Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já to četl celé. Je mu tak 12. Dávám rád šanci mladším se vyjádřit a čtu tedy i jejich osobitě podané názory. *3* *4*
  • No víš, my máme na PC tolik her, že i kdybychom nedělali nic jiného, sotva si zahrajeme vše, co stojí za řeč. To vy konzolisti musíte čekat na každou hru se smilováním a ani ty staré hry z předchozích konzolí si většinou nezahrajete. Já mám desítky her na účtu, které jsem ještě nehrál a na které se chystám. Kolik je na konzolích k dispozici her dohromady?

    Dokonce i to GTA V si zahrajeme v té nejlepší možné kvalitě s vychytanými chybama a už snad konečně nadupaným multiplayerem. *3*

    Kromě toho všeho, dost PCčkářů vlastní i konzoli a hraje na obojím.
  • ty jsi to važne prečetl? vzdyt ani nedela mezery za vetou, čarkou atd
  • Už podle kvality tvého příspěvku jsi skutečný odborník. *15*

    Možná by ses měl nechat najmout u SONY a vysvětlit jim, jak dělat na jejich konzoli hry ve full HD s FPS 60+ a když už jsme u toho, tak rovnou 4K s plnou podporou 3D.

    Na netu máš spoustu srovnání nové konzole vs nové herní PC. Samozřejmě konzole jsou mnohem levnější, takže se vyplatí. Ovšem pokud někomu záleží na výkonu, je jedinou a jasnou volbou PC. Mimochodem, výkonově překonají konzole 5 let staré PC. Ovšem je nutné mít vzít do úvahy i optimalizaci pro jednotlivé systémy - tam se taky dost liší PS4 vs Xbox One a s příchodem Win 10 se toho možná ještě hodně změní (ve prospěch PC hraní).
  • LOL ty jsi normalne jeste vic mimo nez Jack :D
  • Prosimte,jediny co nove konzole nezvladnou,je jen vyssi rozliseni,nic vic nic min,ale to si povime,az tak za dva roky!Je to jen port z ps3 a xbox360 verze,nic vic nic min,jen si rock star na teto hre zkousel vyvoj na novich konzoli!Stacilo jim na to docela dost malo casu,Je z uzasem,jak to na pc dlouho trva!Microsoft,i sony rikali,ze port z novich konzoli,trva zhruba 4dny,jak je na ne programovani jednoduche!Jinak konzole,krom rozliseni,zvlasaji vse co nabusene pc!Direct x11,12,mattle,atd.Podpora vsech exsistujcich enginu,ureal engine4 atd.Tak at neplacaj nesmysli!Staci se kouknout jak vypadalo gta4 na oldgen a gta5 na old gen,rozdil je propastny!zvasty,zvasty,zvasty.ps4 je nejsylnejsi konzole co kdy byla postavena,tak nevidim,duvod,proc nedodrzet full hd.Kdyz old gen si udrzel celou generaci 720p!Ja myslim ze pc by melo co delat to rozjet ve stejne grafice jako ps4 v 4k,a na jednu grafarnu to neda ani pc!Ale zase si rikam co je lepsi?Jestli vyssi rozliseni a osekat detaily,nebo plne detaili a mensi rozliseni.
  • tragéd, utratit
  • Doufám ,že se PC Master Race ukáže v tom nejlepším duchu a počet prodaných kusů na PC překonají všechny konzole.
  • hudba na nosičích je ve vyšší kvalitě ? od kdy ? tedy pokud nekupuješ vinyly ? já teda hudbu převážně kupuju na google play a když už stahuji tak jedině 320kbps nebo ve flac a řekl bych že na cd je hudba ještě v horší kvalitě ;)
  • prej Sam Houser sem občas zajde zkontrolovat diskuze ;)
  • Kozy
    Jak ve srovnání s čím?
  • ve srovnání s čím?
  • Jack1947
    Naprosto zasloužené ale to bych už jen omílal dávno prořeklé fráze. Tak snad GTAVI bude dvojnásobně takhle uspěšné - nebudeme troškařit klidně 5krát tak úspěšné. *4*
  • Kozy
    Ty jseš vážně kus vola. Nejhorší na tom je že ty asi nejseš troll.
  • walltar
    Protože PC to narozdíl od konzolí zvládnou, tak není důvod nedat tam ty možnosti. I když se jich neprodá tolik jako na konzole, tak to pořád bude víc než dost, aby se zaplatilo portování.
  • septicflesh
    Snad se tu někdo z RS zastaví a odpoví ti.
  • Minimalne ten kus co jsem si predobjednal na steamu se uz prodal...
  • zadam rock star o zduvodneni,proc pc verze nemuze vypadat stejne jak ta na ps4!Proc musi byt hezci?Kdyz jde o hratelnost!A strasne si preji,aby gta6 vyslo prvni na pc!A rok po pc verzi na ps4,aby se videlo kdo si zaslouzi hezci gta!Kde se kupuje nejvice gta!Jo a minuskame nesetrete!zdary! *16*
  • Ta se videlalo na pc verzi,aby pc ckari mohli vytahovat ruzky!Nekde psali ze pc verze ma byt chloubou next genu!Jestli ano!A nekoupili jeste ani kusdam na rock star trestni oznameni!myslim ze si pc ckari nezaslouzi tu nej verzi!Zatim se neprodal ani kus!Pocitam tak 10tis po celem svete,spis 1000kusu.Myslim,ze to psali na zingu,nebo na eurogamer,a dost me to nastvalo!Jestli bude verze v cestine,a jeste hezci,tak prisaham buh,ze gta6 nekoupim,uz me nebavi zivit pc ckare!Ne ne!
  • medvidek88
    Jednoduchá hranice. Veškerý SW a hry mam legální (dokonce jsem se přinutil si koupit i TCMD), hudbu už teď z větší části na iTunes (a to jen z toho důvodu, že je to jednodušší a levnější, než to někde warezit), na filmy chodím do kina a poté si stahuju FullHD verze z netu (u nás zatím legální a bohužel nikdo nenabídl alternativu) a seriály samozřejmě stahuju (taktéž zatím u nás legální) protože většinou žádná jiná legální cesta neni. Svědomí mám celkem čisté a doby, kdy jsem pirátil hry jsou dávno za mnou. Zrovna u her si myslím doba pokročila tak dopředu, že nemá cenu někde warezit, když si hru koupim a nainstaluju na "dvě" kliknutí. Ale chápu, že je to o financích a pamatuju na má studentská léta, kdy prostě peníze na nové hry nebyly, ale chuť byla obrovská. Na druhou stranu v době, kdy člověk vydělává nevidím jediný důvod k okrádání *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit