Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neotravnější hra současnosti. Každý den hype!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Se bojím jít na záchod, aby na mě ten reskin Ezia nevyskočil... Je docela sranda, že Geralt je takový parádní charakter a CD Project z něho udělal takovýho moulíka...
  • Po přečtení titulku článku a posléze i obsahu jsem si chvíli myslel, že jde o podivný žert. 1. dubna není, tak že by to byla pravda? Jestli se snaží PR oddělení tvůrců Zaklínače nalákat hráče na rostoucí vous, tak je tady něco špatně. Bohužel až na čestné vyjímky (Might and Magic Legacy, LOG 2) se moderní hry potýkají s fenoménem nárůstu herních zbytečností (animací a podobných věcí, viz název článku) a samotné jádro hry dost upadá do pozadí. Zaklínač III podle mě nebude jiný...
  • Tak se přiznám, Dark Souls jsem nehrál, ale i tak z obrázku určím, že je to daleko horší hra než Witcher 2, což je nejlepší hra historie...
    • Já hrál obě hry a porovnávat je, mi příjde nepatřičné. Je to jako srovnávat Armu a Battlefield. Jde to, ale prostě je to divný.
      • Obě jsou to akční RPG. Witcher rezignuje na staty, čísla, zbroje, zbraně, monstra. Všeho je pomálu. RPG systém jsou jen perky. Dark Souls má hluboké staty, čisílká ovlivňují spousty věcí, najdeme tu tuny zbraní a armoru. Witcher se snaží o filmovost, Dark Souls se podařilo navodit herní orgasmus, kdy hltáš každou minutu hraní. Witcher je nevybalancovaný na rozdíl od DS... Witcher 3/10 DS 9,9/10
        • DS zachranuju ozaj len tie hluboke staty.
          • na rozdíl od Witchera 2, kterého nezachraní ani hype
            • wenceslaus
              jako by RPG mělo bejt o statech a číslech...
        • Morraw
          Je logické, že Zaklínač používá jiný RPG systém, když hraješ defacto za jedno povolání. V DS můžeš být čím chceš. Zaklínač je prostě daný. Používá dva meče a jednoduchou magii. Pár jiných zbraní tam je, ale ke stylu jeho boje se absolutně nehodí. Je tedy naprosto mimo mísu psát, že je tam méně toho a toho.
          Myslíš, že kdyby jsi mohl hrát v DS pouze za mága, tak tam toho bude tolik ?
          • hlavně, že Witcher 1 měl čisílka a spoustu perků. Witcher 2 je ohlodán na kost, co se týče RPG...
  • Lol, este to ani nevyslo a uz to ma DLC ...
    • Bezplatné, není problém...
      • CD Project se ti vysere na hlavu a ty řekneš: Bezplatně, není problém!!!
        • Dolero
          CD Project by se nám na hlavu vy*ral v případě, že by ty vousy stály 10 EURO *3*
        • *15* Tohle přirovnání je úplně mimo.
      • Řekl bych, že je to trochu na vztek pirátům, ti takhle budou muset DLC hledat na torrentech a komplikovaně je instalovat, ale u originálky stačí pustit launcher, ten se postará sám. Lepší než vydávat placené DLC a cpát tam DRM.
    • bloodkotouls ještě ani nevyšlo a už to má 8/10 *1*
  • tahle hra má ještě větší hype než Watch Dogs. Doufám, že to nebude stejná tragédie. Osobně se nelíbí ten přístup svatého CD Projectu. Vyřízneme vousy a dáme to jako DLC zadarmo. Příšerné...
    • Řekl bych, že je to na vztek pirátům, ti takhle budou muset DLC hledat na torrentech a komplikovaně je instalovat, ale u originálky stačí pustit launcher.
      • Ses poradne naivni ... mel sem tu cest mit warez verzi nejakyho assasina. Melo to spousteci script, kterej si pravidelne sosal vsechny DLC. 1000x lepsi support nez oficielni. Zadnej steam, startujici a aktuaizujici se 10 minut, po cemz dalsich 10 minut startuje jeste nejakej dalsi podobnej bazmej, pak jeste laucher a pak se to milostive patchne (mozna, pokud se to cesou cely nezhrouti). Tohle pustilo wget, soslo zip, rozbalilo a bylo. Soucasti byla samo moznost ruznych unlocku vseho moznyho.
    • Dolero
      CD Project mohl jako snad každá firma ty vousy dát spolu s jednou zbrojí a mečem jako DLC za 10 EURO... A takto si může každý, komu se toto nelíbí (růst vousů atd.), vypnout v nastavení DLC a je to... :)
      • To moh, a behem 10minut by se valela po netu hraccska modifikace, ktera ho nejen oholi, ale i svlikne donaha, stejne jako i vsechny ostatni postavy.
    • Myslím, že Zaklínač si může trochu hypu dovolit po prvních dvou velmi úspěšných dílech. *3*
      • Dobry zbozi se chvali samo - po vydani.

        Me by jen zajimalo, proc by to nekdo mel jeste chtit hrat? kdyz posklada vsechny tyhle pindy ruzne z netu, tak to da dohromady asi tak desetinasobek toho, co ve hre ve skutecnosti bude.
  • Dolero
    Diskuze zde na Games jsou vždy nejlepší. U každé áčkové hry se sejde parta lidí, která na ni chce házet špínu a pak se sebou navzájem souhlasí (a nebo to lépe ještě píše jeden člověk).
    Redakce by buď měla tyto "informační" příspěvky mazat nebo ještě lépe povolit diskuzi pouze zaregistrovaným bez možnosti anonyma. Hned by ty diskuze měly nějakou váhu. Jasným příkladem je například ta pod Retro GamesPlay o Gothicu, kde diskutovali normální lidé a dalo se ní normálně fungovat... :)
    • Diskuze nemívají váhu skoro všude. *3*

      I troll nebude váhat a zaregistruje se ti. Naopak povinná registrace by odehnala občasné příchozí, co chtějí něco k nějakému článku dodat, kolikrát třeba i hodnotného.

      Mazání příspěvků nikam nevede. Jen to sníží počet příspěvků v diskuzi na minimum a sníží to návštěvnost webu. Když ti to vadí, nauč se efektivně filtrovat informace a budeš umět přehlížet balast. *3*
    • Tak u retro gp je to dáno tím, že lidé, kteří tu hru hráli, už jsou odrostlejší, něco už mají odehrané a nemají potřebu svůj názor někomu cpát pod tlakem.
    • Tyhle diskuze krásně zvyšují návštěvnost a řekl bych, že redakce to moc dobře ví, protože některé články doslova podňecují tyhle hejty. Mě to neva já se dobře bavím *3*
  • Co mam delat kdyz vim ze Kotouls i Zaklinac meli svoje plusy a minusy a povazuju je obe za dobry hry?

    BTW. je fakt potreba aby se u kazdy hry okamzite strhla hadka o tom ze nejaka hra je lepsi nebo horsi nez jina hra?
    • Prostě se přidej na jednu stranu. To je nuda být někde uprostřed. Podle mě se racionální člověk přidá na stranu DS, protože když si vzpomenu na Witchera 2 a těch 5 monster, co nám předvedli, tak nevím, jestli se smát nebo brečet...
      • Ja jsem byl osobne z Witchera 2 trochu zklamanej ale to same se mi stalo u DS2 takze se tezko nekam priklanet... Vsechno melo svoje.
      • Veskoslav
        Takže jsi ještě hloupý lhář, co neumí ani Google použít?

        http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_2_monsters
        • hratelných je asi pět a ještě se pořád recyklují. Tragické...
          • Veskoslav
            A neumí ani číst. Takže hloupý, lhář a negramotný. Gratuluji, Vaši musí být pyšní.
            • On nemá rodiče, jeho slunko z kopřiv vytáhlo *1*
      • Raději 5 monster než jedna lokace furt dokola *1*
        • je ti snad jasné, že Witcher 2 má oproti DS minimum lokací. Snažíš se shodit Witchera 2 nebo Dark Souls? Dle mého pořád shazuješ jen Witchera 2 a tím i sám sebe...
          • Je ti snad jasné, že děláš úplně to samé? *1*
            • Frank: Tuším, že posledně jsem narazil na podzemí v podzemí a to už je něco
            • ty lokace v DS, jako hrad, podzemí, hrad v podzemí, město se zombíkama v podzemí, jeskyně, další hrad.. člověk se v té nepřeberné pestrosti uplně ztrácí *1*
    • Nediskutovat a jít si zahrát to co chceš
  • Co se to nedozvím *1* O kotouls píše fanda Witchera 2. Bože to je kureevskáá ironie
  • Princ.Jablon
    záchody budou?
    • DS, BB a podobně to jsou záchody *1*
  • Ten trailer ukázal jednu věc, že to půjde ve šlépějích svého staršího bratříčka a bude to naprostý casual. Od druhé kapitoly na Dark jsem neuměl umřít...
    • Wow so hardcore *8*
    • Veskoslav
      Tak jdi hrát Bloodborne, vyšel, máš hru a nám nech Zaklínače. Ale nepiš blbosti o tom, jak má DS skvělý příběh.
      • Mě zajímá i tento casual pro kiddos. Vždycky se zasměji, jak fanatičtí kiddos obhajují ten casual...
        • Veskoslav
          Fanatičtí? Takto se tady projevuje jenom pár hráčů DS, kteří jej považují za příběhový diamant a nejlepší RPG všech dob. Obzvlášť jeden z DS, jak srovnával Baldurs Gate a DS, tenkrát to byla šílená diskuze. A kiddos? Evidentně máte na základce nějaké nové výrazy.
          • jak může vůll tvého kalibru hodnotit příběh u DS. Za Prvé jsi to ani nehrál a za druhé vůll tvého kalibru potřebuje tu nejzákladnější naraci, pokud ji nedostane, tak je ztracen.
            • Díky. Před tím jsem několik let strávil u fantasy a sci-fi, takže ta klasika byla příjemná změna... Jinak vše na Forgotten Realms je jedno velké klišé a to včetně Baldurs Gate. Je tak pro info..
            • Veskoslav
              2 roky? Tak dlouho, tak to gratuluji *7*
            • mně něco říkej o čtení, mám za sebou klasické období, které trvalo dva roky, ale dle tvého projevu soudím, že tobě ty knihy chybí.
            • Veskoslav
              Akatosh. Ksakru jsem se divil, jak to že tě vidím....Detroller zase nejede...A mimochodem to, že jsem to nehrál tvrdíš ty GGG a pár dalších pomatenců z té vaší DS partičky super hyper mega ultra pařanů, co mají 25000 hodin a více....Jinak doporučuji občas přečíst nějakou tu knížku. I Průměrný Warhammer má lepší děj jak DS.
            • a není snad náhodou, že naprostá většina největších literárních i filmových děl v naší historii tu naraci nepostrádá?
        • teď ses dobře profláknul triplefagu :D
      • asi čeká na loading do další lokace
        • To těžko, jsou bez loadingu protože jsou všechny stejné
    • Tak umři teď. Určitě se ti to povede *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit