Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pocit rychlosti je opravdu skvělý v GT, ale musís jezdit v rychlých autech, to je rozdíl mezi arkádu Forza a GT

    https://www.youtube.com/watch?v=fukUHb9r0Ug
  • jednak se tam jezdi jinou rychlosti, kamera ikdyz jakoby ze stejneho pohledu ve skutecnosti zabira jinak a nakonec ona ta Forza naopak pusobi mhohem realneji. Vzdyt to GTS vypada jako by jeli polovicni rychlosti, nez tam jedou. Forza krasny pocit z rychlosti.
    Jel jsi uz nekdy v realu pres 200km v hod v nejakem zavodaku na okruhu?
  • Prominte že nereaguju do puvodního vlakna ale jelikož to tu LV zase zaspamoval, tak založím nové vlákno. Tech her je opravdu hodne. není to jen Forza, GTS a PC 2, ale i Driveclub, Assetto Corsa, takže pro nováčka opravdu težke se zorientovat. (a možná další ktere neznám)
    Ano, Driveclub je starší hra, ale jelikož je to PS4 exkluzivita, tak rozdíl v grafice oproti novým titulum nebude výrazný a nekdo kdo koupí PS4 kvuli závodení dnes, možná bude chtít sáhnout i po straších titulech. Proto by se porovnávací článek hodil.
  • jo a chtěl bych upozornit, ze GT porazi Forzu ve 4K na PC... Masakr
  • Lukass
    Hur rozhodne nevypada, tys to na pc jednoduse nehral, jinak bys neplacal takovy kraviny
  • https://www.youtube.com/watch?v=SQ6W4bVqQzk&feature=youtu.be

    Tak tady od Digital Foundry potvzení dominante GT v oblasti technlogie a pokroku.

    Děkujeme Digital Foundry...
  • ahaaa tak teď jsi to zachránil.. a co volant máš?
  • tak to subaru neni hyper, že? ve Forze se chová jako hyper...
  • hodnocení tupče... ne díl...
  • ringmancz
    Já hrál GT5 a jde to vidět i z tohodle videa - ten pocit z rychlosti tam vůbec není. Nejlíp to jde vidět na tom oválu. Jede 150, ale vypadá to, jak kdyby ses projížděl po městě.

    Forzu jsem hrál akorát 6 chvíli a je to ten styl jako třeba první Dirt. Fyzika tam funguje, takže se auta fakt chovají jako auta, ale do simulátoru to má daleko. Sedmička se myslím ještě trochu víc přiblížila arkádě.
  • cože? what? lol .. no na Forzu 8 bych se rád podíval.. hele říká ti něco FOV ?
  • https://www.youtube.com/watch?v=0PtlEK6PJoE

    Tady zkuste porovnat Forzu(8) a GT(7)

    Dívejte jak Forza je nerealisticky rychlá, to je jako Need For Speed - mně by to nevadilo, kdyby to byla arkáda, ale Forza má být více Sim než arkáda. Grafika je xkrát lepší v GT, to snad vidí každý, ne?
  • Ale jo v pořádku, takže k tomu mi ta sednička sedí akorát. Bývaly doby kdy se před 10-20ti lety dávaly sedmičky dost dobrým hrám...
  • Já jsem GranTurismo hrál vždycky proto, že jsem mohl závodit ve starých plečkách (10 verzí MX-5 mi nevadí). Většina závodních her má buď závodní speciály, nebo supersporty a podobně. A teď už i série GT? Kde je starý golf, nissan 280ZX a pod.? Prostě auta, která si můžu normálně koupit i v reálu. Bez nich mě to prostě nebaví.
  • Závodních her je celkem hodně každá má něco každá umí něco jiného a žádná nemá vše co by jsme chtěli ale kur.a do prd.le může mi někdo říct proč v téhle hře jezdíme tankama a ne autama ? Jako vážně nikomu nechybí vizuální model poškození ? A ten "reálný" model poškození je taky trošku na dvě věci což si myslím že v GTSport je velké mínus.
  • Odulin
    No jééje Bobe, takových her za těch 30 let už bylo. :) Mám ale asi ve zvyku se vyjadřovat jen k hrám, které mě něčím okouzlily (i když se mi na nich něco jiného třeba nelíbí). S hrou jsem nespokojený většinou v případě špatného technického stavu, když něco nefunguje jak má apod. nebo ložených minel, ale to se prostě dnes moc nestává. K tomu nejsem herně vyhraněný a dokážu se naladit prakticky na cokoli no a hned tu máme herního advokáta. :)
  • iLukas47
    Dalsie co by som podotkol su online preteky bez nicenia pneumatik, nemina sa palivo, pneu stale iba tvrda zmes..a o dynamickom pocasi ani nevravim..
  • Lukass
    Blba tupa arkada-Forza.
    Arkada s troskou simulace- Gt Sport
    Zabavna ale furt hratelna simulace- Project Cars 2
  • iLukas47
    Tu ma pretek 5 kol, bieda...
  • Podobne funguje i treba iRacing. Cely tyden je pro jednu kategorii zavodu jenom jedna trat. Je to proste aby vsichni co to chtej hrat meli cas si trat poradne osvojit a jezdit na ni opravdu dobre a pak se vrhnout do bitvy s ostatnima hracema.
    Zavody jsou pak dokazou byt mnohem napinavejsi protoze kazdej kdo tu trat jede ji ma opravdu naucenou a bojujes o setinky. A mne se ten system opravdu moc libil protoze i v zacatecnickych kategoriich se dal odjet krasne cistej zavod i kdyz byl na 20 kol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit