Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    Mně strašně mrzí, že se u toho dneska už nějak nebojím :/ Ne že bych se nedokázal vžít do hry, ale někde něco zaburácí, prásknou dveře a já se tam utíkám podívat a když na mně něco vybafne, udělám maximálně juj? :/ Pořád nějak podvědomně vím, že jsou to polygony, pixely a nic hmotného, co by mi mohlo ublížit. Naposledy jsem se hodně bál, když mi bylo 7 a koukal jsem na poltergaista a taky když jsem viděl úplně poprvé vetřelce, ale pak to šlo nějak z kopce a horory se poslední dobou zmůžou spíše na lekačky. Díky právě za tu Amnesii, kde když jsem se poprvé schoval do skříně a bezbranně čekal až to cosi odejde působilo docela parádně. Vlastně ještě Sillent Hill 2 a 3 měl docela silné momenty. Ale jinak upřímně závidím některým těm letsplayerům, taky bych chtěl mít strach to hrát v noci. To já můžu hrát i o půlnoci v úplné tmě a když se někde něco děje, tak se tam jdu v klidku podívat :) Ale aby jste si nemysleli, že si hraju na hrdinu. Když na mně nějaké velké hov*do zařve, tak se schoulím do klubíčka :) Případně nedávno byl plánovaný výpadek elektřiny od půlnoci do rána a když to vyplo, celý ten obrovský barák stichl, všechny ty klimošky, servery, počítače a najednou bylo o spoustu nových zvuků vystaráno, já tady úplně úplně sám, jen s tím malým kuželem světla prolamující absolutní, ale absolutní tmu a venku ještě docela větrno, to jsem se při bouchnutí okenice málem pos... :D Právě že ten kužel světla mi připomněl některé ty hororové hry a čekal jsem, že na mně fakt něco skočí, i když jsem věděl, že je to blbost :)
  • MickeyMutant
    Zájemcům o další pohled neskromně odkazuji svůj místní text.
  • Po přečtení recenze je to snad horší než před tím? Co to jako má být? Hra ne. Asi si dám zase H.A.W.K.E.N.A. Je to děsná perdel a navíc je zadarmo.
  • Zvláštní, jak může hra v 10 odstavečkách dostat 9/10. Čekal bych trochu rozsáhlejší recenzi. Ale asi zbytečně.
  • To se ti ani nedivím.
  • Lidi tak jsem si to koupil a musím říct ,že další hra co za moc nestojí na pobavení pro děti dobrá ,ale nic přepvratného neukázala za mě 5/10
  • Poprvé jsem zalitoval, že mám xbox a ps, ale ne decentní pc.
  • Luke
    To je celkem trefné.
  • V souvislosti s touto hrou jsem poprvé zaregistroval škatulku "first-person looker". Váš názor na tento termín (dotaz na Games.cz)?
  • No na Outlast jsem zvědavej, ale zatím ho nemůžu hrát... to filmový zrnění mě přímo vytáčí a je to pro mě nehratelný, doufám, že brzo vyjde patch...
  • Kinet1c
    Hry by nemali byt len o tom, ze poskakujes, hladas, zabijas, bezis, strielas, otvaras dvere, padnes do pasce, zoberu ti veci, znova ich ziskas, bezis dalej, strielas, zabijas, skaces, zabijas, dobijas zbran, strielas, skaces, otvoris okno a vypadnes a si mrtvy a load atd. Niekedy je dobre zahrat hru, kde je podstatny zazitok a atmosfera a relax, ako frustracia a adrenalin.
  • janchor
    Fňukáš: "Nesmí se mluvit nepozitivně."

    Mimochodem ten A. Rex to skutečně rozebírá velmi trefně a za sebe se s ním rozcházím jen v tý klíčový rovině, že mě hlavní příběh chytnul a upřímně dojal. Rexe přesně naopak, což je celkem pochopitelný, když z jeho projevu ten cynismus jenom teče.
  • Ale já přece nefňukám.

    Každopádně mě zajímá, jestli... ale vlastně nic.
  • janchor
    Proč by nesmělo? Jen ti holt někdo, koho Gone Home oslovila, bude rozporovat tvůj názor, což přece není důvod hned fňukat.

    (a zklamu tě - pokud bych se musel zdržovat s číslem, bylo by nižší)
  • GlaDOS
    Pro zajímavost, tady je ještě můj názor na hru. Veskrze pozitivní, ale ne tak nadšený.
  • Osobně jsem teda čekal 10/10 recenzi od pana Grygara pro Gone Home. Ale tak on to aspoň nahrazuje v diskuzích...

    Víc už radši říkat nebudu, toto je jedna z těch her, o kterých se nesmí mluvit nepozitivně. I když pokud by někdo chtěl trochu rozumnej názor o této hře, tak Allosaurus Rex to shrnul pěkně.
    (https://www.youtube.com/watch?v=5qhp7T5eos8)
  • Keyz
    V tom baráku mají naprosto šíleně tlusté dveře:
    http://www.technobuffalo.com/wp-content/uploads/2013/08/gone-home-samantha-room.jpg
  • muha
    Hral si to vôbec? Ono väčšinou čo je indie je premietnutie prianí, nápadov a fantázii samotných tvorcov do svojej vytúženej hry. Čo nie je indie je väčšinou premietnutie prianí trhu do trhom požadovanej hry. Ono preto není divu ktorá z týchto dvoch variant má vačší potenciál byť "hrozne moc cool"
  • Jeeeee další trapná indie tomu musíme dát 9! nebo 10 to melo dostat vzdyt je to indie a co je indie to je desne hrozne moc cool. uz s tym nadhodnocovanim takovych "her" jste tak trapniiii!!! *11* *11* *11*
  • Miserius
    Myslis tu rudou barvu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit