Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo takže číslo vyjadřuje psanou recenzi. ok.
  • Desítka byla v psané recenzi.
  • Souhlasím, tak asi polovina recenze se věnuje různým nedokonalostem hry, ale nakonec se tam stejně bez mrknutí oka (a jakéhokoli zdůvodnění) práskne desítka. Trošku to pokazilo můj, jinak dobrý, dojem z recenze.
  • Přijde mi tam příliš mnoho negativ na výsledných 10/10
  • Já bych spíš bral jízdní model, který mi zde připadá moc arkádovka. Kdyby vzali jízdní model z GTA IV a upravili by ho aby šlo vidět, že auta něco váži, bylo by to mnohem lepší než toto pro mě.
  • Tak to snad do gta VI stihnou
  • Já tě nevím, ale strávit 4 hodiny nad gameplayem..přijde mi že ten čas se dá využít líp. Tenhle formát "kratších" videorecenzí mi vyhovuje.
  • Prý v psané recenze: hra má pár chyb, ale ty nestojí za řeč. Tady jde vidět, že stojí za řeč a jsem rád, že trocha kritiky byla zde použita.
  • BoB.2
    Fanoušci pracují na češtině koncem září měli hotovo 100% fontů, 8% textů a 5% korektur.
  • Po dokonalém a vtipném začátku lehce nahořklá recenze, která je ale pravdivá, jen bych teda čekal jiné hodnocení než 10/10.
    Zkrátka je to pravda. Kdo se chce u hry odreagovat a vyblbnout, tak jistě zde neprohloupí, ale kdo si chce užít dobrý a střízlivý příběh, tak by se měl podívat po jiné hře.
  • Nebýt Grygara, jsou videorecenze zbytečné, když konkurence nabízí 4 hodiny česky komentovaného gameplaye.
  • Už se těším až to vyjde na PC a někdo vytvoří mod s reálným damagem vozidel. *1*
  • MidnighT91
    Naprosto parádní recenze, zasmál jsem se.

    Hele a co Shadow Warrior...
  • up_er
    Genialni recenze :D:D Lukas zabil...
  • Tato recenze je hotový umělecký dílo. Co se s panem Grygarem stalo? Jde do sebe? Zatím co většinou jen morálně zvrací svinstvo, co se mu usazuje v hlavě, dnes stvořil diamant vybroušený k dokonalosti.
  • Muzu se zeptat proc pan Grygar furt vsuede zduraznuje jaky jsou lide rasiste? Budovani kariery..? A ke hre jsem zadne AC4 nedostal.
  • Vtipná, účelná, pravdomluvná recenze, žádný " hype, protože to je přece GTA, tak vše odpustíme". Souhlasím se vším, co padlo.
  • Můžete se procházet po plaáži s Trevorem! ty vole já málem padnul smíchy... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit