Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nazor hrace, co serii Halo doopravdy hral se vsim vsudy. 100% souhlasim (jen snad s tim rozdilem, ze Firefight je u me jasne lepsi nez Horda z Gearsu). Kdo hry Halo nehral, nebo hral blbe, nebo nema rad z nejakeho zvlastniho duvodu sci-fi, tak ma smulu a musi hrat COD a jine podobne hloupe klony . Snad jen jeste doporucuju precist i slusne knihy Halo...
  • Komu s***š pod článkem o HALO svoje PC..
  • vyjde to aj na PC?
  • Jsou i lide,kteri Halo nepovazuji za modlu,ale slusnou fps,ktera si rozhodne nezaslouzi titul brecka,odpad,sra*ka apod.
  • No právě Blood remake nebo hires bych strašně chtěl *9*
  • Trochu hloupy komentar,kdyz drtiva vetsina Ackovych her je v soucasnosti multiplatformni.
    Ale co cekat od zabedneneho fanatika.
  • Vyložil sis to špatně... ta hra je tak dobrá, že mě dokázala udržet na rok :-)
  • Hmmm ovšem není to remake ale vybroušení původního Oni ....
  • .) Fandům hru nic nezoškliví , jen chceme připomenout , že na PC tato modla rozhodně nezazářila (viz článek ;) )
  • No jo právě jsi popsal konzolového hráče co si musí vystačit s jedninou střílečkou na rok ;)
  • No však ani Dooma 2 jsi jen tak na nejvyšší obtížnost nedal . To jen k tomu že míra obtížnosti o kvalitě hry v celku nic neříká .
  • Popořádku - 1998 Starsiege Tribes PC ; 15.1.2001 Halo Xbox ; 22.6.2001 Operace Flashpoint PC ;x.10.2001 GTAIII PS2 ; 30.9.2003 Halo PC .

    Ano her které se odehrávaly venku byla již tehdy pěkná řádka (Nevyjímaje stále hraný Counterstrike a na svou dobu boží Delta Force 1,2 a 3 ) . S ovladatelnými vozidly ve hrách přišel ten pravý boom až po Flashpointu ......
  • A vy to neznáte ?.. tu hru obdivují všichni . Je jedinečná úžasná a dle recenzí skoro stoprocentní .
    Tak ty ji máš , ukaž , já se na to musím podívat jestli opravdu mluví o ...... ježišmarja fakt to stojí za zlámaného Bélu . Ale protože nekradu a ted´se mi válí doma jen tahle nedohraná placka , tak si pár koridorů projdu . Průměr šed´, ale zabitý čas .
  • Spíš čím je AC (AceCombat )tak vyjímečný - hratelností to nebude TopGun ji měl srovnatelnou již v roce 87 . Realističností to být také nemůže .
    Jediné čím vybočuje , je to že tahle série na konzolích nahrazuje právě simulátory . A protože je nahradit nemůže zvrhává se na spektakulární akční arkádu .
    A v čem že je ta podobnost s Halo ? ... tomu komu to ještě nedošlo tak právě v tom že obě série jsou tak skvělé právě a jen na té své platformě .
  • No vzhledem k tomu,ze ty predchozi dily si povazoval za uplny odpad a pokracovani dela stejny vyvojar,tak je asi dost naivni si myslet,ze pokracovani se otoci o 360 stupnu a stane se najednou z toho kvalitni zalezitost.
    A pokud nejsi jeden z tech pomatencu s pomalym prijmem,tak se stacilo podivat na pak gameplay videii,aby ti docvaklo,ze vsechny pokracovani jdou v uz zajetych kolejich jen s mensimi zmenami a vylepsenimi.
    Tak si rikam,kdo ze je tady ten pomatenec s pomalym prijmem.
  • A co třeba naděje že ty další díly budou lepší?

    Dnes tu má každej pomatenec pomalej příjem jak vidím
  • Preventan se vyrábí z mrtvých koal. Kdo ho koupí, plůjde navěky do pekla
  • To je prast jako uhod.
    Kdyz te predchozi dily nebavily,tak proc by sis dalsi dily pujcoval od kamarada?
    Tenhle pokus uz tak moc dobrej nebyl teda *1* .
  • Proč sis halo pučoval když je to srač*a zase kecáš hovn*
  • 2DarkWarriorWithin: Co se týče remaku Oni (hrál jsem taktéž kvůli odkazu Ghost in the Shell), tak existuje tzv. Anniversary Edition, ke stažení např na
    http://wiki.oni2.net/Anniversary_Edition

    2skipi: Co se týče Shadow Warriora, doporučuju dva datadisky (Twin Dragons, Wanton Destruction), nikdy nevyšly v krabici, ačkoli původně měly. Parádní zábava.

    2Kyselawisky: Tresspaser byl geniální, dnes jej bohužel nikdo nezná. Existují na něj nějaké singleplayer mody?

    2All: Jsem PCčkář, první Halo bych na PC hodnotil tak 7/10. Nebyla to taková pecka jako na konzolích, ale zase to nebyl úplný průměr (sra*ka už vůbec ne). Slušná UI (na PC to jednu dobu vypadalo na rozkvět UI a pak to zabily skripty, dnes se o UI ve smyslu např. Half-Life vůbec nedá mluvit), až na výjimky solidní zbraně, dobrá práce s granáty a vozidly, slušná délka, atmosféra a podání příběhu. Co je na Halo jiné než na ostatních FPS jsem pochopil až jsem si zahrál předělávku trilogie Marathon. BTW Kdyby někdo věděl, jak pod Halo CE rozchodit upravenou verzi singleplayer map od CMT (http://cmt.h2vista.net/main/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=47&Itemid=79), tak pište, mně to vždycky zprasilo celou instalaci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit