chyba originalni verze hry nebo co ja vim.
  • Luke
    No, Hemala musí především zamakat na sdělitelnosti informací mezi řádky... Ta únava měla svůj (z videa patrnej) důvod.
  • Luke
    Myslím, že jsme nikdy neříkali, že nebudeme dělat Let's Playe, ale že dokud nenajdeme formát, který by nám vyhovoval, tak na to dlabeme.
  • Keyz
    Srandovní video. Povedlo se to.

    Jen ta hra je již opravdu zastaralá. Škoda, že zlepšili pouze grafiku. To mlácení obuškem po hlavě kdy borec jako by byl z betonu je komické. Stejně jako krátké zorné pole. Tohle již vyřešil slušně Dishonored.
  • On hlavne Hemala byl hodne unavenej.
  • Tak třeba Commandos (1 a 2) nerozjedeš, pokud videa nesmažeš, protože si s nimi codeky neporádí. Jsi tentokrát vedle.
  • Z videa jsem sice viděl jen tak pět minut, ale zkusím si tipnout... třeba že hraje plynule, nikde se zbytečně nezdržuje, nedělá zbytečně nějaký blbiny apod.?
  • gamerkt79
    Priste bych rad videl System Shocka 2 s novyma texturama. Kdysy sem to hraval (1999-2000) a ted mam koupeno z GoG, ale nejak sem linej to zas hrat :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit