Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná si hráči díky vousům nevšimnou, že se jedná o stupidní a přímočaré RPG, jako u předchozích dvou dílů. Nějaká komplexnost, živoucí rozsáhlá města plná lidí a questů, obrovský svět, kde můžete kdykoliv jít kamkoliv, možnost detailně vylepšovat velké množství vlastností a schopností, tak si představuji pořádné RPG.
    • To by mě zajímalo co podle tvého názoru je RPG s těmi prvky , které si jmenoval? Možná Skyrim ale ten má taky svoje mezery.
      • Wizardry 8, Might & Magic VI-IX, Elder Scrolls atd.
        • Veskoslav
          V které té hře je živoucí a uvěřitelné město? Elder série rozhodně ne, M&M také ne a Wizardry 8 také ne.
          • Cities Skylines *1*
            • si zabil *15*
        • Jako máš pravdu ale nečekal jsem, že vytáhneš tak staré hry. Ale věř, že když Zaklínače zkusíš tak zjistíš, že má všechny prvky, které si jmenoval.
    • právě jsi popsal svět Zaklínače
  • jakubc
    Dvě věci: 1) doufám, že to bylo na easy, ta wyverna byla neškodná a 2) do té jeskyně by se vešla, taková nelogičnost zamrzí
    • Veskoslav
      1. Už to psali. Většina záběrů je na nejlehčí úroveň kvůli prezentace. Taky by tě nebavilo se dívat, jak tě dvakrát zabijou a napotřetí ji mlátíš 10 minut:)
      • jakubc
        To je dobře. Na trojce mě nejvíc štve, že musím znova dohrát tu nic extra dvojku kvůli savům. Nějaký Witcher Keep by se hodil.
        • Keyz
          vliv to bude mít jako vždy minimální. Tedy nemusíš to dohrát. Anebo se mrkni po fórech zda někdo nemá podobný save aby ho sdílel.
          • jakubc
            To už jsem udělal u jedničky, ale jistota je jistota, já si to znova dohraju, není to zas tak dlouhé, jen právě teď mám asi miliardu her, které bych hrál raději, tak se mi do toho moc nechce.
        • Dvojka je neuvěřitelná pecka která několikanásobně převyšuje jedničku *5*
          • jakubc
            Děkuji za názor, ale rozhodně není dvojka tak dobrá, jako jednička. Je strašně krátká a malá (různé volby při různých průchodech hrou mě u RPG nezajímají, své postavy hraju pořád stejně, jak to vnímám, ne abych viděl všechno), zato technicky úžasná a Triss je kus. Jakkoliv je soubojový systém v obou hrách trochu pochybný, tak v jedničce byl přeci jenom o něco lepší.
  • The_Nameless_One
    Pokud si správně pamatuju tak už ve dvojce v Loc Muinne byla ta vousatá elfka, která se nechala "zarůst", když jsi jí zaplatil... *4*
  • a roste jen vous nebo na konci hry budu mít vlasy jako Rapunzel?
    • Keyz
      Mohlo by to být jako v Ultimě. Tam když jsi se pravidelně nestříhal, tak poté narostly vlasy, fousy a lezlo to pod helmou ven *15*

      Nejlepší bylo jak tam někteří (jako v reálu) lpěli na svém účesu. Jednomu obětnímu beránkovi jsem nakecal aby sežral jednu věc, že to přidá na chvilku nějaký stat. Chudákovy poté slezli všechny vlasy a fousy. Byl z toho celej vedle *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit