Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co bastion
  • Až bude celý net zaplavený skvělými módy do GTA V, ukápneš slzu.
  • Stejná otázka jako o pár řádků níže, podle čeho určuješ konečné hodnocení u her, která by si podle tebe 10/10 zasloužila a proč?
    A nebylo by snad lepší zrušit tu 10 a dávat jen 9/9? Protože do dneška sem nehrál bezchybnou hru a pochybuju, že se ji někdy dočkám.
  • To si trefil.
  • nevis
  • Uvidíme.
  • a? Nechapu lidi, co si myslej, ze je vek problem...
  • BoB.2
    Třeba mu je 75 let.
  • Podle čeho by jsi ty uděloval hodnocení a která hra by podle tebe dostala 10/10? Jen tak abych měl představu proč přesně by GTA nemělo dostat 10/10
  • nej byla na call of juarez.
  • TheGGG
    že neumíš anglicky je celkem tvůj problém. Hlavně ale ty lagy ti nezávidím, port bude tak na úrovni GTA IV. Jinak jak si na počítači dáváš RDR?
  • Myslím si, že nemůže videorecenzent měnit hodnocení jaké bylo v první psané recenzi. Však když Grygar (pokud si to ještě dobře pamatuji) recenzoval COD Black ops tak ho (podle mě právem) nehorázně zkritizoval a přesto bylo na konci hodnocení 8 a k tomu dodal že se psanou recenzí razantně nesouhlasí. Asi v tom nechtějí mít bordel.
  • az zacnes pracovat a setrit s casem tak zmenis nazor.
  • Asi nejlepší videorecenze kterou jsem od vás pánové z games viděl.Možná nejlepší videorecenze gta 5 napříč weby.Gratulace
  • Je to ok, mozna bych dal ale hodnoceni videorecenzenta
  • anebo at si delaji videorecenze bez finalniho hodnoceni, na videorecenzi se clovek stejne nediva kvuli tomu, aby zjistil ciselne hodnoceni jak tomu je casto u psanych recenzi
  • prijde mi nesmyslne, aby videorecenzi delal clovek, ktery nejenze nepsal recenzi, ale ocividne ma i jiny nazor na jeji hodnoceni, ve vysledku to je kockopes
  • Mel bys lepsi se do tej doby naucit anglicky, se bude hodit v budoucnu:)
  • Přesto hra dostala totální hodnocení 10?
  • Já si jen v březnu GTA V na PC zapnu a budu tam mít češtinu i lepší grafiku a nemusím se stresovat, jestli to udělají dřív než to dohraji. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit