Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky,že jse to nakonec stihnuli do Vánoc.
    Kolik z těch 5 přednášek od WH máte nahraných?
    • Pravděpodobně 4, protože jedna z nich byla v malém sále kde nebyly kamery. Původně jich tam mělo být víc, ale bylo na ní tak narváno, že ty další radši přesunuli do velkého sálu *4*
  • Máte nahranou i od 2K Czech ohledně pracovních pohovorů?
    • thatguy
      Nahrávalo se všechno co bylo ve velkém sálu, tudíž ano, měla by se tu objevit.
  • Potvrzdujem ze The Raid je asi najlepsi akcnak za poslednu dobu, megahusto nářez.
  • Moc děkuju všem, kteří se podíleli na tvorbě videa a přednášky. Skvělá záležitost, která mi dala spoustu nedohledatelných, cenných informací. Přeji celému warhorse spoustu úspěchu a mnoho dokončených projeků.
  • Zase na druhou stranu jsou mala a tim a padem i efektivni firma, kde si majitele varej kafe ve stejnym kavovaru jako vsichni zamestnanci (asi nejdulezitejsi vec hned po nadseni lidi, videl jsem i spolecnosti o 30 lidech kde byla 5 vrstva struktura ... horor). To samo o sobe dava veliky vyhody a docela dobre to ukazal CD Projekt, kterej se zaklinacem 1 taky dokazal v "par lidech" udelat vybornou hru o dost uzasny veliskoti.
  • Jaker
    Vávra má velice poutavý výklad. Ne, že ne. *3*
  • Nevite nekdo jestli se da nekde zkouknout zaznam z prednasky Lukase Codra (hry a Cina)? Dneska o tom mluvili s Tukanem v Re-play.
    • sleepless
      Máme ji natočenou také, doje na ni později.
  • zajímavý, některý věci jsou očividný, je to podobný jako při psaní povídek, ale je fajn nahlídnout pod pokličku. Těším se na další díly, i když se obávám, že mne osloví (čti pochopím ji) bude ta o produkci, programování mi moc neříká.
  • Entombed, hmmmm *14* Samotný povídání pěkný, dobře se to poslouchá. Těším se na další videa.
  • 1. Děkuju games.cz za připomenutí tohoto videa. Každá podobná videa jsou určitě přínosem a já se na ně vždy rád podívám. Opět dobrá práce redakce!
    2. Zcela upřímně, držím Danovi palce a doufám, že se mu ta hra povede a že se bude prodávat.
    3. Nejvíce se mi líbila ta část videa, kde ukazoval víceméně interní dokumenty - rozpis přípravy designu atd. Úvodní půl hodina byla docela obecná a nezazněly pro mě vyloženě nové informace. Ale jiným ty informace mohly něco dát, takže to neberte jako kritiku.
    4. Samozřejmě souhlasím s výroky významově ve smyslu: Dělat originální věci a nekopírovat. Držet se své myšlenky, ale zároveň být schopen přijímat kritiku a relevantně na ní reagovat. Hry by měl dělat někdo, kdo je zná a vždy vycházet z vlastních zkušeností, je-li to možné a studovat dané téma hry. atd atd
    5. Až výsledek Danovy hry asi nasměruje pohled minimálně českého "publika" na tuto známou postavu. *4*
    • Mimochodem, hraju MMO a hrál jsem jich celou řadu a i v těch nejnovějších vídám jasné nedostatky v designu. Pro každou hru podle mě platí, že dobrou a průměrnou hry odděluje smysl pro detail. Jakmile má hra detaily, hned mě umí zaujmout.

      Např. v Guild Wars 2 mě naprosto fascinuje rozmístění fauny v některých regionech, které je řešeno až šokujícím a velmi špatným způsobem. A přitom je to naprosto zbytečná chyba, kterou je snadné napravit. Pro mnoho hráčů možná pidi detail, pro mě docela důležité.
      • Guild wars 2 má mnoho chyb, ale špatné rozmístění fauny slyším vůbec poprvé.
        Samotného mě zrovna tohle nikdy netrhlo, naopak jsem si dost často pochvaloval, jak uvěřitelně a žive svět Guild wars 2 působí. Na poměry MNO samozřejmě.

        Ale on i takový Skyrim může působit jako mrtvá pustina bez života, ikdyž se člověk zrovna prochází tamním lesem.

        Nejvíc mě v tomhle směru ale překvapil FarCry 3. Konečně nějaká hra dostála slovu "dynamický svět". *4*
        • na mne pusobi gw2 strasne preplacane a ikdyz stylove to vypada pekne, tak mi to kazi iluzi sveta. kazdych 50 metru je neco, a hustotou npc na m2 se opravdu gw2 drzi na spici, kdyz pritom o grindu mobu tahle hra neni.
          • Stylem je to asijské MMO a tato MMO mají často velmi přeplácaný svět. Jakmile na každém rohu není mob, je prý svět prázdný.

            U GW2 mě zrovna teď napadl další designový nedostatek - spawnování mobů. To se nezřídka děje během několika sekund a to je podle mě vážně problém. Další "nedetail" v GW2. *7*
        • zkus se podívat lépe.. srnka stojící vedle vlka.. třeba. Těch příkladů by bylo více, ale ve hře jsem nebyl už dobrý měsíc možná déle, tak to vypadne z paměti. V jedné charrské oblasti mě přímo iritovalo, že hned vedle tábora charrských rebelů stály kozy, které se ne a ne pohly, ať se dělo cokoli. Kolikrát chudinky padly díky tomuto designovému nedostatku.

          Skyrim má hodně nedostatků. Pořád má ale nejvíce detailů ze všech TES dílů.
          • V mmo jde uplne o jine veci nez o detaily , primarne o to aby tam bylo co delat a bylo to motivujici. TEs serie ma detailu vic nez dost , a lore zaklad o rozsahu knihy Vojna a mir.
            A jestli je ve Far Cry 3 mysleno smyslem pro detail treba to ze stejne NPC stoji u obou vychodu z vesnice ,kdyby sel hrac nahodou tim druhym , tak potes pr.el.
            • detaily jsou zásadní v každé hře... nezáleží na žánru..

              Teď mě napadl fajn "nedetail" z GW2 - třída ranger, která používá luk, nemá k dispozici žádné šípy resp. toulec na šípy. Odkud ty šípy tahá? Ze zadku? Z kapsy? Nebo se mu zhmotňují přímo u luku? Podle mě na rok 2012 je tohle EPIC FAIL a naprostý necit k detailům. *7*
      • stronghold 2 je dokonalý příklad detailu.
        • Mně se líbil detail třeba v Crysis 1. Hra sama o sobě nic extra, ale detaily tam byly dobré. Úplně mě irituje absence lepších detailů v TES sérii. Naštěstí fanoušci ví, co je to detail a TES hry vždycky opraví.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit