Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    obávam sa, že ja nie som ten kto nepochopil *7*

    to že TY nedokážeš niečo vyriešiť, to že TY sa niekam nemôžeš dostať a stráviš na tom hodiny neznamená, že rovnako je to u iných. A pokial ti robil problém Swat4 tak to by si sa k takému Swat 3 nemal ani len približovať *1* Znovu platí, že pokial vieš čo robíš, rozumieš tomu čo robíš a vieš správne reagovať, môže odsýpať i hra ako je SWAT.
  • Omlouvám se, chtěl jsem říct, že já, Anonym se dvěma dětmi, jsem lama.
  • Hele, mluv za sebe a nemluv za druhé. Chodím do práce, do toho x miliónů dalších povinností, ale rozhodně mi nedělá problém v nějaké hře X krát chcípnout. Potřebuju výzvu a né jenom držet W a klikat myškou.
  • Ale vždyť většina her má nastavení obtížnosti, ne?
  • Mart9
    Vůbec si to nepochopil. Mluvím o složitosti her a tím pádem zásecích v nich, kdy něco buď nemůžeš vyřešit, nebo se přes něco někam nemůžeš dostat. To je pak ta ztráta času, když u toho 4 hodiny sedíš zbytečně. Když hraješ šachy, tak prostě hraješ šachy.

    Dám jeden příklad: Před pár dny jsem měl rozehraný SWAT 4, k postupu do další mise potřebuješ určitý počet bodů v hodnocení a já jsem jednu misi hrál snad 15x v součtu snad 8 hodin. To je prostě peklo, pak seš strašně znechucenej, až tě ta hra přestane bavit, protože to hraješ pořád dokola a víš, že si za těch 8 hodin mohl být dávno někde jinde, ale jestli tam chceš, musíš tu misi prostě splnit a protrápit se. Hrůza.
  • Tohle mi snad ani nestojí za reakci, navíc když připočítám i Tvůj příspěvek níže. Pac a pusu. :-*
  • No jo, ale cenou za to je, ze dement*s. Vsechny ty zjednodusovatka, ktere ulehcuji lidem zivot, vedou pouze k tomu, ze clovek neni nucen a pozdeji i schopen pouzivat vlastni mozek/pamet/schopnosti. Protoze ne nadarmo se rika, horko na cvicisti, lehko na bojisti.
  • ...potěš koště.
  • Inquisitor
    Přijdeš ke dveřím a držíš pravý tlačítko myši, tim spustíš páčení. Během páčení slyšíš zvuk rachocení zámku a musíš trefit moment, kdy je ticho a žádný rachocení nejde slyšet. V tu chvíli pustíš pravý tlačítko myši a ozve se cvaknutí. Podle složitosti zámku, to musíš vykonat třeba dvakrát nebo čtyřikrát a přitom musíš střídat dva druhy šperháků.
    Během tréninku tam máš postup napsaný. Pokuď teda myslíš Dark mod.
  • Jsi lama, mam 2 deti a hraji vecer max. 2 hodiny mezi 9-11. A v soucasnosti hry (jen RPG) hraji zasadne bud na nejtezsi obtiznost nebo o jednu nizsi a jeste si tam davam mody, ktere hru pokud mozno zrealni (napr. Skyrim). Hra musi byt vyzva, aby bavila. Staci 2-3 hry za rok, ale musi byt kvalitni. Dnesni lide jsou nenazrani a musi jich hrat desitky, proto prumerna delka hry se zkratila na cca 8-10 hodin. Hold kvantita vitezi nad kvalitou - tomu se rika konzumni spolecnost.
  • C-BEAM
    nie je to špatne pokial k týmto masovkám existuje alternatíva. Druhá otázka je to čo si predstavuješ pod zábavou a čo pod obtiažnosťou. To je akoby si povedal ľuďom čo hrajú šachy, že sa chovajú ako decká čo majú plno času a mali by hrať radšej karty lebo je to rýchlejšie. Jednoducho je to nezmysel. Niekoho jednoducho primitívna jednoduchá hra nebaví, to že rýchlo odsýpa s minimom námahy mu neposkytuje žiadne uspokojenie. Toto nie je o veku a množstve času ale čisto o osobných preferenciách.
  • Prosim Te to neni akcni hra, smyslem neni zabit nekoho, ale proplizit se kolem
  • Přesně. Donedávna jsem dokázal nadávat na to, že stále víc a víc her jde dohrát za 1-2 odpoledne, až jsem najednou zjistil, že mi to vlastně vyhovuje a jakmile je nějaká hra opravdu dlouhá nebo obtížná, tak je mi to spíš na obtíž. Volný čas je nedostatkové zboží.
  • Mart9
    Dětsky lehkou... a to je špatně? Doba se posunula, ti, co tehdy chodili do školy a měli fůru času trápit se u jedné mise Thiefa půl dne, dnes chodí do práce a chtějí si zahrát hru, která odsýpá a dobře se hraje a při nějakém zaseknutí jsou nasraní, protože tím zbytečně ztratí čas, místo toho, aby si dobře zahráli. Hra musí být zábava a ne že se u toho člověk bude trápit jako Pavel ve videu.
  • Sakra, já to neumím hrát (skoro).
    Zámky nechápu jak otevřít (mechanizmus jsem pochopil).
    Toho paladina/war priesta jsem dával hodinu.
    A TO BYL JENOM TRÉNINK *13* !!!!!!!!!!!!!!!!.
    V akci nepřežiji ani 10 s.
    No hold jsem lama *9* .
  • Dobrej počin a opět jsem se pobavil :) Dneska už bych Thiefa asi nedohrál (ale byly to zlatý časy), i s DarkMod jsem měl tuhle docela problémy, holt stárnem, tvarohovatíme a otupujou nám smysly i reflexy (prostě mozek dementní ;)). Tak, jako jsem docela rád za restartovanýho TombRaidera tak se nebudu zlobit na restartovanýho Thiefa, aspoň si ho budu moci zahrát i pupkatý fotři (rozuměj pamětníci) jako já :D

    Na druhou stranu souhlasim s názorem, že dnešní (nejen) AAA hry jsou zkrátka podřízený krutejm pravidlům byznysu a musej se prodávat, tzn. je potřeba zacílit na co největší skupinu a nejsnažší cesta, jak toho dosáhnout, je - bohužel - udělat hru až dětsky lehkou :/
  • Obyčejný a čistý "T-" namísto "Th-" (vysloveno pěkně se špičkou jazyka namáčknutou za předníma horníma zubama) je rozhodně blíž než ten tvůj "Fíf", to sem málem upad ze židle. Ale třeba jednou nějaká hra Phief vyjde a ty si svýho Fífa :D užiješ do sytosti.
  • Jo a hej, redakce! Víc takových letsplayů! :)
  • Jedno zatmění za druhým :D
  • ako čítam komenty, tak niekto fakt pozeráva hodinové letsplaye??? To mne sa nechce hodinu vkuse hrať, nieto ešte kukať na cudzieho ako hrá...to mi je ako synonymum nudy....

    lets play sporadicky využívam iba keď sa zaseknem v hre, aj to som mal tomu homovi Pjudupajovi dať po papuli po pár minútach, nech už drží tu trápnu klapačku....to prečo sa tak týrate ľudia???

    16 minút úplne dostačujúce, informácie pomimo, podľa mňa games zvolilo najlepší formát, i keď prijal by som ešte kratší, ku koncu som už musel preklikávať...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší