Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jediný, o co tam jde, je to, že chodíš a zabíjíš. akorát to neděláš s AKčkem nebo plamenometem, ale potichu zezadu.
  • a co tak genialny kon-koza, udery od obrov ked si odletel do vysin...
    https://www.youtube.com/watch?v=GZXqdj0G3Ag
    a tu mas drakovu spiatocku :)
  • Veskoslav
    Manhunt je hororová stealt hra....Jak to proboha můžeš srovnávat?
  • 500 hodin cisteho casu odehrano ve Skyrimu, v zivote jsme draka pozpátku letet nevidel..graficky glitch..mozna stiny trochu blbly.
  • ta hra dobrá je, fajn odreagovačka. za dobrých 7/10 určitě. vsadím se, že kdyby tohle udělal Rockstar, tak všichni dávaj 80 % a víc... počkat, Manhunt je postavený na podobným scénáři a hodnocení má dobrý. hmmmm, něco mi tu smrdí.
  • az na draky lietajuce dozadu a plno grafickych glitchov
  • A už se tu rojí konspirace o tom, kterak se "pod vlivem politické korektnosti" nikdo o hře neodváží říct, že je dobrá. Za mě je to nuda. Hotline miami má oproti tomuhle koule.
  • Skyrim moc zásadních bugu nemel, hral se mi uplne stejne dobře jako W3..sem tam něco.
  • pre mna ta recka je ako zavan cerstveho vetra, AAA hra a rozpitvana, toto som nevidel mozno 10 rokov :)
  • "Mohl bych i žehrat na to, že systém léčení skrz popravy je nedomyšlený, protože neumožňuje oběť jen postřelit. A tak občas zoufale hledáte někoho, kdo shodou náhod přežil vaší střelbu." a zkoušel jste do daných NPCček pouze kopnout a poté je popravit? ;-) hrál jste to vůbec, nebo jste si pustil něco na youtube a potom napsal tenhle svkost hledající v této hře poselství pro budoucí generace? zaujatá recenze jako od jiných zahraničních komerčních serverů.
  • Veskoslav
    Sorry, ale tvrdit, že hry od Bethesdy měly méně bugů, to chce už žaludek. Promiň ale on si to neobhájil. Když si přečteš tu recenzi, tak to psal člověk, co absolutně nechápe, co se děje. A všem hrám, co recenzuje, tak skoro vždy dal 65%. To je taková šablona. 65% a zbytek se nějak dotvoří.


    A zdravím svého osobního klikače.
  • "propadly", "keci" - test dospělosti je i to, jestli umíš psát česky...
  • Recenze zadupává hru do země, ale číselné hodnocení 4/10. Co by asi hra musela udělat, aby dostala dvojku? Bodat hráče rezavým hřebíkem do oka?
  • hm...neviem, witchera 3 som nehral, ale co sa ti na jeho recenzii nezda? vymysla si? prave ze mam pocit, ze je ten recenzent zdravo kriticky, rozobera co sa mu nepaci
  • Chim
    Proč sebevražda? Když si svůj názor dokáže obhájit tak proč ne i 6,5 z 10?
  • Chim
    Škoda, že podobně přísně nehodnotíte všechny hry.
  • tak jde jenom o další osobní názor recenzenta, navíc na nejakem uplne nepodstatnem hernim webu, jehož existence zabiji ucinkujici recenzenty sama od sebe.On ten zaklinac 3 uplne dokonalej není, ale vetsinove to zrejme bude jedno z nejlepších rpg moderni doby.
  • Veskoslav
    No 8/10 by byla novinářská sebevražda kvůli tomu, že to rozhodně není na 8/10. Ta hra má neskutečně stereotypní hratelnost. Všude se prostě jede podle stejné šablony, prostředí nehraje roli. Optimalizace je fakt tragická. FPS mi lítaj jak nadržená 16 na svém příteli, častokrát jsem se zasekl ve stěně, krátká herní doba, pro mě nehodící se hudba, když už hlavní hrdina vypadá jak metalista z pekla atd- A pokud chceš novinářskou sebevraždu, tak čti: http://gamifique.eurozpravy.cz/recenze-her/536-zaklinac-3-divoky-hon-recenze
  • Ve zkratce: hlavně nevybočit! hlavně nevybočit! A pěkně rozmáznou ty nácky z polska!
  • Možná tím testem myslel to, že každý v recenzích na Hatred hystericky kvičí, jaká je to nenávistná tupost, jen aby nevybočil a ostatní se na něj neslétli. Co kdyby někde Hatred dostal 8/10 a ve verdiktu by bylo "skvělá hra na vybití, skvělá atmosféra, smrt a zkáza všude kolem, slušná grafika". To by byla novinářská sebevražda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit