Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně tak!
    To o Forest Gumpovi jsem psal já a trvám na tom.

    Probouzím se ve vlaku a bůhvíproč se mi zdá o chlápkovi od vlády, WTF?
    Přijedu do haluzáckýho města. První co vidím, moji nepřátelé z prvního dílu tu jsou nejenom zadobře s místníma, ale navíc zametaj chodník, WTF? Dovídám se, že městu tvrdě vládne jakési Combine s jedním bývalým zaměstnancem Black Mesy v čele, kterýho bůhvíproč podporujou mimozemšťani, WTF?
    Ačkoliv nejspíš všichni kolem dobře vědí, že jsem byl X let hibernaci a nemám šajn o co tady kráčí, tak jediný co se od nich dozvím je, "Jůů, ty jsi ten Freeman, tak pojď tam a onam a pomož nám tam s tím a tím." ale cokoliv vysvětlit je ani nenapadne, WTF?
    Dostávám se mimo město kde kromě hlídek Combine neustále potkávám nejrůznější mutanty zombies a další divnou havěť, která útočí na všechny včetně Combine, WTF?
    To nejlepší na konec. Když se mi nakonec podaří vyhodit do vzduchu věž hlavního padoucha, tak nezemřu v explozi jako pravý hrdina, ale zachrání mě moji bývalí nepřátelé z jedničky tak, že se teleportujou ke mě do věže, levitujou ve vzduchu, použijou jakýsi voodoo a teleportujou nás všechny pryč, WTF?

    Tohle u mě není příběh, ale béčková splácanina, kterou se ani nijak nesnažili nějak vysvětlit. *16*
  • STALKER už se chystá neboj :) je pod nazvem SECTOR 23 v enginu crysis :) mňamka mrkni na odkaz :))
    http://www.moddb.com/games/cryzone-sector-23
  • Ano presně tak, četl jsem že to bylo z toho důvodu, Aby si tak lidé nemysleli že se jedná o hru kterou má pod palcem valve a nesvádělo to lidi k domění že se jedná o komerční projekt :)
  • smejki
    "üž"? *15*
    moc se těším na výsledek. Na HL1 jsem nešáhl snad osm let, ale stejně je to hra, kterou jsem nejspíš dohrál nejvíckrát (minimálně 6x to bude určitě)
  • To vydává Bethesda??
  • Prepare for unforeseen consequences. Chň chň chň
  • GlaDOS
    Což se stejně tak stává i u profesionálních her velkých vývojářů.
  • Ja vazne nektere lidi tady nechapu.Jedna se o projekt,ktery vytvorilo par desitek nadsencu z ruznych koutu sveta v jejich volnem case.
    Pravdepodobnost,ze to dotahnou do konce byla opravdu miziva a presto to dokazali,je to zdarma a stejne se porad najdou taci,kteri budou kritizovat co to de.
    Vytky,ze dnes uz to po vizualni strance vypada zastarale bych chapal u komercniho produktu,ale ne u modu zdarma,ktery v sobe zahrnuje stovky hodin prace par nadsencu.
  • Vypada to nadejne ale ja to zatial neberiem vazne lebo ako pri vsetkych modoch tu hrozi ze to bude vydane nedokoncene a zabugovane...
  • DangerousDave
    nemal by si prekrúcať čo iní napíšu... nikdo neočakával grafika á la crysis, neviem ako si na to prišiel. Mod mal výsť na grafickej úrovni podobne HL2 ktorá ešte aj v roku 2008-9 keď bolo plánované vydanie BM bola považovaná výbornú, resp. plne dostčujúcu. Dnes to už neplatí ...
  • calwin
    je pravda už len kôli easter eggom, schovaným odkazom a iným prkotinám by to mohol byť sám o sebe žáner :))) dokonalá myšlienka ako strčiť Gmana hocikam tak aby to nebolo nápadné ale pritom aby hráčovi doplo že ho sleduje...
  • calwin
    heh pozeral som minule trailer a nieje mi dosť jasné či chlapík čo to robil mal na starosti aj dabing toho celého len sa pri tom snažil meniť hlas lebo mi to tak došlo...
    v každom prípade nechcem zhadzovať nikoho robotu už na pohľad to vyzerá perfektne tak uvidíme čo z toho vzíde...
  • ved za tych 5 rokov sa tu nic nestalo
  • Jo, ti moddeři jsou fakt hov*da. Oni ve svém volném čase dělají předělávku legendární hry a nechtějí za to ani jeden peníz. Měli bychom je za to nenávidět! A ještě si dovolí to vydat v horší grafice, než má Crysis! No to je drzost! A kromě toho to dokonce nevydají celé! No to už je urážka herní komunity! Vedle toho si ani nedali tu práci a nepředělali ten opravdu hrozný a nedomyšlený příběh z HL! Sakra, měli si nejdříve počkat na diskuzi na games, přečíst si, že příběh HL je vlastně na nic a měli se na to a) buď vykašlat, b) udělat to všechno jinak a udělat z toho tedy zcela novou hru - a samozřejmě zdarma. No ani nemluvě o tom, že si dovolili to vydat takhle pozdě! Prostě drzost!
    ( Pro pomalejší, tohle je ironie...)

    A bez ironie: Jakýkoli pokus oživit herní žándr HL (ano, píšu žánr, pro mě je HL prostě celý žánr) beru pozitivně. Škoda, že spousta odpadu vychází v podstatě každý rok a takové hry, jakým je HL, nevychází.
  • Tak či onak je to divný příspěvek.. nebo snad někdo čekal předělávku HL v grafické podobě Crysis? Jako vážně? *1* *1* *1* *7*
    Tenhle mod má přinést původní HL v lepší grafice, než měl - splněno a v lepším herním prostředí s vícero možnostmi - nejspíše také bude splněno. O nic více nikdy nemělo jít.
  • Ten můj byl aspoň krátký a nikomu neukradl více než 5 sekund života. *7*
  • DangerousDave
    ak by vyšiel ideálne ešte pre Crysis bol by to trhák. Dnes už naozaj pôsobý archaickejšie ako HL1 vo svojej dobe. Osobne som hral HL1 v roku 1999 a s grafikou som bol naozaj spokojný. Grafický remake by mal byť minimálne na úrovni rok max dva za aktuálnou úrovňou grafiky, takže minimálne tie 3 roky im ušli. Rád si to zahrám ale nadšený ako pri prvých zmienkach o BM už rozhodne nie som.
  • Hanzales
    U některých se jen tiše bavím a radši vůbec nekomentuju :) Povinné to není, peníze to taky nestojí a místo aby byli lidi rádi, že mají něco zadarmo, co dalo hromadu a hromadu práce, nezmůžou se zase na níc víc než na drbání, opovrhování a brblání.
  • USER47
    Můj původní příspěvek byl právě o tom, že tenhle typ skládání příběhu není vhodný do hry, kde potkáváš desítky NPC. Tohle může fungovat v Portalu, kde jsi sám a nic jinýho ti nezbývá.

    Ovšem nutnost dedukovat si základní zápletku z útržků novin, když kolem tebe pobíhá patnáct zjevně informovanejch NPC, je spíš k nasrání.
  • GlaDOS
    Když si to tak zatvrzele myslíš, tak ti to těžko rozmluvím. HL2 nepřekypuje informacemi, ale rozhodně dostatečně vysvětluje tvé počínání. To, že ti nevybleje úplně všechny informace je vhodné pro budování atmosféry. V Portalu taky nevíš, kdy se děj odehrává, kdo komplex postavil (alespoň v jedničce), kdo je vůbec Chell. Já tedy nepotřeboval vědět, kdy se děj HL2 odehrává. Pokud jsi ale hru a epizody opravdu hrál, tak nemůžeš tvrdit, že nevíš, kdo jsou Combine, ani kde se nacházíš a proč bys měl pomáhat. Protože to je hrou vysvětleno, částečně skrze dialogy a částečně si to hráč sám vyvodí z důsledků. Já jsem za to rád. Nemám rád, když do tebe hra tlačí příběh horem spodem. V HL musíš zapojit trochu taky uvažování. Nikdo ti přímo neřekne, proč byl odboj založen. Když ale zapojíš rozum, tak ti docvakne, že když je založena velmi tvrdá mimozemská diktatura, tak vždy proti nějaké diktatuře vznikne opozice. A ve hře je zmíněno, že tuto opozici nakopl právě příchod Gordona. Takovým skládáním informací si dokážeš vysvětlit spoustu věcí, ale ty už tu rozepisovat nebudu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit