Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vdaka ludom ako flash nemozeme mat pekne veci
  • Taky má někdo ten pocit jako kdyby hrál zabugovanou a nedodělanou betaverzi?
  • Ja bych za hru kde muzu delat cokoliv 60 Euro dal rad. Skoda ze to neni zrovna No Man's Sky jak nam porad tvrdili.
  • Zdar, nejsi ty nějakej nevybouřenej ? Zasoulož si taky někdy, svět hned pŕestane být tak černobílej, uvidíš lol . *3*
  • Az se jednou mily neznalci dostanete na uroven toho ze si budete kupovat hry u kterych budete vedet ze vas budou bavit, tak usetrite plno penez a kecu po forech. Zatim vetsina z vas potrebuje 50 videii a 10 recenzi k tomu aby poznala jestli je aspon nejaka sance ze vas hra bude bavit, a ani potom to neni jiste. Z vlastni neznalosti a blbosti pak nadavate na hry za ktere date uplne zbytecne 60 euro a myslite si ze za to muze ta hra. Vite, ony ne vsechny hry na svete jsou pro vas. jen to poznat, hehe.
    To ze pak vykrikujete ze ve hre neni co delat je chovani maleho decka ktere rve na mamu ze nema co jist. Pritom je plna lednicka.
  • ravux
    Ten smajlik na konci je zcela na miste. Jako vtip dobry!
  • ravux
    Co je na tom pokrytecneho? Dival ses do slovniku, co to slovo znamena?
  • ravux
    Jo, to me taky sralo. Koukal jsem na to vecer, zena uz spala. Mel jsem to stazeny tak, abych nerusil. Hra a Polacek byli slyset tak akorat, Pavel vubec. Kdyz jsem zesilil Pavla a pak promluvil Petr, hrozne to rvalo. Mozna by mohli vyhlasit sbirku na zvukare, nejakeho brigadnika z nejblizsiho gymplu aspon. Rad prispeju.
  • Urcite lepsi gameplay ako nejaka retro hra :D
  • Lidi koukaj na twitch aby se přesvědčili, jestli je hra opravdu tak špatná jak se řiká ne? Jestli Sean Murray opravdu lhal o většině featur atd.
  • Salamou nebo nekdo kdo snedl neci hov...? :pppp hhh vis co je nudnejsi? cist tyhle trapny zvasty :p Lidi na to koukaj na twitchi atd pac se jim to libi NE pockej oni na to koukaj protoze??? protoze je to pro ne vetsi nuda nez pro toho kdo to hraje???? LOOOOL Nevim no hraju to kdyby me to nebavilo hrat to nebudu.... co clovek to jina chut. Nevim co se tady dokola resi hhhh
  • lies lies tell me sweet sweet lies
  • Tak NMS neni zrovna moje oblibena, to na Skyrim, to bych teprve vyskocil z kuze :)

    PS: neber to tak vazne, bude ti lip ..
  • Ty očividně nezvládáš, když ti někdo sahá na hračku. Chování malého děcka. *7*
  • Divat se jak to hraje polacek #fixed
  • No a pak ma ta hra mit nejakej uspech kdyz se kolem ni motaj takovyhle kkti jako tady Mickey Mouse *1*
  • polacek uplne mimo
  • MickeyMutant
    Stvořili jsme pro tebe vesmír!

    Je to nekonečné, úžasné místo, kde se můžeš vydat doslova kamkoliv a dělat tam, co se ti zlíbí. A víš, jaké povolání jsme ti vybrali? Horník! Tu máš kutací pistolku a budeš těžit a ničit a ničit a těžit všechno, kam až oko dohlédne. Tak si nahrabeš na výrobu dílů, ze kterých vyrobíš další díly, kterými opravíš stroje, které oživí další stroje, které pohání tvou vesmírnou loď. Mezitím budeš doplňovat skafandr a loď nezbytnými surovinami. Ale neboj, prvky se válí všude kolem. Stačí je jen rozložit na atomy a vytěžit.

    A zrovna v okamžiku, kdy se ti z toho kutání začnou dělat mžitky před očima, budeš připravený na cestu. Zaklapneš nad sebou kokpit a hurá dobrodružství naproti. Ocitneš se ve volném prostoru a už můžeš svobodně letět dočista libovolným směrem. Zapneš hyperpohon a za pár minut se koridorem ustupujících hvězd dostaneš do neuvěřitelně vzdáleného exotického systému. Uvidíš planetu a přistaneš. Systémy podpory života hlásí příjemných 19 stupňů Celsia a výhled do krajiny je božský.

    Ale dost kochání, není času nazbyt, práce nepočká. Hybaj ven, nezapomeň kutátko a makej. Jsi přece horník, kdo je víc?
  • Líbí se mi, že jseš urputnej +1 *3*
  • tak mlc kdyz nic neocekavas *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit