Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A víš že existuje něco jako kamarádi, kteří ti takový věcy kjlidně můžou půjčit? První Halo jsem dal do bazaru a Halo Wars jsem si po vyzkoušení koupil, protože je to oprvdu dobrá hra.

    Ale hezkej pokus...
  • Mechwarrior_bw
    keď stojíš v dave ľudí a hráš hru o ktorej každý okolo hovorý ako je super a pritom si 14-ročné DECKO, tak veľmi ľahko človek podlahne. Navyše som to nehral dlhšie ako 10 minút ... za tú dobu sa hra posudzovať nedá. Napokon aj ked som ju hral neskôr už vpohodičke a doma ma zpočiatku bavila, lenže znovu iba prvé minutý max hodinu. Potom sa vďaka sterilnosti prostredia, repetitívnosti a určitej detinskosti dostavila taká nuda, že už vlastne ani neviem či som to dohral až do konca.
  • Chces mi rict,ze halo te v shopu bavilo diky hypu?*1*
    To ses teda lehce zmanipulovatelnej clovek.
    Bud se mi ta hra proste libi a bavi me a nebo ne.Nejakej hype me muze maximalne tak donutit si tu hru vyzkouset/koupit, ale rozhodne me nemuze vnutit,ze me ta hra bavi.
    V tom pripade tve nazory budu brat hodne s rezervou,protoze tedkom je zase hodne moderni na Halo nadavat a ty si se opet nechal zmanipulovat. *1*
  • O tom dost silne pochybuju.
    Vzhledem k tomu,ze povazujes ty hry za odpad ,tak se mi nechce verit ,ze by jsi rekneme po prvnich dvou dilech koupil dalsi.Ledaze by jsi byl uplne blbej.
    Ale hezkej pokus.
  • Black_Hand
    dobre petre. me uprimne zajima, co je na prvnim halo tak uzasny, pokud tedy zapomeneme na argument o male konkurenci. me zkusenosti s halo na pc jsou velmi, velmi, velmi spatne.
  • FarCry jsem dohrál na realistic. FEAR Perseus Mandante na Extremní ale Halo na tu nejtěžší nikdy.
  • jj, to byly casy....Nicmene tusim, ze az na Blood, jsou vsechny komunitou predelane do Hires, takze se na to da koukat na dnesnich LCD. Jeste bych doplnil Shadow Warrior, to je taky klasika :-)
  • Mechwarrior_bw
    problém PC verzie bol hlavne v tom, že vyšla až v roku 2003, kedy už boli rok na trhu akčné hry ako No one lives forever 2, MoH : allied assault, SW: jedi outcast, Max Payne 1-2, AvP2, RtCW, Mafia, GTA3 atď oproti ktorým už pôsobyl zastaralo a nudne...

    Ale Halo som hral krátko po launchy v jednom konzolovom shope, kým sme sa po škole ešte ako deti dostaly na radu prestály sme tam aj hodinu. V tom hype a množstve reklám sa mi Halo dokonca páčilo avšak keď som si ho neskôr zahral doma tak všetky ilúzie o hre sa mi rozplynuli ako dym vo vetre.
  • Mechwarrior_bw
    her s vehiklami naozaj moc nebolo ale tuším na PS2 vyšiel pred Halo GTA III.

    čo sa týka starších hier a otvorených svetov s dobrým príbehom a s možnosťou na niečo jazdiť tak u mňa vedia Outcast (1999)... takú atmosféru som zatial v žiadnej inej hre nezažil.
  • nevím jak na xboxu ale na PC to byla hrozná hra. Navíc neměla ani žádný coop. A jelikož to byla první halo hra co vyšla na PC jak by jsem se asi mohli zajímat o halo universum, když jsme o něm ani neslyšeli. Příběh nás kamsi teleportoval a ani nám neřekl co se vlastně děje. Jen to že jsem v háji. To mi nepřišlo zábavné.
  • Co bych dal za remake Duke Nukem 3D, Blood, Doom, Hexen, Heretic atd atd. Na PC samozřejmě...
  • zrovna Tresspassera jsem nehral, ale pamatuju se na recenzi ve Score, kde to dost vychvalili (tusim, ze jeste Andrej tehdy?) . Nicmene kdybys z pameti vydoloval jeste nejakou libovku na kterou jsem uz uplne zapomel, budu jedine rad :-)....

    Kazdopadne Halo fakt neni spatna hra a urcitymi prvky i revolucni (ted si nejsem jisty, ale mozna poprve autoheal tady v podobe stitu?)...
  • No já mám třeba X-360 a Halo jsem krom Rech hrál všechny a s klidným svědomím můžu říct že krom Halo Wars stojej všechny díly za vyjebanou kundu...
  • Spades
    ktere vyslo 2 roky po halo na xbox ... moving on
  • Když si uvědomíš jak je to stará hra (2001) a koukneš na inteligenci postav v ostatních hrách z toho roku nejsou o nic lepší . V dalších dílech to bylo uplně jiné. A popravdě chtěl bych tebe vidět osobně jak hraješ na střední a vběhneš do davu Elitu. Ehm myslím si že by si měl jrátký proces.
  • :-D Lol někteří lidé jsou fakt směšní svíma inteligentníma komentářema. De vidět že tu hru opravdu silně znáte a že ste opravdoví znalci. Nad tím se fakt nedá než zasmát a zakroutit hlavou. Podle mě je to prostě pořád dobrá klasika a ať si říka kdo chce co chce, já si to vždy rád zahraju. (Vsadím se že všichni paříte COD :-D pak to chápu )
  • EuroSamurai
    Mě Halo taky neoslovilo ale nemusíte tu na něj plivat a kazit tak radost fanouškum z remaku.
  • Halo na normál je lehké.... ale při vybírání obtížnosti je jasně napsané, že na obtížnosti Heroic (což je Hard) by mělo být halo hrané.... a navíc halo nemá být hráno stylem jako BF atp.
  • Jenze takovych her i na pc zas tolik neni.Vetsina her ma AI popravde dost mizernou,zejmena v soucasne dobe.
    A myslim,ze nikdo tady(mozna az na vyjimky) netvrdil,ze po strance AI je halo to nejlepsi,co se da v zanru fps najit.Ale ve srovnani s prumerem,je to slusny imho.
  • existuje pár her na PC ve kterých si ani na střední obtížnost nemůžeš dovolit do shluku nepřátel vlítnout,protože oni ti tu možnost ani nedovolí....nadbíhají si tě,kooperují,navzájem se kryjí...tohle jsem v Hallo fakt nezažil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit