Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenze tak by dopadla v poronani s treespaserem vetsina fps te doby.
  • Udelej tohle na nejtezsi obtiznost a vbehni do shluku nekolika elitu a garantuju ti,ze ses do par sekund tuhej.
  • To se tady zase seslo nadavek a poplivani.
    Vazne by me zajimalo,kolik z vas tu hru opravdu hralo dele jak 30 minut,jestli vubec.
    Ja se k Halo dostal az skrze pc verzi a to jeste nejakej ten patek po vydani,coz dohromady mohlo dat tak 2-3 roky po vydani na xboxu.
    A i pres to,ze tento hodne arkadovy styl her moc nemusim, pamatuji doby prvniho H-L,doom,quake apod a povazuju se za hlavne pc hrace , tak me tahle hra chytla skvelou atmosferou,hudbou, na fps obstojnym pribehem a i hratelnosti.
    Velmi slusna AI,ktera na nejtezsi obtiznost dokazala docela potrapit ,vyjma tech malych gruntu,kteri jsou nebezpecni jen ve vetsim poctu.
    Nejvetsi vadou na krase byl ten copy/paste level design,kterej ale byl jen v urcitiych pasazich hry a nejvice byl videt prave v neslavnem Library levelu.
    Prvni Halo mam rad a je to podle me povedena FPS a to i v silne konkurenci pc fps te doby.
    Najde se sice plno kvalitnejsich fps,ale rozhodne si nemyslim,ze by halo byl jednooky kral a odpad ,jak tady zazniva.
    Verim,ze hra nesedne kazdemu,ale to co tady ctu me prijde spise jako plivani od ps3 a pc fanatiku.
  • Ach jo... Halo je hra která mě k xboxu dokázala připoutat na ROK hlavně díky těmhle věcím 1. Single player je při každém hraní trošku jiný, můžete si ho různě upravovat jako např. 2x odolnější protivníky atd... Taky ho můžete hrát coop online/offline, a taky pokud se zajímáte alepsoň trochu o Halo univerzum tak vás táhne i příběh (což asi u některých není váš případ a berete hru jako bezduchou střílečku). 2. Multiplayer, hodně herních modu, zábavnost, upravování si svojeho spartana... 3. Firefight - něco jako horda v GoW. Můžete hrát online i split screen. Opravdu mnoho možných úprav jak si hru okořenit. 4. Forge - upravovad různě mapy... později je můžete sdíet se světem, stahovat je, hrát na nich mulťák... 5. Theatre mod - můžete si pustit předešlé bitvy... dělat obrázky, nahrávat videa a vše lze sdílet se světem. Je tohle sakra MÁLO ? Srovnejte si to např. s CoD :-) Tímhle příspěvkem jsem vám chtěl ukázat, proč je Halo tak DOBRÉ. Na první pohled sice někoho odradí, ale pokud setrváte tak je to parádní jízda... Kdo tohle přečetl do konce tak mě zajímá jeho názor...
  • ale to bylo v roce 1997 a já ho na svym starym železe s Rivou TNT rozjel vpohodě....když to porvnam s Halou a to teďka hlavně myslim ztvárněnim venkovní divočiny tak Hallo dostává těžký K.O. a končí v komatu na zemi
  • ten ale tusim vysel drive a totalne zapadl. A optimalizace tam byla desna. Zkus dalsi.
  • Pffff prý inteligence nepřátel....ano byl tam nějaký náznak,ale situace se dali často řešit vlítnutim do shluku nepřátel a třeba 3-4 odrovnat najednou,stačilo k tomu bejt pohybově zdatnej s myší a orientovat se dobře v prostoru...
  • tak mě se třeba líbila serie Project IGI....takže mě z nějakého tupého střílení nepřátel neobviňuj.Halo jsem hrál jen kvůli tomu,že jsem chtěl pochopit co je na tom Hypu pravda....dohrál jsem ho asi do 3/4 a potom vzdal,protože už mě fakt nebavilo po dvěstěpadesátý probýhat ten stejnej trochu obměněnej komplex nebo kosmickou loď vetřelců
  • Treespaser....muck
  • Nemyslel jsem jen na PC, ale i obecně.
  • pokud vím tak jediná hra na xbox, která měla i velký přesah na pc, byl kotor. Jestli byly i nějaké ostatní tak mi neuvízly v paměti.
  • AC-Ace Combat=letecká arkáda a to, že to je jinej žánr tu nehraje žádnou roli.
  • tak chlapi, kdyz pominu trapne pokusy decek o flame. Zkuste se mrknout treba na YT jake FPS hry vychazely v roce 2001 a moc her, ktere se odehravaly "venku", byly tam dopravni prostredky, v pohode pribeh, vypadalo to dobre a jeste se to dalo hrat, moc nebylo.
  • No ano a dnes většina lidí vzpomíná na Xbox jako na obří krabici na hraní Halo a Halo 2. Pokud teda vůbec vzpomínají a nemyslí si, že Xbox360 neměl předchůdce.

    Jinak samozřejmě na Xbox je spousta jiných skvělých her.

    Ale stejně PS2 nebo Gamecube jsou podle mě lepší volba než Xbox nebo Dreamcast.
  • Mechwarrior_bw
    no ved práve, že na xbox nič lepšie nebolo, bol to launch titul podporený kampaňou MS a skoro každý kto kúpil xbox hral Halo... resp. každý komu kúpili xbox :)
  • Mechwarrior_bw
    nj :) keď si spomýnam aké hry sa vtedy hrali na PC tak pri nich Halo miestami vyzeralo skutočne komicky ... vždy som vravel, že xbox vyživovaný MS bolo imho to najhoršie čo mohlo herný priemysel stretnúť :)
  • vážně? no optimalizace tomu chyběla to ano. Já se u hry ale hodně bavil a dodnes na ní rád vzpomínám. A takových her je málo. Myslím, že hra přišla v době, kdy se FPS začánaly orientovat směrem CoD a najednou tu byla hra, kde stačila tlupa různých nepřátel a nešli porazit tupým střílením, muselo se nad nimi nějak vyzrát.

    K tomu velice různorodé prostředí, atmosferické mise, prima zbraně ...
  • +Ešte keď si spomeniem na tú "rôznorodosť" (cca 5) nepriateľov a ich AI tak je to ešte väčšia katastrofa... Jediná "novinka" bola vtedy, že tam boli vozítka.
  • To isté som písal už dávnejšie ale stretol som sa s vlnou odporu : )
  • pamatuju si na první Halo na PC....naprosto šedej průměr,kterej v porovnánim s FPS tehdejší doby na PC nevynikal vubec ničim,snad jen naprosto totální neoptimalizací.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit