Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Presne tak gamepad se da sehnat za par slupek .. a hardcore rpg to neni to mas pravdu, maximalne obtiznosti. A jestli ti jde ze jsi chtel ovladani K+M tak nevím nevím jak se stím poperou. Ja projistotu oprasuju pad.
  • na co demo? tady to dostalo 10/10
  • gamepad pro PC za bratru 300,- Kčs to jistí
  • Připravte si gamepad? Aha, takže né hardcore RPG, ale konzolovka...
  • Doufam a verim, ze si snad daji s PC verzi zalezet a port neodflaknou. Pokud se dle recenzi a reakci hracu po vydani port povede (zejmena me zajima jak se poperou s podporou klavesnice a mysi - pr. uprav v ramci kamery a ovladani, moznosti nejruznejsiho nastaveni apod.), jednoznacne kupuji. V horsim pripade 12ti tlacitkovy analog. gamepad mam.
  • Když bude demo, vyzkouším. Když ne, stáhnu a vyzkouším.
    SRY, ale kecům nevěřím. A podle toho že se jim hra nechtěla na PC dělat, je hodně vysoká pravděpodobnost že to bude zase odfláknutý port.
    Pak zase přijdou kecy, že se to neprodalo i když PCčkářům vyšli vstříc.
  • Vyvoj postavy me prijde nejlepsi za poslednich par let prave to ze si muzes udelat to co chces a ne to co muzes dodava na navykovosti a absolutniho sziti s postavou.chci maga co se ohani 2ma magickymi meci v teto hre muzu a bude to efektivni nejen na oko ale i v akci
  • Malleth
    By mě zajímalo v kterým RPG si naposled zabloudil, když všude jsou dneska mapy a většinou i šipečky, který ti ukazujou kam máš jít.

    Máš pravdu. V DS je docela problém zabloudit (i když tam není mapa) a to kvůli skvělýmu level designu a zapamatovatelným landmarkům, ne kvůli tomu že by struktura světa byla jednoduchá.
    Prostředí je v DS dost nelineární a najít si skrz něj cestu je challenge samo o sobě, pokud nejedeš podle nějakýho walkthrough.

    Rozhorvorů tam moc není, ale to je spíš plus. Navíc většina z nich je dost důležitá, nebo alepoň zajímavá.

    Co ti přijde na vývoji postavy podprůměrný je pro mě záhadou.

    Nevim jak si k tomu závěru s Diablem dospěl, ale řekl bych že ho přehodnotíš, až si DS zahraješ pořádně.
  • Jasne dany postup neni!! Povolani nani dany muzes si tvorit charakter jakej chces a nic te nesvazuje jako v jinych rpg a craftingem si muzes udelat zbran sitou na telo.To zes to hodinu hral neznamena nic tahle hra dokaze prekvapit i po 200 hodinach kdyz narazis na nejakou udalost kterous za 6 dohrani predtim nevidel a zavisi na posloupnost postupu abys toho docilil.Dale promakanej unikatni online.tahle hra je klenot ktera se da srovnat jen s demon soulem obcas nastve ale mnohem vic prekvapi a je neskutecne navykova a da se hrat do nekonecna
  • Veskoslav
    Proč myslíš? Je to RPG, kde máš jasně daný postup a zabloudit je prakticky nemožné. Dále rozhovory jsou spíše okrajová záložitost, příjemná ale pořád okrajová. Systém RPG je průměrný, možná lehce podprůměrný, úroveň "hádanek" je na úrovni hádanek pro mateřinku (nic ve zlém, ale prostě je to spíše jako kosmetický doplněk). Hardcore RPG dle mě musí mít všechno. Od nelineárního prostředí, které dává hráči určitou možnost, až po rozhovory, které nejsou stylem: Ano, ne, možná. Dark Soul, aspoň, co jsem měl možnost hrát na XBox, tak je fajné RPG, zaměřené na souboje. Ale Hardcore rozhodně ne. To už je pro mě Diablo II více hardcore, kdy jsme se nejednou zapotili než jsme přišli zaklepat Diablovi na dveře s úsměvem:)
  • Malleth
    V pohodě :)
  • God-of-War
    Asi si nehrál ani jeden díl, jinak bys tohle nepsal.
  • Veskoslav
    Tak hru si za rozumný peníz zakoupím. Sice nesouhlasím s tím, že je to Hardcore RPG, píše jednodušší RPG s těžkými souboji. Hardcore RPG byly a jsou pro mě BG II, Zaklínači. Jenom se modlím, ať port vyjde. Jinak budu akorát nasraný.
  • PreidaQ
    No jo... tak jsem se dozvěděl zase něco nového. *7*
  • prudislav
    no zrovna Trine se líp hraje na klávesnici :-D a zbytek nehraji . Gamepad mám a používám ho jedině na fifu a tím to tak končí :-) ale zas jindra je troll na něj radši nereaguj
  • Trine, Devil May Cry, PES, Mortal Kombat, Street Fighter etc etc...

    Your argument is invalid.
  • LOL, palec nahoru
  • díš
  • To už, ale jen obhajuješ fakt, co mi vadí. Čili se naše disksue stává poněkud bezpředmětnou. *3*
  • Miserius
    Na toto by slo pekne udelat cross play, abych si nemusel kupovat pc verzi a mohl pomahat z konzole kamaradum pcckarum

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit