Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak nejsou, co je v tom GT sport navic ? Netroluju se ptam se jako hrac forzy a project cars 2, to znamena, ze i assetto corsa neni multiplayer hra ? :D
  • Přesně tak. Kariéra není žádná, online závody jsou v podstatě 3 typy skupin vozů. Chci si zajezdit třeba s Audi Quatro s1 a není kde... přes milion kreditu mám našetřeno a není si co koupit protože proč, když není kde závodit. No prostě strašné. Človek to zapne a ... nuda, pokud člověk nejezdí alespoň "licence" Momentálně lituju koupi. Co se týče obsahu tak se nechytá ani na stařičké GT 2 na PS1.
  • Koukám, že diskuze Zaklínač vs Dark souls má silnou konkurenci :) Já myslím, že virtuální závodníci můžou být rádi, že se letos na podzim tak hezky urodilo a každý si najde to svoje. U mě to vyhrál PCars 2, graficky asi horší než konkurence (pořád podle mě ale pěkná hra), ale ten pocit z jízdy se mi prostě líbí víc, nehledě na LiveTrack 3.0. To ale neznamená, že Forza nebo GT Sport jsou horší hry, jen mě osobně nesedli tak moc, přesto si ale Forzu rád zapnu a jen tak si zajezdím pár kol v něčem, co se nebere až tak vážně. Navíc ta nabídka aut tam je prostě parádní, byť některé auta jsou tam docela zbytečné. No a GT Sport sice není žádná třeskutá simulace, ale ten jízdní model je podle mě velice zábavný a funkční a technicky je ta hra supr (ale netroufám si říct, jestli vypadá líp Forza nebo GT). Objektivně ale musím říct, že mě GT zklamalo co se týče obsahu, tratí poměrně málo a i když vozový park je na tom líp, část aut jsou nelicencované kraviny s jízdním modelem z Wipeoutu které navíc vypadají docela hnusně. Nevidím důvod, proč by GT mělo být obsahově tak chudé jen proto, že je online a rozhodně si nemyslím, že tohle je případ kvalita místo kvantity, Laguna Seca nebo Spa rozhodně nejsou nekvalitní tratě a myslím že nejsem sám, kdo by místo Vision cars radši viděl více reálných aut. I přes to se ale podle mě nemá GT za co stydět a podle mě si najde hodně fanoušků.
  • Tafaraj
    GT i Forza svým vizuálem přeskakují pCARS, které ale též nevypadá věru zle. Grafika na úkor fyziky a naopak - až bude standardem osmijádro a grafiky min. s 8 GB a propustností jako bejk :) budou ty hry vypadat jako GT Sport, Forza 7 a chovat se jako iRacing nebo Assetto Corsa či rF2. Takové Live for Speed je na tom, co se fyziky a celkově toho jízdního modelu týká, pořád top.

    GT jsme hrávali, ale jakmile jsme poznali Forzu, bylo jasno :) Jak píšeš, teď je vše jinak a oba tábory mají slušné závody - jen někteří fans GT zapláčou nad tou absencí kariéry tak jak jí znají z předešlých dílů. pCARS 2 ale též, po zpackaném prvním díle, nabízí slušnou porci zábavy ať už v online ježdění nebo v solo kariéře - i když tam mě zas vytáčí AI - start závodu na slickách, začne pršet, po 3 kolech jsou na trati louže, AI vesele pokračuje na slickách a jedou jak kdyby byla trať suchá.No AI a pCARS 2 - to je možná na samostatnou kapitolu :) Jinak slušný simulátor, konečně Slightly Mad !! No a Assetto Corsa - co se simulace týká - top simulátor na konzole.

    3 denní události a 3 tratě - v tom směru, kterým se GT S vydal, to není vůbec špatná idea. Máte dost času se trať naučit a být tak tím pádem konkurence schopný (iRacing je řešený po týdnu, závody jsou tam každou hodinu, v GT S po závodě nečekáte ani 10 minut :) ). A když nechcete online, dáte si mód Arkáda (který tedy nedostal zrovna vábný název) a tam si užíváte offline závodění kdekoliv se vám zachce. Ale všechno jistě bylo zmíněné v recenzi.
  • Jack1947
    Jo jasně až se to vychytá, možná kdyby tam necpali dementní Wibdowsstore oc hranu těch problémů by měli méně.
  • a..... ty srovnavas 4roky stare gt6 na ps3 s project cars 2 z letosniho roku?
    aha no... dobre :)
  • promin, ale gt je na tom graficky lepe nez project cars 2. Jak modelama aut tak okoli. Vsak to mas i vsude napsany. Maximalni detaily hry ktere hrajes vs screeny a videa v prohlizeci- good job *6* *5*

    a co se tyka forzy... joo to je fakt forza motorsport 2 byla pro me spicka, kam se hrabalo gt. Ale ted? pff
    Ale co, proc se mam ja(hrac na ps4,xone, hernim notasu a budouci majitel nintendo switch) dohadovat s lidma co maji vzdy jen jednu platformu a haji jeji exclusivity ikdyz pravdu nemaji. Kdyby kazdej vlastnil vsechno nebo nelezl na diskuze her na platformu kterou nevlastni svet (a hlavne diskuze na hernich webech) by byl hned krasnejsi :)
  • Touché. Mně fascinuje, jak se tu každý hádá, co má lepší grafiku nebo co se líp řídí. Když té hře chybí hlavně obsah :D
  • Mě spíš zaráží, že naprosto nikdo nezmiňuje, že tam jsou v podstatě jen 3 eventy/tratě týdně za rating. A v jednom ti určují, s čím máš jezdit. Proč tam není víc Daily Race tratí hned od vydání? A nějaké "turnaje" o třech tratích třeba s Ferrari? Nebo to ani nemusí být podmíněné značkou. A nikdo to nezmiňuje jako jedno velké mínus? To sem jako utratil 1600,- za tři tratě týdně. Díky. A mám čekat až si to "sedne" a přibude něco? Díky2.
  • Ponevadz stale mnoho lidi vubec nepochopilo, ze toto neni regulerni pokracovani Gran Turisma, ale ciste multiplayer soutezni hra. Ackoliv to tvurci samozrejme davno od zacatku rikali. V tom se na to nejaka Forza a pCars uz vubec ne nehrabou, protoze o tom vubec nejsou. Ja osobne si to ani nekupuju, se svym nedostkem skillu bych se s tim daleko nedostal.
  • Tafaraj
    Dej stream jak hraješ tu nejlepší závodní hru tohoto universa...
  • to samozřejmě zase lež, poslední Forza se dost značně liší od původních Forz a jde směrem k Horizonu.
  • jak se to říká: opakovaný vtip... ale pořád dobrý, ještě jsi měl vykouzlil takovy ztuhly usmev na tvari *15*
  • Tafaraj
    A ty neumíš přiznat, že tomu tak je. Nebo ti Assetto svou obtížností nakopává zadel ? *1*
  • *15*

    Ach ty vtipe. Ty nejsi špatný, umíš lhát a ještě jsi vtipný. Ty se někam fakt dostaneš.
  • Tafaraj
    Jo, to máš pravdu, to rozdíl je :) Nejlepší závodní hra co se na PS dostala je aktuálně Assetto Corsa
  • Meta 76/6... slabý výsledek. Forza a pCARS pořád nemá konkurenci.
  • nikdo z toho ultra sim nedělá, jen z toho dělám nejlepší závodní hru, to je rozdíl...
  • To není GT fanboy, ale místní sonyboy.
  • Tafaraj
    jj, určitě na základě videa :D Podle sebe soudíš i mne ?
    Nejprve uzavřená beta, pak otevřená beta - nebo chceš-li demo, a teď i ta plná. To, že mají posvěcení od FIA z toho nedělá ultra simulátor - vlastně mají posvěcený jen esport, FIA by se asi pod více nepodepsala :)
    To co ty máš najezděno mám já nacouváno.
    Je to bezpochyby krásná hra, ale ještě se musí hodně učit. Feeling na volantu je též prapodivný asi jako u FM 7

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit