Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Jestli jim někdo chcete přispět, na Steamu je těd Gothic Bundle (1-4) za 18,75Euro
    • Proč a za co? Za předčasný vydání Gothic 3, že se dal hrát až s 3 ročním odstupem a CP 1.7? Že Forsaken Gods se nedá hrát ani dnes (CP je ve vývoji)? Že je Gothic 4 tím, čím je? Jen ať jdou do kytek, natropili toho dost a času na poučení měli fůru. A jen tak mimochodem, první 2 Gothicy nefungujou na Win7 64 bit. Známej problém a sám jsem si tím prošel. Musel jsem házet Vistu jako druhej systém, abych si mohl po dlouhý době zatočit cédéčkem v mechanice.
      • Oba dva díly serie Gothic fungují na Win 7 64 bit, když máš "správnou" grafiku :)( rozumněj ATI). Ty známej probléme...
        • Jo, to jsem zapomněl dodat *9* Každopádně by mě dost zajímal ten spešl "patch" toho pána nad tebou. Protože jsem anglickou verzi NOTR zkoušel včetně posledních patchů, a ve chvíli, kdy člověk vyjde z Xardasovi věže, začne vše blbnout, po pár vteřinách následuje pád. Círka před rokem jsem jiný řešení dež dualboot nenašel, a že jsem se snažil, včetně otravování nVidia supportu *3*
          • Koukni se sem: http://www.rpgwatch.com/forums/showthread.php?t=7359 ,
            je tam pár souborů ke stažení. A pak si hlavně nainstaluj poslední drivery od nvidie...prý se tam něco ohledně G2 aktualizovalo. Mně osobně to pomohlo...mám Win 7 64 a GTX 460. Měl jsem stejný problémy jako ty...mohl jsem běhat maximálně po tý věži :)
            • Jen to ještě upřesním, že existuje aktuálnější a asi už i poslední patch. Ten co jsem zaslal prvně v sobě měl nějaký alternativní balancování a dělalo to tam prý trochu neplechu. S tímhle patchem to hraju já a minimálně do druhý kapitoly v pohodě (navnadil mě totiž tento článek) :) http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=848246
            • Díky, to je zajímavý, tenkrát ovladače nešly, protože si pamatuju, že jsem je kvůli tomu aktualizoval jak blbej. Dokonce jsem zkoušel i prapůvodní ze začátku Vist :)
        • Ja mam nvidii GTX460 a win7 x64 a G2 rozjedu uplne bez problemu, jediny problem je ze nejedou uvodni videa, takze dvakrat esc a clovek je v menu a vse jede v pohode ;-)
      • Jsi si tím jistý? Protože já jsem na noťasu s Winama 7 64bit Gothic s NotR rozjel, ale byl to porod teda. Jak jsem vyšel z věže, tak se to začalo neskutečně hryzat a problikávalo mně bledě modré pole pod texturama. Vyřešil jsem to až nějakým spešl patchem.
        • Joha
          Nedalo sa to spravit ani cez kompatibilitu? Rad by som si znova odfical na dvojke ale mam 64-bit... ak je na to nejaky patch tak daj link prosim :D
    • Core
      Maximálně drátem do oka!
  • Erien
    První díl - legenda. Druhý a datadisk - super. Třetí díl - hratelný průměr. Čtyřka - nehratelný odpad. Výsledek snad žádný datadisk nikdy nebude. Ztráta času.
    • Ataker
      Přesně si to vystihl souhlasím se vším...
  • Jak vsichni vychvaluji 4. a 3., kdo z nich hral prvni dil ?
    • Joha
      Jednotku som nehral ale dvojku ano... a Gothic 3 sa mi pacil po opraveni vsetkych chyb... ci uz zvukovo alebo graficky... pribeh tam trocha kulhal ale co uz... narychlo vydane... Piranha Bytes za to nemozu ze ano... a napokon Risen bolo vynikajuce
  • He, nestáli.
  • No ja pred vydanim ve ctyrku prese vsechny ukazky, flamey, a podobne, chtel verit, ale nakonec z toho vylezla ta uplne nejnemastnejsi hra co jsem kdy hral.
    Nerek bych nejhorsi, ale fakt snad nejzbytecnejsi. Vlastne kdyz vzpomenu na vsechny ty nesmysly, ba vylozeny IMBECILITY, tak nechapu ze jsem to ve zdravi prezil, aniz bych byl nejak vyrazne nasranej : ) To ta hezka grafika? Mozna...
    Kazdopadne o datadisk asi mnoho lidi nestoji, ne?
  • gothic zemrel pro druhem dilu
    • Pravda že třetí nebyl příběhem nic moc, ale na takovou Montera hudbu a ještě s tou atmosférou se vzpomíná moc pěkně http://www.youtube.com/watch?v=bMonS1ka2F4
      Zdá se mně co se týče celkové atmosféry fantasy, tak Piraně to uměj nejlí
  • O 10 hodin parodie na gothic za 700,- bych vazne nestal :]
    • ucho
      dnes k sehnání za 310,-
      edit: jo, moje chyba, to je Gothic 4, ne datadisk, ten je u nás uváděn za 699,-
      • Bezna cena datadisku v cz shopech je 7 kil
  • mmrrxx
    gothic 4, call of duty medzi RPG *3* vsetko zabi a chod iba tade kade sa da *4*
    • Tak člověk by to i překousnul, ale znásilňování jména Gothic (1 a 2 i s datadiskem jsou moje srdcovky) jim odpustit prostě odmítám.
    • A Fail of Setarrif tomu dá korunu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit