Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Taronyu
    Nauč sa prosím chápať písanemu textu. Napísal som len, prečo sa mi to nepáči. Neočakávam od toho nič.
  • Problem je ze pises o dezinformacich a sam jen prikladas pod kotel. Je tak tezky pochopit ze ta hra pro plno lidi smysl ma, vcetne toho tezeni? To co Dobrous rekl je kravovina na entou.
  • Tak trochu, jestli nekdo ocekava v budoucich 20ti letech generovane svety co by se aspon priblizily rucni praci hlavne obsahem tak je blazen. A rucne delana hra o velikosti NMS nebude nikdy, ani kdyby na tom pracovala cela zemekoule 24/7. Takze kdyz chce nekdo udelat hru kde bude cela galaxie nic jineho mu nezbyde nez generovat. Ty nemas generovani rad, takze tyhle hry nikdy pro tebe nebudou, nejsi cilova skupina. Ve skutecnosti to je ale tak ze v NMS lidi kteri cilova skupina jsou muzou stravit 10x tolik casu nez v cele serii Gothic, takze pak se nabizi oatazka jestli je to generovani tak spatne jak si myslis. dale treba viz Minecraft.
  • MickeyMutant
    Víte, co je nudnější než hrát No Man's Sky? Dívat se, jak No Man's Sky někdo hraje. Chápu, že jste tenhle gameplay nejspíš nakonec museli zařadit, ale teď, kdy už to mají všichni zájemci stokrát nakoukané, je tahle postkoitální podívaná na milióntou identickou planetu a milióntou identickou činnost na ní i mimo ní děsná otrava. Celej Gamesplay vystihuje jedna věta jen mimochodem vyřčená Pavlem Dobrovským během hraní: „Já to tedy jako vodtěžim, i když to nemá smysl“.

    Vydržel jsem deset minut, pak jsem začal skákat jak anonymní bezpohlavní astonaut s prdícím polštářkem místo jetpacku, až jsem po daších deseti minutách úryvků dorazil do konce.

    Hlavně se už prosím nevracejte k nějakým pomluvám, co kdo říkal nebo sliboval před vydáním, a jak to nakonec dopadlo. Taková s hrou nesouvisející trapnost, kterou si v podstatě hráči sami zavinili svou bujnou fantazií. To se pro server formátu Games nehodí. Nevadí, že o tom vůbec nepíšete, stačí, když zmíníte, jak o tom všichni ostatní píšou neobjektivně, dezinformativně a celkově blbě. Radši nám povězte, co na hru říkali třeba vaši grafici na cigáru. To je takové hezké, nekonfliktní téma.

    No Man's Sky je zajímavá jen ze dvou důvodů: technologií, již snad někdo v budoucnu dokáže zapracovat do smysluplného zážitku, a kontroverzí, kterou vzbudil megahypetrain a výroky tvůrců. Z té by si měli vzít ponaučení hráči a hlavně herní novináři. Pokud by ovšem o ní byli minimálně schopni aspoň normálně informovat.
  • Taronyu
    Ja som niekde také niečo napísal?
  • takze si cekal ze na kazdy planete bude takovej Gothic, to snad nemyslis vazne:)
  • Taronyu
    To je možné, ja mám explorovanie veľmi rád, ale procedurálne generovanie, považujem v tomto smere za zlo. Zatiaľ sa to s ručne modelovaným svetom nedá ani porovnať. Tam to má všetko zmysel, pretože to robil človek, ktorý vedel prečo toto dáva sem a toto sem. Napríklad taký Gothic, tam ma to objavovanie krajinky bavilo asi najviac. Alebo aj taký The Long Dark, čo je čisto exploračný survival, zatiaľ nie tak bohatý na obsah ma bavil viac. Toto som po pár hodinách zahodil. Bol som v úžase z prvej jaskyne, z prvého letu, ale to asi tak bolo všetko.
  • Johnny
    Mě osobně hra vyhovuje a hraju jí rád, je to takovej milej oddech na kterej mam vždy náladu. Baví mě i Elite, kde mam zatim nahráno asi 800 hodin. Jediný co bych trochu zatim poladil je grafická stránka hry. aby se předemou skály v určitých místech objevovali v opravdu bezprostřední blízkosti se mi nelíbí
  • Jen bych k tomuhle gameplayi, kterej neni vůbec špatnej a plnej zajímavejch postřehů, dodal pár dalších. Především se hra těžko hodnotí po prvních několika hodinách hraní, kde je malej inventář, malá loď atp. a trochu se rozhejbat trvá dýl. Ovšem po překlenutí týhle fáze člověk zjistí, že ta diverzita např. lodí, zvířat, planet atp. je mnohem větší a to s každým skokem ze systému do systému. Jenže to už je v momentě, kdy vás ta hra už dostala a baví vás se v ní nějak otiskávat např. formou pojmenovávání planet, systémů atp. Sám jsem zvědavej, jaký obsah do hry přibude a pokud přibude, bude to za rok dost možná úplně jiný zážitek, než takhle na startu. Asi nemá smysl to tedy odsuzovat. Je to čistá explorační záležitost, vlastně ani ne tak moc survival.
  • Tu recenzi nepise cela redakce :D
  • jhá jsem taky spokojený
  • Tak plno lidi tenhle typ hry neumi hrat a nudi je to a prijde jim to jak 3D mark. tenhle problem ma i elite, ale hlavni problem neni v te hre, ale v lidech, proste to neni hra pro ne..

    Doporucuju tohle video pokud umite anglicky, da se pomerne snadno vztahnout i na NMS, snad to pak aspon nekteri pochopi:)
    https://www.youtube.com/watch?v=uwk-GB1r7B0
  • Kterou myslis? Tu tady na games nebo tu v Levelu, pac v levelu se grygar tvari docela spokojene:)
  • Máte strašně nesladěný mikrofony. Jeden řve, druhej není slyšet.
  • dobre kecy:D musime si vytvorit vlastnu motivaciu..sak tam nic nie je. ked si pustim 3dmark tak to je asi rovnaka hra. a vytvorim si vlastnu motivaciu :D trapne vyhovorky, nic ine.
    a ked dorazim do centra tak ma to hodi do inej galaxie a hra zacina od zaciatku. dalsia indie sr4cka ktorych su na steame stovky.
  • Trochu pokrytectvi delat lets play po tom co jste tu hru zdrbali v recenzi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit